Прати UEFA Europa League, преузми SofaScore app
О
П
Н
И
Голови
Бодови
1
Roma
6
4
1
1
13:5
13
2
Young Boys
6
3
1
2
9:7
10
3
CFR Cluj
6
1
2
3
4:10
5
4
CSKA Sofia
6
1
2
3
3:7
5