KAA Gent

KAA Gent

Belgium
Belçika
94k

Xüsusi

Ən son vəziyyət
Komanda məlumatı
31
Ümumi oyunçular
23.7 yaş
Ortalama oyunçu yaşı
19
Əcnəbi oyunçular
2
Milli yığma oyunçuları
Titullar
Cəmi qələbə
9 çempionluq
Belgian Cup
Belgian Cup
21/2209/1083/8463/64
4
Məlumat
MəşqçiRik De Mil
BE
ÖlkəBelçika
Quruldu1 yan 1898
ArenaPlanet Group Arena
Tutumu20185
ŞəhərGent

KAA Gent haqqında

KAA Gent canlı hesabları, oyunçuları, mövsüm təqvimi və bugünün nəticələri Sofascore-da mövcuddur.

KAA Gent növbəti matçı

KAA Gent, Pro League turnirindəki növbəti matçını SV Zulte Varegem komandasına qarşı 10 okt 2026, 18:45:00 UTC tarixində oynayacaq.

Matç başladıqda, SV Zulte Varegem vs KAA Gent canlı hesabını, turnir cədvəlini, dəqiqəbədəqiqə güncəllənən canlı nəticələri və matç statistikalarını izləyə biləcəksiniz.

Bəzi KAA Gent matçlarının qolları və xəbərləri olan video icmalları paylaşa bilərik, ancaq həmin oyun ən məşhur futbol liqalarından birində oynanılmalıdır.

KAA Gent əvvəlki matçı

KAA Gent son matçında Standard Liège ilə Pro League turnirində qarşılaşdı, matç 2 - 1 hesabı ilə bitdi (KAA Gent qalib gəldi).

KAA Gent cütlər vərəqi, son 100 futbol matçını statistika və qələbə/heç-heçə/məğlubiyyət ikonları ilə göstərir.

Həmçinin, KAA Gent komandasının gələcəkdə oynayacağı planlaşdırılan bütün matçları da var.

KAA Gent performansı və forma qrafiki, komandanın son 10 matçından, statistikalarından, detallı təhlillərindən və bizim məlumatlarımızdan yaratdığımız Sofascore-un unikal alqoritmidir.

Bu qrafik, gələcək KAA Gent matçlarını təxmin etməyinizə kömək edə bilər.

Hazırkı KAA Gent oyunçuları

Hücumçu: Michel Ange Balikwisha, Josué Vergara, Momodou Sonko, Max Dean, Hyllarion Goore, Ibrahima Cisse Yarım müdafiəçi: Abdelkahar Kadri, László Bénes, Mathias Delorge, Tibe De Vlieger, Mohammed El Âdfaoui, Matisse Samoise, Aimé Omgba, Leonardo Lopes, El Hadji Seck, Pieter Gerkens, Abubakar Abdullahi, Kyrell Wilson Müdafiəçi: Abdul Ayinde, Maksim Paskotsi, Christian Burgess, Tiago Araújo, Siebe Van der Heyden, Mouhamed El Ngom, Mamadou Diallo, Gilles De Meyer, Matties Volckaert, Lars Cooman Qapıçı: Davy Roef, Kjell Peersman, Tom Vandenberghe

Hazırkı KAA Gent heyəti, statistikaları və oyunçu performansı bu səhifədə tapıla bilər.

Həmçinin, bütün yarışlarda hər oyunçu üçün oynadığı və start heyətdə başladığı matçları, oynadığı dəqiqələri, atdığı qol sayını, kart sayını və daha çoxunu ehtiva edən statistikalar var.

KAA Gent komandasının ən çox hesab açanları siyahısı hər matç ərzində canlı olaraq güncəllənir.

Yuxarıdakı heyətdən oyunçulara klikləyə və milliyət, doğum tarixi, boyu, üstünlük verdiyi ayaq, mövqeyi, oyunçu dəyəri, transfer tarixçəsi kimi mövcud fərdi məlumatları görə bilərsiniz.

Bugünün futbol matçları və nəticələri üçün futbol canlı hesabı səhifəmizi ziyarət edin.

KAA Gent

KAA Gent

94k izləyici
Planet Group Arena
Pro LeaguePro League
Matçlar
Ən son vəziyyət

Xüsusi

KAA Gent haqqında

KAA Gent canlı hesabları, oyunçuları, mövsüm təqvimi və bugünün nəticələri Sofascore-da mövcuddur.

KAA Gent növbəti matçı

KAA Gent, Pro League turnirindəki növbəti matçını SV Zulte Varegem komandasına qarşı 10 okt 2026, 18:45:00 UTC tarixində oynayacaq.

