Истакнуто
О Fortaleza FC
Fortaleza FC – резултати уживо, играчи, сезонски распоред и данашњи резултати доступни су на Sofascore.
Fortaleza FC следећи меч
Можда ће бити видео-снимака са занимљивим головима и новостима за неке утакмице тима Fortaleza FC, али само ако се утакмица игра у некој од најпопуларнијих фудбалских лига.
Fortaleza FC – претходна утакмица
Fortaleza FC је претходну утакмицу играо против Atlético Bucaramanga Femenino на Colombian Women's Football League, утакмица је завршена резултатом 2 - 1 (Fortaleza FC је победио у утакмици).
Fortaleza FC – картица „Парови” приказује последњих 100 фудбалских утакмица са статистикама и иконама победа/пораз.
Има и распореда свих утакмица за Fortaleza FC које ће се играти у будућности.
Fortaleza FC – графички приказ перформанси је јединствени Софаскоров алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица тима, статистика, детаљне анализе и свог сопственог знања.
Овај графикон Вам може помоћи да предвидите следеће Fortaleza FC мечеве.
Тренутни играчи у тиму Fortaleza FC
Нападач: Lesly Olivares, Reina Torres, Danna Verónica Santana Pinilla, Natalia Alonso Везни играч: Lizeth Aroca, Ana Clavijo, Milaidys Saenz, Danna Katherin Perdomo Rodríguez, Saray Agudelo, Katherin Arcila, Karen Garzón, Karen Puertas, Jackeline Fonseca, Claudia Vergel Одбрамбени: Sofia Henao, Nicoll Cardenas, Sara Bohórquez, Shaira Collazos, Mercedes Martinez, Michelle Granja, Carla Godoy, Ana María Gaona, Valentina Bejarano, Laura Sofía Murcia, Gabriela Sanchez Toca, Eilyn Cuadros, Laura Peralta, Maria Leguizamon, Lizeth Aroca, Katerin Jimenez Голман: Camila Chuquen, María Moreno Manrique, Isabella Callejas
Тренутни списак тима Fortaleza FC, статистике и перформансе играча можете наћи на овој страници.
Имамо такође и статистике за сваког играча на свим надметањима, са свим укупно одиграним или започетим утакмицама, минутима игре, бројем датих голова, бројем картона и још много тога.
Fortaleza FC листа најбољих стрелаца је уживо ажурирана у току меча.
Можете да кликнете на играча са списка горе и погледате доступне личне информације, као што су националност, датум рођења, висина, омиљено стопало, позиција, вредност играча, историја трансфера итд.
За данашњи распоред и резултате у фудбалу, посетите нашу страницу са резултатима уживо у фудбалу.
Fortaleza FC
Истакнуто
О Fortaleza FC
Fortaleza FC – резултати уживо, играчи, сезонски распоред и данашњи резултати доступни су на Sofascore.
Fortaleza FC следећи меч
Можда ће бити видео-снимака са занимљивим головима и новостима за неке утакмице тима Fortaleza FC, али само ако се утакмица игра у некој од најпопуларнијих фудбалских лига.
Fortaleza FC – претходна утакмица
Fortaleza FC је претходну утакмицу играо против Atlético Bucaramanga Femenino на Colombian Women's Football League, утакмица је завршена резултатом 2 - 1 (Fortaleza FC је победио у утакмици).
Fortaleza FC – картица „Парови” приказује последњих 100 фудбалских утакмица са статистикама и иконама победа/пораз.
Има и распореда свих утакмица за Fortaleza FC које ће се играти у будућности.
Fortaleza FC – графички приказ перформанси је јединствени Софаскоров алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица тима, статистика, детаљне анализе и свог сопственог знања.
Овај графикон Вам може помоћи да предвидите следеће Fortaleza FC мечеве.
Тренутни играчи у тиму Fortaleza FC
Нападач: Lesly Olivares, Reina Torres, Danna Verónica Santana Pinilla, Natalia Alonso Везни играч: Lizeth Aroca, Ana Clavijo, Milaidys Saenz, Danna Katherin Perdomo Rodríguez, Saray Agudelo, Katherin Arcila, Karen Garzón, Karen Puertas, Jackeline Fonseca, Claudia Vergel Одбрамбени: Sofia Henao, Nicoll Cardenas, Sara Bohórquez, Shaira Collazos, Mercedes Martinez, Michelle Granja, Carla Godoy, Ana María Gaona, Valentina Bejarano, Laura Sofía Murcia, Gabriela Sanchez Toca, Eilyn Cuadros, Laura Peralta, Maria Leguizamon, Lizeth Aroca, Katerin Jimenez Голман: Camila Chuquen, María Moreno Manrique, Isabella Callejas
Тренутни списак тима Fortaleza FC, статистике и перформансе играча можете наћи на овој страници.
Имамо такође и статистике за сваког играча на свим надметањима, са свим укупно одиграним или започетим утакмицама, минутима игре, бројем датих голова, бројем картона и још много тога.
Fortaleza FC листа најбољих стрелаца је уживо ажурирана у току меча.
Можете да кликнете на играча са списка горе и погледате доступне личне информације, као што су националност, датум рођења, висина, омиљено стопало, позиција, вредност играча, историја трансфера итд.
За данашњи распоред и резултате у фудбалу, посетите нашу страницу са резултатима уживо у фудбалу.
