• Tennis
  • UTR Men
Maikel de Boes

Maikel de Boes

112

Xüsusi

Ən son vəziyyət
Profil
Tam adMaikel de Boes
Ölkə
BEBEL
Yaş24 (25 apr 2002)
Pul Mükafatı
Bu il0 €
Cəmi karyera7K €

Maikel de Boes haqqında

Maikel de Boes komandasının oynadığı bütün tennis turnirlərindən Maikel de Boes canlı hesabı, nəticələri, oyun təqvimi və sıralamalar.

Maikel de Boes növbəti matçı

Statistikalar oyunun sonunda güncəllənir.

Maikel de Boes son matçı

Maikel de Boes son matçında ITF M25 Manzanillo Men üzrə Viktor Markov ilə qarşılaşdı və matç 2 - 0 ilə nəticələndi və (Viktor Markov oyunda qalib gəldi).

Maikel de Boes cütlər vərəqi, son 100 tennis matçını statistika və qələbə/məğlubiyyət ikonları ilə göstərir.

Həmçinin, Maikel de Boes komandasının gələcəkdə oynayacağı planlaşdırılan bütün matçları da var.

Maikel de Boes performansı və forma qrafiki, son 10 matçdan, statistikalardan, detallı təhlillərdən və bizim məlumatlarımızdan yaratdığımız Sofascore-un unikal alqoritmidir.

Bu qrafik, gələcək Maikel de Boes matçlarını təxmin etməyinizə kömək edə bilər.

Bugünün tennis oyun təqvimi və nəticələri üçün tennis canlı hesabı səhifəmizi ziyarət edin.

  • Tennis
  • UTR Men
Maikel de Boes

Maikel de Boes

112 izləyici
BEBelgium
25 aprel 2002 (24)
Matçlar

Xüsusi

Maikel de Boes haqqında

Maikel de Boes komandasının oynadığı bütün tennis turnirlərindən Maikel de Boes canlı hesabı, nəticələri, oyun təqvimi və sıralamalar.

Maikel de Boes növbəti matçı

Statistikalar oyunun sonunda güncəllənir.

Maikel de Boes son matçı

Maikel de Boes son matçında ITF M25 Manzanillo Men üzrə Viktor Markov ilə qarşılaşdı və matç 2 - 0 ilə nəticələndi və (Viktor Markov oyunda qalib gəldi).

Maikel de Boes cütlər vərəqi, son 100 tennis matçını statistika və qələbə/məğlubiyyət ikonları ilə göstərir.

Həmçinin, Maikel de Boes komandasının gələcəkdə oynayacağı planlaşdırılan bütün matçları da var.

Maikel de Boes performansı və forma qrafiki, son 10 matçdan, statistikalardan, detallı təhlillərdən və bizim məlumatlarımızdan yaratdığımız Sofascore-un unikal alqoritmidir.

Bu qrafik, gələcək Maikel de Boes matçlarını təxmin etməyinizə kömək edə bilər.

Bugünün tennis oyun təqvimi və nəticələri üçün tennis canlı hesabı səhifəmizi ziyarət edin.

HaqqımızdaSofascore tennis canlı hesabı ilə sevimli tennis oyunçularınızdan hansının qalib gəldiyini öyrənə bilərsiniz. Bizim tennis canlı hesabı sistemimiz sizə Davis və Fed Kuboku, Fransa açıq çempionatı və ya Grand Slam kimi böyük tennis turnirləri - Avstraliya açıq çempionatı, ABŞ açıq çempionatı, Roland Garros və Wimbledon turniri üzrə həm kişilər, həm də qadınlar üçün canlı hesablar, nəticələr, ATP və WTA sıralamaları, yarışlar və statistikalar ilə təqdim edilir. Həmçinin istənilən oyunçunun təfsilatlarında oynadığı matçlardakı set nəticələrinə və hansı turnirlərdəki matçlarda çıxış etdiyinə baxa bilərsiniz. Sofascore canlı hesabı, matç oynayan 2 oyunçu arasındakı başabaş mübarizə nəticələrini, statistikalarını və canlı yayım məlumatlarını təqdim edir. Müntəzəm olaraq yenilənən oyun proqramını nəzərdən keçirə bilərsiniz, beləcə növbəti round matçları növbəti gün üçün cəld olaraq əlavə edilər. Sofascore.com-dakı Tennis canlı hesabı hər an yenilənir, əllə təzələməyə ehtiyac yoxdur.
Əyləncə yoxdursa, DAYAN