Свијетско првенство
Uruguay U20

Уругвај U20

425

Истакнуто

Форма
Подаци о тиму
22
Укупно играча
18.7 год
Просечна старост играча
Инфо

О Uruguay U20

Уругвај U20 – резултати уживо, играчи, сезонски распоред и данашњи резултати доступни су на Sofascore.

Уругвај U20 следећи меч

Можда ће бити видео-снимака са занимљивим головима и новостима за неке утакмице тима Уругвај U20, али само ако се утакмица игра у некој од најпопуларнијих фудбалских лига.

Уругвај U20 – претходна утакмица

Уругвај U20 је претходну утакмицу играо против Колумбија U20 на U20 CONMEBOL Women's Championship, утакмица је завршена резултатом 2 - 0 (Колумбија U20 је победио у утакмици).

Уругвај U20 – картица „Парови” приказује последњих 100 фудбалских утакмица са статистикама и иконама победа/пораз.

Има и распореда свих утакмица за Уругвај U20 које ће се играти у будућности.

Уругвај U20 – графички приказ перформанси је јединствени Софаскоров алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица тима, статистика, детаљне анализе и свог сопственог знања.

Овај графикон Вам може помоћи да предвидите следеће Уругвај U20 мечеве.

Тренутни играчи у тиму Уругвај U20

Нападач: Ana Clara Güell Sansberro, Erika Vidiella, Agustina Gomez, Federica Calvo, Julieta Osores Везни играч: Ilana Guedes, Antonella Cordero, Allegra Nicole Rodriguez, Valentina Pereira, Catalina Marquez, Julieta Mozejko, Agustina Alvez, Sofía Olivera, Rocio Frachia Одбрамбени: Maisha Vazquez, Valentina Cousillas, Isabela Perez, Pierina Gonzalez, Melisa Alfonso, Rocio Morel Голман: Romina Olmedo, Renata da Rosa

Тренутни списак тима Уругвај U20, статистике и перформансе играча можете наћи на овој страници.

Имамо такође и статистике за сваког играча на свим надметањима, са свим укупно одиграним или започетим утакмицама, минутима игре, бројем датих голова, бројем картона и још много тога.

Уругвај U20 листа најбољих стрелаца је уживо ажурирана у току меча.

Можете да кликнете на играча са списка горе и погледате доступне личне информације, као што су националност, датум рођења, висина, омиљено стопало, позиција, вредност играча, историја трансфера итд.

За данашњи распоред и резултате у фудбалу, посетите нашу страницу са резултатима уживо у фудбалу.

Uruguay U20

Уругвај U20

425 пратилацa
Мечеви
Форма

Истакнуто

О Uruguay U20

Уругвај U20 – резултати уживо, играчи, сезонски распоред и данашњи резултати доступни су на Sofascore.

Уругвај U20 следећи меч

Можда ће бити видео-снимака са занимљивим головима и новостима за неке утакмице тима Уругвај U20, али само ако се утакмица игра у некој од најпопуларнијих фудбалских лига.

Уругвај U20 – претходна утакмица

Уругвај U20 је претходну утакмицу играо против Колумбија U20 на U20 CONMEBOL Women's Championship, утакмица је завршена резултатом 2 - 0 (Колумбија U20 је победио у утакмици).

Уругвај U20 – картица „Парови” приказује последњих 100 фудбалских утакмица са статистикама и иконама победа/пораз.

Има и распореда свих утакмица за Уругвај U20 које ће се играти у будућности.

Уругвај U20 – графички приказ перформанси је јединствени Софаскоров алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица тима, статистика, детаљне анализе и свог сопственог знања.

Овај графикон Вам може помоћи да предвидите следеће Уругвај U20 мечеве.

Тренутни играчи у тиму Уругвај U20

Нападач: Ana Clara Güell Sansberro, Erika Vidiella, Agustina Gomez, Federica Calvo, Julieta Osores Везни играч: Ilana Guedes, Antonella Cordero, Allegra Nicole Rodriguez, Valentina Pereira, Catalina Marquez, Julieta Mozejko, Agustina Alvez, Sofía Olivera, Rocio Frachia Одбрамбени: Maisha Vazquez, Valentina Cousillas, Isabela Perez, Pierina Gonzalez, Melisa Alfonso, Rocio Morel Голман: Romina Olmedo, Renata da Rosa

Тренутни списак тима Уругвај U20, статистике и перформансе играча можете наћи на овој страници.

Имамо такође и статистике за сваког играча на свим надметањима, са свим укупно одиграним или започетим утакмицама, минутима игре, бројем датих голова, бројем картона и још много тога.

Уругвај U20 листа најбољих стрелаца је уживо ажурирана у току меча.

Можете да кликнете на играча са списка горе и погледате доступне личне информације, као што су националност, датум рођења, висина, омиљено стопало, позиција, вредност играча, историја трансфера итд.

За данашњи распоред и резултате у фудбалу, посетите нашу страницу са резултатима уживо у фудбалу.

Реклама
О намаФудбалски резултати уживо на Sofascore-у покривају више од 500 лига, купова и турнира широм света, уз стално ажуриране резултате, статистику, табеле, видео сажетке и распореде. Утакмице из свих фудбалских такмичења ажурирају се сваког минута и доносе брзе и прецизне податке о резултатима, току утакмице, стрелцима и асистентима, картонима, заменама, као и статистикама утакмица. Видео сажеци доступни су за већину најпопуларнијих лига и такмичења: шпанска Ла Лига ББВА и Куп Краља, италијанска Серија А и куп Италије, немачка Бундеслига и немачки куп, француска Лига 1, као и УЕФА Лига шампиона, УЕФА Лига Европе, али и велика репрезентативна такмичења попут Светског првенства и Европског првенства. Sofascore пружа информације за сваки тим и нуди детаље уз помоћ којих можеш да видиш последњих 10 утакмица, табеле, распореде, резултате, статистику и још много тога. У детаљима утакмице можеш да пронађеш и промене квота (пад и раст). Сви резултати на Sofascore.com ажурирају се аутоматски, без ручног освежавања. Додавањем утакмица или тимова у Фаворите, можеш још једноставније да пратиш резултате, исходе и статистику. У сваком тренутку можеш да пребациш приказ на Све или Уживо.
Када забава престане, ПРЕСТАНИТЕ И ВИ