NŠK Pag

NŠK Pag

Croatia
Xorvatiya
81

Xüsusi

Ən son vəziyyət
Komanda məlumatı
38
Ümumi oyunçular
26 yrs
Ortalama oyunçu yaşı
1
Əcnəbi oyunçular
Məlumat
MəşqçiNaum Batkoski
HR
ÖlkəXorvatiya

NŠK Pag haqqında

NŠK Pag canlı hesabları, oyunçuları, mövsüm təqvimi və bugünün nəticələri Sofascore-da mövcuddur.

NŠK Pag növbəti matçı

NŠK Pag, 2. ŽNL Zadarska turnirindəki növbəti matçını NK Velebit Gračac komandasına qarşı 30 okt 2026, 14:30:00 UTC tarixində oynayacaq.

Matç başladıqda, NK Velebit Gračac vs NŠK Pag canlı hesabını, turnir cədvəlini, dəqiqəbədəqiqə güncəllənən canlı nəticələri və matç statistikalarını izləyə biləcəksiniz.

Bəzi NŠK Pag matçlarının qolları və xəbərləri olan video icmalları paylaşa bilərik, ancaq həmin oyun ən məşhur futbol liqalarından birində oynanılmalıdır.

NŠK Pag əvvəlki matçı

NŠK Pag son matçında NŠK Galovac ilə 2. ŽNL Zadarska turnirində qarşılaşdı, matç 4 - 3 hesabı ilə bitdi (NŠK Pag qalib gəldi).

NŠK Pag cütlər vərəqi, son 100 futbol matçını statistika və qələbə/heç-heçə/məğlubiyyət ikonları ilə göstərir.

Həmçinin, NŠK Pag komandasının gələcəkdə oynayacağı planlaşdırılan bütün matçları da var.

NŠK Pag performansı və forma qrafiki, komandanın son 10 matçından, statistikalarından, detallı təhlillərindən və bizim məlumatlarımızdan yaratdığımız Sofascore-un unikal alqoritmidir.

Bu qrafik, gələcək NŠK Pag matçlarını təxmin etməyinizə kömək edə bilər.

Hazırkı NŠK Pag oyunçuları

Hücumçu: Josip Stokić, Tomislav Dragija, Frane Fatović, Ante Dukić, Antonio Škoda, Boris Škoda, Damir Skitarelić, Mislav Radan, Matej Vukoja, Jeronim Žunić, Tomislav Crljenko, Mladen Čavić, Martin Škoda Yarım müdafiəçi: Antonio Šćiran, Luka Fabijanić, Antonio Škoda, Dino Miljanić, Franko Fabijanić, Ante Tabar, Antonio Maržić, Antonio Kustić Müdafiəçi: Kristijan Kustić, Franko Galić, Matej Balog, Franko Škoda, Luka Radan, Mate Jurčević, Luka Fabijanić, Mislav Radan, Noa Bogdanović, Matija Miočić, Lovre Fabijanić Qapıçı: Filip Smolčić, Dino Škoda Unknown: Jozef Kerhanaj, Matej ilijašević, Zahid Čović, Antonio Bačić

Hazırkı NŠK Pag heyəti, statistikaları və oyunçu performansı bu səhifədə tapıla bilər.

Həmçinin, bütün yarışlarda hər oyunçu üçün oynadığı və start heyətdə başladığı matçları, oynadığı dəqiqələri, atdığı qol sayını, kart sayını və daha çoxunu ehtiva edən statistikalar var.

NŠK Pag komandasının ən çox hesab açanları siyahısı hər matç ərzində canlı olaraq güncəllənir.

Yuxarıdakı heyətdən oyunçulara klikləyə və milliyət, doğum tarixi, boyu, üstünlük verdiyi ayaq, mövqeyi, oyunçu dəyəri, transfer tarixçəsi kimi mövcud fərdi məlumatları görə bilərsiniz.

Bugünün futbol matçları və nəticələri üçün futbol canlı hesabı səhifəmizi ziyarət edin.

NŠK Pag

NŠK Pag

81 izləyici
Matçlar

Xüsusi

NŠK Pag haqqında

NŠK Pag canlı hesabları, oyunçuları, mövsüm təqvimi və bugünün nəticələri Sofascore-da mövcuddur.

NŠK Pag növbəti matçı

NŠK Pag, 2. ŽNL Zadarska turnirindəki növbəti matçını NK Velebit Gračac komandasına qarşı 30 okt 2026, 14:30:00 UTC tarixində oynayacaq.

Matç başladıqda, NK Velebit Gračac vs NŠK Pag canlı hesabını, turnir cədvəlini, dəqiqəbədəqiqə güncəllənən canlı nəticələri və matç statistikalarını izləyə biləcəksiniz.

