NK Čelić

NK Čelić

Bosnia & Herzegovina
Bosniya və Herseqovina
173

Xüsusi

Ən son vəziyyət
Komanda məlumatı
20
Ümumi oyunçular
26.1 yaş
Ortalama oyunçu yaşı
2
Əcnəbi oyunçular
Məlumat
MəşqçiSelver Ahmetovic
BA
ÖlkəBosniya və Herseqovina
ArenaStadion Mehmedalija Muratović Ćopak
Tutumu1000
ŞəhərČelić

NK Čelić haqqında

NK Čelić canlı hesabları, oyunçuları, mövsüm təqvimi və bugünün nəticələri Sofascore-da mövcuddur.

NK Čelić növbəti matçı

Bəzi NK Čelić matçlarının qolları və xəbərləri olan video icmalları paylaşa bilərik, ancaq həmin oyun ən məşhur futbol liqalarından birində oynanılmalıdır.

NK Čelić əvvəlki matçı

NK Čelić son matçında FK Gornji Rahić ilə 2. Liga FBIH - Sjever turnirində qarşılaşdı, matç 3 - 1 hesabı ilə bitdi (FK Gornji Rahić qalib gəldi).

NK Čelić cütlər vərəqi, son 100 futbol matçını statistika və qələbə/heç-heçə/məğlubiyyət ikonları ilə göstərir.

Həmçinin, NK Čelić komandasının gələcəkdə oynayacağı planlaşdırılan bütün matçları da var.

NK Čelić performansı və forma qrafiki, komandanın son 10 matçından, statistikalarından, detallı təhlillərindən və bizim məlumatlarımızdan yaratdığımız Sofascore-un unikal alqoritmidir.

Bu qrafik, gələcək NK Čelić matçlarını təxmin etməyinizə kömək edə bilər.

Hazırkı NK Čelić oyunçuları

Hücumçu: Abdullfatai Shuaib, Ofentse Mokone, Vahid Mrkaljević, Eldar Jašarević Yarım müdafiəçi: Emir Agić, Aldin Šuvalić, Izudin Čavalić, Boris Dragić, Emir Hodžić, Edis Mujčinović, Daris Ljaljić, Amar Memišević, Emelin Spahić Müdafiəçi: Dušan Hodžić, Žikica Božić, Edin Smajić, Anel Smajlović, Mustafa Bahor, Adin Bjelkić Qapıçı: El-Maid Junuzović

Hazırkı NK Čelić heyəti, statistikaları və oyunçu performansı bu səhifədə tapıla bilər.

Həmçinin, bütün yarışlarda hər oyunçu üçün oynadığı və start heyətdə başladığı matçları, oynadığı dəqiqələri, atdığı qol sayını, kart sayını və daha çoxunu ehtiva edən statistikalar var.

NK Čelić komandasının ən çox hesab açanları siyahısı hər matç ərzində canlı olaraq güncəllənir.

Yuxarıdakı heyətdən oyunçulara klikləyə və milliyət, doğum tarixi, boyu, üstünlük verdiyi ayaq, mövqeyi, oyunçu dəyəri, transfer tarixçəsi kimi mövcud fərdi məlumatları görə bilərsiniz.

Bugünün futbol matçları və nəticələri üçün futbol canlı hesabı səhifəmizi ziyarət edin.

NK Čelić

NK Čelić

173 izləyici
Bosnia & HerzegovinaBosniya və Herseqovina
Selver Ahmetovic
Selver AhmetovicMəşqçi
Stadion Mehmedalija Muratović Ćopak
2. Liga FBIH - Sjever2. Liga FBIH - Sjever
Matçlar
Ən son vəziyyət

Xüsusi

NK Čelić haqqında

NK Čelić canlı hesabları, oyunçuları, mövsüm təqvimi və bugünün nəticələri Sofascore-da mövcuddur.

NK Čelić növbəti matçı

Bəzi NK Čelić matçlarının qolları və xəbərləri olan video icmalları paylaşa bilərik, ancaq həmin oyun ən məşhur futbol liqalarından birində oynanılmalıdır.