Matç başladıqda, SV Zulte Varegem vs KAA Gent canlı hesabını, turnir cədvəlini, dəqiqəbədəqiqə güncəllənən canlı nəticələri və matç statistikalarını izləyə biləcəksiniz.

Bəzi KAA Gent matçlarının qolları və xəbərləri olan video icmalları paylaşa bilərik, ancaq həmin oyun ən məşhur futbol liqalarından birində oynanılmalıdır.

KAA Gent əvvəlki matçı

KAA Gent son matçında Standard Liège ilə Pro League turnirində qarşılaşdı, matç 2 - 1 hesabı ilə bitdi (KAA Gent qalib gəldi).

KAA Gent cütlər vərəqi, son 100 futbol matçını statistika və qələbə/heç-heçə/məğlubiyyət ikonları ilə göstərir.

Həmçinin, KAA Gent komandasının gələcəkdə oynayacağı planlaşdırılan bütün matçları da var.

KAA Gent performansı və forma qrafiki, komandanın son 10 matçından, statistikalarından, detallı təhlillərindən və bizim məlumatlarımızdan yaratdığımız Sofascore-un unikal alqoritmidir.

Bu qrafik, gələcək KAA Gent matçlarını təxmin etməyinizə kömək edə bilər.

Hazırkı KAA Gent oyunçuları

Hücumçu: Michel Ange Balikwisha, Josué Vergara, Momodou Sonko, Max Dean, Hyllarion Goore, Ibrahima Cisse Yarım müdafiəçi: Abdelkahar Kadri, László Bénes, Mathias Delorge, Tibe De Vlieger, Mohammed El Âdfaoui, Matisse Samoise, Aimé Omgba, Leonardo Lopes, El Hadji Seck, Pieter Gerkens, Abubakar Abdullahi, Kyrell Wilson Müdafiəçi: Abdul Ayinde, Maksim Paskotsi, Christian Burgess, Tiago Araújo, Siebe Van der Heyden, Mouhamed El Ngom, Mamadou Diallo, Gilles De Meyer, Matties Volckaert, Lars Cooman Qapıçı: Davy Roef, Kjell Peersman, Tom Vandenberghe

Hazırkı KAA Gent heyəti, statistikaları və oyunçu performansı bu səhifədə tapıla bilər.

Həmçinin, bütün yarışlarda hər oyunçu üçün oynadığı və start heyətdə başladığı matçları, oynadığı dəqiqələri, atdığı qol sayını, kart sayını və daha çoxunu ehtiva edən statistikalar var.

KAA Gent komandasının ən çox hesab açanları siyahısı hər matç ərzində canlı olaraq güncəllənir.

Yuxarıdakı heyətdən oyunçulara klikləyə və milliyət, doğum tarixi, boyu, üstünlük verdiyi ayaq, mövqeyi, oyunçu dəyəri, transfer tarixçəsi kimi mövcud fərdi məlumatları görə bilərsiniz.

Bugünün futbol matçları və nəticələri üçün futbol canlı hesabı səhifəmizi ziyarət edin.

HaqqımızdaSofascore livescore-dakı futbol canlı hesabları, dünya üzərində 500-dən çox futbol liqasını, kubokunu və turnirini canlı olaraq güncəllənən nəticələr, statistikalar, liqa cədvəlləri, video icmallar və cütləri əhatə edir. Bütün futbol liqalarından canlı matçlar üçün sürətli və dəqiq olaraq güncəllənən dəqiqə, hesab, ilk hissə və tam oyun futbol nəticələri, hesabı açanlar və assist edənlər, kartlar, əvəzetmələr, matç statistikaları. Ən məşhur futbol liqaları üçün video icmallar mövcuddur: Spain La Liga BBVA liqası və Copa del Rey , Italy Serie və Coppa Italia, German Bundesliga və DFB pokal, France Ligue 1 və UEFA Çempionlar Liqası, Avropa Liqası və Dünya Çempionatı, Avropa Çempionatı kimi beynəlxalq turnirlər. Sofascore canlı hesabında hər komandanın son 10 futbol matçı üçün cədvəlləri, cütləri, nəticələri, statistikaları və daha çox detalları görə bilərsiniz. Matç detallarında düşən/yüksələn əmsalları tapa bilərsiniz. Həmçinin Sofascore.com livescore-undakı bütün hesablar avtomatik olaraq güncəllənir və manual təzələməyə ehtiyac yoxdur. İzləmək istədiyiniz futbol matçlarını və ya komandalarını sevimlilərə əlavə edərək, sevimli matçınızın və komandanızın canlı hesabını, nəticə və statistikalarını asanlıqla izləyə bilərsiniz. Burada Bütün və ya Canlı tubol matçları üçün seçim var.
Əyləncə yoxdursa, DAYAN