Bəzi NŠK Pag matçlarının qolları və xəbərləri olan video icmalları paylaşa bilərik, ancaq həmin oyun ən məşhur futbol liqalarından birində oynanılmalıdır.

NŠK Pag əvvəlki matçı

NŠK Pag son matçında NŠK Galovac ilə 2. ŽNL Zadarska turnirində qarşılaşdı, matç 4 - 3 hesabı ilə bitdi (NŠK Pag qalib gəldi).

NŠK Pag cütlər vərəqi, son 100 futbol matçını statistika və qələbə/heç-heçə/məğlubiyyət ikonları ilə göstərir.

Həmçinin, NŠK Pag komandasının gələcəkdə oynayacağı planlaşdırılan bütün matçları da var.

NŠK Pag performansı və forma qrafiki, komandanın son 10 matçından, statistikalarından, detallı təhlillərindən və bizim məlumatlarımızdan yaratdığımız Sofascore-un unikal alqoritmidir.

Bu qrafik, gələcək NŠK Pag matçlarını təxmin etməyinizə kömək edə bilər.

Hazırkı NŠK Pag oyunçuları

Hücumçu: Josip Stokić, Tomislav Dragija, Frane Fatović, Ante Dukić, Antonio Škoda, Boris Škoda, Damir Skitarelić, Mislav Radan, Matej Vukoja, Jeronim Žunić, Tomislav Crljenko, Mladen Čavić, Martin Škoda Yarım müdafiəçi: Antonio Šćiran, Luka Fabijanić, Antonio Škoda, Dino Miljanić, Franko Fabijanić, Ante Tabar, Antonio Maržić, Antonio Kustić Müdafiəçi: Kristijan Kustić, Franko Galić, Matej Balog, Franko Škoda, Luka Radan, Mate Jurčević, Luka Fabijanić, Mislav Radan, Noa Bogdanović, Matija Miočić, Lovre Fabijanić Qapıçı: Filip Smolčić, Dino Škoda Unknown: Jozef Kerhanaj, Matej ilijašević, Zahid Čović, Antonio Bačić

Hazırkı NŠK Pag heyəti, statistikaları və oyunçu performansı bu səhifədə tapıla bilər.

Həmçinin, bütün yarışlarda hər oyunçu üçün oynadığı və start heyətdə başladığı matçları, oynadığı dəqiqələri, atdığı qol sayını, kart sayını və daha çoxunu ehtiva edən statistikalar var.

NŠK Pag komandasının ən çox hesab açanları siyahısı hər matç ərzində canlı olaraq güncəllənir.

Yuxarıdakı heyətdən oyunçulara klikləyə və milliyət, doğum tarixi, boyu, üstünlük verdiyi ayaq, mövqeyi, oyunçu dəyəri, transfer tarixçəsi kimi mövcud fərdi məlumatları görə bilərsiniz.

Bugünün futbol matçları və nəticələri üçün futbol canlı hesabı səhifəmizi ziyarət edin.

HaqqımızdaSofascore livescore-dakı futbol canlı hesabları, dünya üzərində 500-dən çox futbol liqasını, kubokunu və turnirini canlı olaraq güncəllənən nəticələr, statistikalar, liqa cədvəlləri, video icmallar və cütləri əhatə edir. Bütün futbol liqalarından canlı matçlar üçün sürətli və dəqiq olaraq güncəllənən dəqiqə, hesab, ilk hissə və tam oyun futbol nəticələri, hesabı açanlar və assist edənlər, kartlar, əvəzetmələr, matç statistikaları. Ən məşhur futbol liqaları üçün video icmallar mövcuddur: Spain La Liga BBVA liqası və Copa del Rey , Italy Serie və Coppa Italia, German Bundesliga və DFB pokal, France Ligue 1 və UEFA Çempionlar Liqası, Avropa Liqası və Dünya Çempionatı, Avropa Çempionatı kimi beynəlxalq turnirlər. Sofascore canlı hesabında hər komandanın son 10 futbol matçı üçün cədvəlləri, cütləri, nəticələri, statistikaları və daha çox detalları görə bilərsiniz. Matç detallarında düşən/yüksələn əmsalları tapa bilərsiniz. Həmçinin Sofascore.com livescore-undakı bütün hesablar avtomatik olaraq güncəllənir və manual təzələməyə ehtiyac yoxdur. İzləmək istədiyiniz futbol matçlarını və ya komandalarını sevimlilərə əlavə edərək, sevimli matçınızın və komandanızın canlı hesabını, nəticə və statistikalarını asanlıqla izləyə bilərsiniz. Burada Bütün və ya Canlı tubol matçları üçün seçim var.
Əyləncə yoxdursa, DAYAN