NK Čelić əvvəlki matçı

NK Čelić son matçında FK Gornji Rahić ilə 2. Liga FBIH - Sjever turnirində qarşılaşdı, matç 3 - 1 hesabı ilə bitdi (FK Gornji Rahić qalib gəldi).

NK Čelić cütlər vərəqi, son 100 futbol matçını statistika və qələbə/heç-heçə/məğlubiyyət ikonları ilə göstərir.

Həmçinin, NK Čelić komandasının gələcəkdə oynayacağı planlaşdırılan bütün matçları da var.

NK Čelić performansı və forma qrafiki, komandanın son 10 matçından, statistikalarından, detallı təhlillərindən və bizim məlumatlarımızdan yaratdığımız Sofascore-un unikal alqoritmidir.

Bu qrafik, gələcək NK Čelić matçlarını təxmin etməyinizə kömək edə bilər.

Hazırkı NK Čelić oyunçuları

Hücumçu: Abdullfatai Shuaib, Ofentse Mokone, Vahid Mrkaljević, Eldar Jašarević Yarım müdafiəçi: Emir Agić, Aldin Šuvalić, Izudin Čavalić, Boris Dragić, Emir Hodžić, Edis Mujčinović, Daris Ljaljić, Amar Memišević, Emelin Spahić Müdafiəçi: Dušan Hodžić, Žikica Božić, Edin Smajić, Anel Smajlović, Mustafa Bahor, Adin Bjelkić Qapıçı: El-Maid Junuzović

Hazırkı NK Čelić heyəti, statistikaları və oyunçu performansı bu səhifədə tapıla bilər.

Həmçinin, bütün yarışlarda hər oyunçu üçün oynadığı və start heyətdə başladığı matçları, oynadığı dəqiqələri, atdığı qol sayını, kart sayını və daha çoxunu ehtiva edən statistikalar var.

NK Čelić komandasının ən çox hesab açanları siyahısı hər matç ərzində canlı olaraq güncəllənir.

Yuxarıdakı heyətdən oyunçulara klikləyə və milliyət, doğum tarixi, boyu, üstünlük verdiyi ayaq, mövqeyi, oyunçu dəyəri, transfer tarixçəsi kimi mövcud fərdi məlumatları görə bilərsiniz.

Bugünün futbol matçları və nəticələri üçün futbol canlı hesabı səhifəmizi ziyarət edin.

HaqqımızdaSofascore livescore-dakı futbol canlı hesabları, dünya üzərində 500-dən çox futbol liqasını, kubokunu və turnirini canlı olaraq güncəllənən nəticələr, statistikalar, liqa cədvəlləri, video icmallar və cütləri əhatə edir. Bütün futbol liqalarından canlı matçlar üçün sürətli və dəqiq olaraq güncəllənən dəqiqə, hesab, ilk hissə və tam oyun futbol nəticələri, hesabı açanlar və assist edənlər, kartlar, əvəzetmələr, matç statistikaları. Ən məşhur futbol liqaları üçün video icmallar mövcuddur: Spain La Liga BBVA liqası və Copa del Rey , Italy Serie və Coppa Italia, German Bundesliga və DFB pokal, France Ligue 1 və UEFA Çempionlar Liqası, Avropa Liqası və Dünya Çempionatı, Avropa Çempionatı kimi beynəlxalq turnirlər. Sofascore canlı hesabında hər komandanın son 10 futbol matçı üçün cədvəllər, cütlər, nəticələr, statistikalar və daha çoxu təfsilatlar mövcuddur. Matç təfsilatında düşən/yüksələn əmsalları tapa bilərsiniz. Həmçinin Sofascore.com livescore-undakı bütün hesablar avtomatik olaraq güncəllənir və əllə təzələməyə ehtiyac yoxdur. İzləmək istədiyiniz futbol matçlarını və ya komandalarını sevimlilərə əlavə edərək, sevimli matçınızın və komandanızın canlı hesabını, nəticə və statistikalarını asanlıqla izləyə bilərsiniz. Burada Bütün və ya Canlı tubol matçları üçün seçim var.
Əyləncə yoxdursa, DAYAN