Salcedo FC

Salcedo FC

Dominican Republic
Доминиканска Република
799

Истакнуто

Форма
Подаци о тиму
25
Укупно играча
25.8 год
Просечна старост играча
6
Страни играчи
2
Играчи националног тима
Инфо
ТренерArturo Berroa
DO
ДржаваДоминиканска Република
СтадионEstadio Domingo Polonia
Капацитет2000
ГрадSalcedo

О Salcedo FC

Salcedo FC – резултати уживо, играчи, сезонски распоред и данашњи резултати доступни су на Sofascore.

Salcedo FC следећи меч

Salcedo FC ће играти следећу утакмицу против Atlético Vega Real 30. 8. 2026. 20:00:00 UTC на Liga Dominicana de Fútbol.

Када почне утакмица, моћи ћете да пратите резултат уживо за Salcedo FC vs Atlético Vega Real, табелу, ажуриране резултате уживо сваког минута и статистике утакмице.

Можда ће бити видео-снимака са занимљивим головима и новостима за неке утакмице тима Salcedo FC, али само ако се утакмица игра у некој од најпопуларнијих фудбалских лига.

Salcedo FC – претходна утакмица

Salcedo FC је претходну утакмицу играо против Moca FC на Liga Dominicana de Fútbol, утакмица је завршена нерешеним резултатом (0 - 0).

Salcedo FC – картица „Парови” приказује последњих 100 фудбалских утакмица са статистикама и иконама победа/пораз.

Има и распореда свих утакмица за Salcedo FC које ће се играти у будућности.

Salcedo FC – графички приказ перформанси је јединствени Софаскоров алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица тима, статистика, детаљне анализе и свог сопственог знања.

Овај графикон Вам може помоћи да предвидите следеће Salcedo FC мечеве.

Тренутни играчи у тиму Salcedo FC

Нападач: Daniel Jamesley, Anyelo Gómez, Bryan More, Samuel David Moreno Campaña, Jairo Alegría, Sebastián Ramos, Diego Almanzar Везни играч: Daniel Flores, Alexander Jiménez, Esstiel Almanzar, Engels Cruz, Arismendy Jiménez, Esstiel Reyes Одбрамбени: Jean Wilson Chéry, Jeremy Báez, Frank Matías Salas Loboa, Carlos Rossell, Alexander Vidal, Misael Gómez, Starlin Alba, Josander Tejada, Yulian Alba Голман: Cristian Severino, Favio Marte Unknown: Yulian Alba

Тренутни списак тима Salcedo FC, статистике и перформансе играча можете наћи на овој страници.

Имамо такође и статистике за сваког играча на свим надметањима, са свим укупно одиграним или започетим утакмицама, минутима игре, бројем датих голова, бројем картона и још много тога.

Salcedo FC листа најбољих стрелаца је уживо ажурирана у току меча.

Можете да кликнете на играча са списка горе и погледате доступне личне информације, као што су националност, датум рођења, висина, омиљено стопало, позиција, вредност играча, историја трансфера итд.

За данашњи распоред и резултате у фудбалу, посетите нашу страницу са резултатима уживо у фудбалу.

Salcedo FC

Salcedo FC

799 пратилацa
Dominican RepublicДоминиканска Република
Arturo Berroa
Arturo BerroaТренер
Estadio Domingo Polonia
Liga Dominicana de FútbolLiga Dominicana de Fútbol
Мечеви
Форма

Истакнуто

О Salcedo FC

Salcedo FC – резултати уживо, играчи, сезонски распоред и данашњи резултати доступни су на Sofascore.

Salcedo FC следећи меч

Salcedo FC ће играти следећу утакмицу против Atlético Vega Real 30. 8. 2026. 20:00:00 UTC на Liga Dominicana de Fútbol.

Када почне утакмица, моћи ћете да пратите резултат уживо за Salcedo FC vs Atlético Vega Real, табелу, ажуриране резултате уживо сваког минута и статистике утакмице.

Можда ће бити видео-снимака са занимљивим головима и новостима за неке утакмице тима Salcedo FC, али само ако се утакмица игра у некој од најпопуларнијих фудбалских лига.

Salcedo FC – претходна утакмица

Salcedo FC је претходну утакмицу играо против Moca FC на Liga Dominicana de Fútbol, утакмица је завршена нерешеним резултатом (0 - 0).

Salcedo FC – картица „Парови” приказује последњих 100 фудбалских утакмица са статистикама и иконама победа/пораз.

Има и распореда свих утакмица за Salcedo FC које ће се играти у будућности.

Salcedo FC – графички приказ перформанси је јединствени Софаскоров алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица тима, статистика, детаљне анализе и свог сопственог знања.

Овај графикон Вам може помоћи да предвидите следеће Salcedo FC мечеве.

Тренутни играчи у тиму Salcedo FC

Нападач: Daniel Jamesley, Anyelo Gómez, Bryan More, Samuel David Moreno Campaña, Jairo Alegría, Sebastián Ramos, Diego Almanzar Везни играч: Daniel Flores, Alexander Jiménez, Esstiel Almanzar, Engels Cruz, Arismendy Jiménez, Esstiel Reyes Одбрамбени: Jean Wilson Chéry, Jeremy Báez, Frank Matías Salas Loboa, Carlos Rossell, Alexander Vidal, Misael Gómez, Starlin Alba, Josander Tejada, Yulian Alba Голман: Cristian Severino, Favio Marte Unknown: Yulian Alba

Тренутни списак тима Salcedo FC, статистике и перформансе играча можете наћи на овој страници.

Имамо такође и статистике за сваког играча на свим надметањима, са свим укупно одиграним или започетим утакмицама, минутима игре, бројем датих голова, бројем картона и још много тога.

Salcedo FC листа најбољих стрелаца је уживо ажурирана у току меча.

Можете да кликнете на играча са списка горе и погледате доступне личне информације, као што су националност, датум рођења, висина, омиљено стопало, позиција, вредност играча, историја трансфера итд.

За данашњи распоред и резултате у фудбалу, посетите нашу страницу са резултатима уживо у фудбалу.

О намаФудбалски резултати уживо на Sofascore-у покривају више од 500 лига, купова и турнира широм света, уз стално ажуриране резултате, статистику, табеле, видео сажетке и распореде. Утакмице из свих фудбалских такмичења ажурирају се сваког минута и доносе брзе и прецизне податке о резултатима, току утакмице, стрелцима и асистентима, картонима, заменама, као и статистикама утакмица. Видео сажеци доступни су за већину најпопуларнијих лига и такмичења: шпанска Ла Лига ББВА и Куп Краља, италијанска Серија А и куп Италије, немачка Бундеслига и немачки куп, француска Лига 1, као и УЕФА Лига шампиона, УЕФА Лига Европе, али и велика репрезентативна такмичења попут Светског првенства и Европског првенства. Sofascore пружа информације за сваки тим и нуди детаље уз помоћ којих можеш да видиш последњих 10 утакмица, табеле, распореде, резултате, статистику и још много тога. У детаљима утакмице можеш да пронађеш и промене квота (пад и раст). Сви резултати на Sofascore.com ажурирају се аутоматски, без ручног освежавања. Додавањем утакмица или тимова у Фаворите, можеш још једноставније да пратиш резултате, исходе и статистику. У сваком тренутку можеш да пребациш приказ на Све или Уживо.
Када забава престане, ПРЕСТАНИТЕ И ВИ