Свијетско првенство
Furia FC

Furia FC

Brazil
Бразил
8.8k

Истакнуто

Форма
Подаци о тиму
18
Укупно играча
30 год
Просечна старост играча
Инфо
ТренерCarlos Barbosa
BR
ДржаваБразил

О Furia FC

Furia FC – резултати уживо, играчи, сезонски распоред и данашњи резултати доступни су на Sofascore.

Furia FC следећи меч

Furia FC ће играти следећу утакмицу против Porcinos FC 26. 7. 2026. 17:00:00 UTC на Kings World Cup Clubs.

Када почне утакмица, моћи ћете да пратите резултат уживо за Porcinos FC vs Furia FC, табелу, ажуриране резултате уживо сваког минута и статистике утакмице.

Можда ће бити видео-снимака са занимљивим головима и новостима за неке утакмице тима Furia FC, али само ако се утакмица игра у некој од најпопуларнијих фудбалских лига.

Furia FC – претходна утакмица

Furia FC је претходну утакмицу играо против Capim FC на Kings League Brazil, утакмица је завршена резултатом 7 - 5 (Furia FC је победио у утакмици).

Furia FC – картица „Парови” приказује последњих 100 фудбалских утакмица са статистикама и иконама победа/пораз.

Има и распореда свих утакмица за Furia FC које ће се играти у будућности.

Furia FC – графички приказ перформанси је јединствени Софаскоров алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица тима, статистика, детаљне анализе и свог сопственог знања.

Овај графикон Вам може помоћи да предвидите следеће Furia FC мечеве.

Тренутни играчи у тиму Furia FC

Нападач: Leleti' Garcia, Lipão Pinheiro, Luiz Camilo, Cleberson C99, Gabriel Acosta Везни играч: Matheus Dedo, Jeffinho Honorato, Thiago Major, Rafael Tambinha, Lucas Nascimento, Kenu Leandro, Renan Pizzo Одбрамбени: Jefferson 'Gegeu' Silva Голман: Victor Hugo Da Silva, Ivo Alves, Vitor Barba, Tiago Marinho Unknown: Cris Guedes

Тренутни списак тима Furia FC, статистике и перформансе играча можете наћи на овој страници.

Имамо такође и статистике за сваког играча на свим надметањима, са свим укупно одиграним или започетим утакмицама, минутима игре, бројем датих голова, бројем картона и још много тога.

Furia FC листа најбољих стрелаца је уживо ажурирана у току меча.

Можете да кликнете на играча са списка горе и погледате доступне личне информације, као што су националност, датум рођења, висина, омиљено стопало, позиција, вредност играча, историја трансфера итд.

За данашњи распоред и резултате у фудбалу, посетите нашу страницу са резултатима уживо у фудбалу.

Furia FC

Furia FC

8.8k пратилацa
Мечеви
Форма

Истакнуто

О Furia FC

Furia FC – резултати уживо, играчи, сезонски распоред и данашњи резултати доступни су на Sofascore.

Furia FC следећи меч

Furia FC ће играти следећу утакмицу против Porcinos FC 26. 7. 2026. 17:00:00 UTC на Kings World Cup Clubs.

Када почне утакмица, моћи ћете да пратите резултат уживо за Porcinos FC vs Furia FC, табелу, ажуриране резултате уживо сваког минута и статистике утакмице.

Можда ће бити видео-снимака са занимљивим головима и новостима за неке утакмице тима Furia FC, али само ако се утакмица игра у некој од најпопуларнијих фудбалских лига.

Furia FC – претходна утакмица

Furia FC је претходну утакмицу играо против Capim FC на Kings League Brazil, утакмица је завршена резултатом 7 - 5 (Furia FC је победио у утакмици).

Furia FC – картица „Парови” приказује последњих 100 фудбалских утакмица са статистикама и иконама победа/пораз.

Има и распореда свих утакмица за Furia FC које ће се играти у будућности.

Furia FC – графички приказ перформанси је јединствени Софаскоров алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица тима, статистика, детаљне анализе и свог сопственог знања.

Овај графикон Вам може помоћи да предвидите следеће Furia FC мечеве.

Тренутни играчи у тиму Furia FC

Нападач: Leleti' Garcia, Lipão Pinheiro, Luiz Camilo, Cleberson C99, Gabriel Acosta Везни играч: Matheus Dedo, Jeffinho Honorato, Thiago Major, Rafael Tambinha, Lucas Nascimento, Kenu Leandro, Renan Pizzo Одбрамбени: Jefferson 'Gegeu' Silva Голман: Victor Hugo Da Silva, Ivo Alves, Vitor Barba, Tiago Marinho Unknown: Cris Guedes

Тренутни списак тима Furia FC, статистике и перформансе играча можете наћи на овој страници.

Имамо такође и статистике за сваког играча на свим надметањима, са свим укупно одиграним или започетим утакмицама, минутима игре, бројем датих голова, бројем картона и још много тога.

Furia FC листа најбољих стрелаца је уживо ажурирана у току меча.

Можете да кликнете на играча са списка горе и погледате доступне личне информације, као што су националност, датум рођења, висина, омиљено стопало, позиција, вредност играча, историја трансфера итд.

За данашњи распоред и резултате у фудбалу, посетите нашу страницу са резултатима уживо у фудбалу.

Реклама
О намаФудбалски резултати уживо на Sofascore-у покривају више од 500 лига, купова и турнира широм света, уз стално ажуриране резултате, статистику, табеле, видео сажетке и распореде. Утакмице из свих фудбалских такмичења ажурирају се сваког минута и доносе брзе и прецизне податке о резултатима, току утакмице, стрелцима и асистентима, картонима, заменама, као и статистикама утакмица. Видео сажеци доступни су за већину најпопуларнијих лига и такмичења: шпанска Ла Лига ББВА и Куп Краља, италијанска Серија А и куп Италије, немачка Бундеслига и немачки куп, француска Лига 1, као и УЕФА Лига шампиона, УЕФА Лига Европе, али и велика репрезентативна такмичења попут Светског првенства и Европског првенства. Sofascore пружа информације за сваки тим и нуди детаље уз помоћ којих можеш да видиш последњих 10 утакмица, табеле, распореде, резултате, статистику и још много тога. У детаљима утакмице можеш да пронађеш и промене квота (пад и раст). Сви резултати на Sofascore.com ажурирају се аутоматски, без ручног освежавања. Додавањем утакмица или тимова у Фаворите, можеш још једноставније да пратиш резултате, исходе и статистику. У сваком тренутку можеш да пребациш приказ на Све или Уживо.
Када забава престане, ПРЕСТАНИТЕ И ВИ