Côte d'Ivoire U18

Kot-d'İvuar U18

81

Xüsusi

Ən son vəziyyət
Komanda məlumatı
12
Ümumi oyunçular
17.2 yaş
Ortalama oyunçu yaşı
Məlumat

Côte d'Ivoire U18 haqqında

Côte d'Ivoire U18 komandasının oynadığı bütün basketbol turnirlərindən Côte d'Ivoire U18 canlı hesabı, turnir cədvəlləri, oyun təqvimi və nəticələr.

Côte d'Ivoire U18 növbəti matçı

Bəzi Côte d'Ivoire U18 oyunlarının xalları və xəbərləri olan video icmalları paylaşa bilərik, ancaq həmin oyun ən məşhur basketbol liqalarından birində oynanılmalıdır.

Statistika və turnir cədvəli, oyunun sonunda güncəllənir.

Côte d'Ivoire U18 əvvəlki oyunu

Côte d'Ivoire U18 əvvəlki matçında FIBA U18 Women's AfroBasket turniri üzrə Egypt U18 ilə qarşılaşdı və oyun 60 - 52 ilə nəticələndi və (Egypt U18 oyunda qalib gəldi).

Côte d'Ivoire U18 matçlar vərəqi, son 100 basketbol oyununu statistika və qələbə/məğlubiyyət ikonları ilə göstərir.

Həmçinin, Côte d'Ivoire U18 komandasının gələcəkdə oynayacağı planlaşdırılan bütün matçları da var.

Hazırkı Côte d'Ivoire U18 oyunçuları

Hazırkı Côte d'Ivoire U18 heyəti, statistikaları və oyunçu performansı bu səhifədə tapıla bilər.

Müdafiəçi: Françoise Hawa KABA Müdafiəçi-Hücumçu: Maelhys N'dri Hücumçu: Jane Mary Diomande, Lalya Diarisso Mərkəz oyunçusu: Fatim KONE, Ramatou Dissa Unknown: Fatima Diouf, Marlyne Esther Adahe, Maëlys, Shana, Zoé ROUA, Berete Kante, Salimata Kone, Fanta Diarra

Côte d'Ivoire U18 performansı və forma qrafiki, komandanın son 10 matçından, statistikalarından, detallı təhlillərindən və bizim məlumatlarımızdan yaratdığımız Sofascore-un unikal alqoritmidir.

Bu qrafik, gələcək Côte d'Ivoire U18 oyunlarını təxmin etməyinizə kömək edə bilər.

Bugünün basketbol oyunları və nəticələri üçün basketbol canlı hesabı səhifəmizi ziyarət edin.

Côte d'Ivoire U18

Kot-d'İvuar U18

81 izləyici
Oyunlar
Ən son vəziyyət

Xüsusi

Côte d'Ivoire U18 haqqında

Côte d'Ivoire U18 komandasının oynadığı bütün basketbol turnirlərindən Côte d'Ivoire U18 canlı hesabı, turnir cədvəlləri, oyun təqvimi və nəticələr.

Côte d'Ivoire U18 növbəti matçı

Bəzi Côte d'Ivoire U18 oyunlarının xalları və xəbərləri olan video icmalları paylaşa bilərik, ancaq həmin oyun ən məşhur basketbol liqalarından birində oynanılmalıdır.

Statistika və turnir cədvəli, oyunun sonunda güncəllənir.

Côte d'Ivoire U18 əvvəlki oyunu

Côte d'Ivoire U18 əvvəlki matçında FIBA U18 Women's AfroBasket turniri üzrə Egypt U18 ilə qarşılaşdı və oyun 60 - 52 ilə nəticələndi və (Egypt U18 oyunda qalib gəldi).

Côte d'Ivoire U18 matçlar vərəqi, son 100 basketbol oyununu statistika və qələbə/məğlubiyyət ikonları ilə göstərir.

Həmçinin, Côte d'Ivoire U18 komandasının gələcəkdə oynayacağı planlaşdırılan bütün matçları da var.

Hazırkı Côte d'Ivoire U18 oyunçuları

Hazırkı Côte d'Ivoire U18 heyəti, statistikaları və oyunçu performansı bu səhifədə tapıla bilər.

Müdafiəçi: Françoise Hawa KABA Müdafiəçi-Hücumçu: Maelhys N'dri Hücumçu: Jane Mary Diomande, Lalya Diarisso Mərkəz oyunçusu: Fatim KONE, Ramatou Dissa Unknown: Fatima Diouf, Marlyne Esther Adahe, Maëlys, Shana, Zoé ROUA, Berete Kante, Salimata Kone, Fanta Diarra

Côte d'Ivoire U18 performansı və forma qrafiki, komandanın son 10 matçından, statistikalarından, detallı təhlillərindən və bizim məlumatlarımızdan yaratdığımız Sofascore-un unikal alqoritmidir.

Bu qrafik, gələcək Côte d'Ivoire U18 oyunlarını təxmin etməyinizə kömək edə bilər.

Bugünün basketbol oyunları və nəticələri üçün basketbol canlı hesabı səhifəmizi ziyarət edin.

HaqqımızdaSofascore canlı hesabı sizə NBA liqasının canlı hesablarını, nəticələrini, cədvəllərini, cütlərini, turnir cədvəllərini və rüblərə, fasilə və ya final nəticələrinə görə əvvəlki nəticələri təqdim edir. Sofascore.com-dakı basketbol üçün Sofascore canlı hesabı ilə NCAA, ABA Iiqası, Baltic liqası, Euroleague, milli basketbol liqaları kimi 70-dən çox basketbol liqasından rüblərə görə canlı nəticələri, cədvəlləri, statistikaları, cütləri və daha çoxunu real vaxt kəsiyində izləyə bilərsiniz. Həmçinin Sofascore livescore-da, FIBA Basketbol Dünya Kuboku, Avro Kubok və EuroBasket kimi böyük beynəlxalq basketbol turnirlərinin canlı hesablarını, cədvəllərini və cütlərini izləyə bilərsiniz. Sofascore.com livescore-da basketbol üçün canlı nəticələr, avtomatik olaraq güncəllənir və nəticələri görmək üçün onu yeniləməyə ehtiyac yoxdur. İzləmək istədiyiniz basketbol oyunlarını sevimlilərə əlavə edərək, onları daha asan izləyə bilərsiniz. Artıq Azərbaycan, İtaliya, Yunanıstan, Rusiya, Türkiyə və digər Avropa basketbol liqalarının canlı nəticələrini qaçırmayacaqsınız.
Əyləncə yoxdursa, DAYAN