David Agung Susanto

David Agung Susanto

22

Xüsusi

Ən son vəziyyət
Profil
Tam adDavid Agung Susanto
Ölkə
IDINA
Yaş35 (21 iyl 1991)
Pul Mükafatı
Bu il0 €
Cəmi karyera25K €

David Agung Susanto haqqında

David Agung Susanto komandasının oynadığı bütün tennis turnirlərindən David Agung Susanto canlı hesabı, nəticələri, oyun təqvimi və sıralamalar.

David Agung Susanto növbəti matçı

Statistikalar oyunun sonunda güncəllənir.

David Agung Susanto son matçı

David Agung Susanto son matçında ITF Indonesia F1, Men Singles üzrə Berger A. ilə qarşılaşdı və matç 1 - 2 ilə nəticələndi və (Berger A. oyunda qalib gəldi).

David Agung Susanto cütlər vərəqi, son 100 tennis matçını statistika və qələbə/məğlubiyyət ikonları ilə göstərir.

Həmçinin, David Agung Susanto komandasının gələcəkdə oynayacağı planlaşdırılan bütün matçları da var.

David Agung Susanto performansı və forma qrafiki, son 10 matçdan, statistikalardan, detallı təhlillərdən və bizim məlumatlarımızdan yaratdığımız Sofascore-un unikal alqoritmidir.

Bu qrafik, gələcək David Agung Susanto matçlarını təxmin etməyinizə kömək edə bilər.

Bugünün tennis oyun təqvimi və nəticələri üçün tennis canlı hesabı səhifəmizi ziyarət edin.

David Agung Susanto

David Agung Susanto

22 izləyici
IDIndonesia
21 iyul 1991 (35)
Matçlar

Xüsusi

David Agung Susanto haqqında

David Agung Susanto komandasının oynadığı bütün tennis turnirlərindən David Agung Susanto canlı hesabı, nəticələri, oyun təqvimi və sıralamalar.

David Agung Susanto növbəti matçı

Statistikalar oyunun sonunda güncəllənir.

David Agung Susanto son matçı

David Agung Susanto son matçında ITF Indonesia F1, Men Singles üzrə Berger A. ilə qarşılaşdı və matç 1 - 2 ilə nəticələndi və (Berger A. oyunda qalib gəldi).

David Agung Susanto cütlər vərəqi, son 100 tennis matçını statistika və qələbə/məğlubiyyət ikonları ilə göstərir.

Həmçinin, David Agung Susanto komandasının gələcəkdə oynayacağı planlaşdırılan bütün matçları da var.

David Agung Susanto performansı və forma qrafiki, son 10 matçdan, statistikalardan, detallı təhlillərdən və bizim məlumatlarımızdan yaratdığımız Sofascore-un unikal alqoritmidir.

Bu qrafik, gələcək David Agung Susanto matçlarını təxmin etməyinizə kömək edə bilər.

Bugünün tennis oyun təqvimi və nəticələri üçün tennis canlı hesabı səhifəmizi ziyarət edin.

HaqqımızdaSofascore tennis canlı hesabı ilə sevimli tennis oyunçularınızdan hansının qalib gəldiyini öyrənə bilərsiniz. Bizim tennis canlı hesabı sistemimiz sizə Davis və Fed Kuboku, Fransa açıq çempionatı və ya Grand Slam kimi böyük tennis turnirləri - Avstraliya açıq çempionatı, ABŞ açıq çempionatı, Roland Garros və Wimbledon turniri üzrə həm kişilər, həm də qadınlar üçün canlı hesablar, nəticələr, ATP və WTA sıralamaları, yarışlar və statistikalar ilə təqdim edilir. Həmçinin istənilən oyunçunun təfsilatlarında oynadığı matçlardakı set nəticələrinə və hansı turnirlərdəki matçlarda çıxış etdiyinə baxa bilərsiniz. Sofascore canlı hesabı, matç oynayan 2 oyunçu arasındakı başabaş mübarizə nəticələrini, statistikalarını və canlı yayım məlumatlarını təqdim edir. Müntəzəm olaraq yenilənən oyun proqramını nəzərdən keçirə bilərsiniz, beləcə növbəti round matçları növbəti gün üçün cəld olaraq əlavə edilər. Sofascore.com-dakı Tennis canlı hesabı hər an yenilənir, əllə təzələməyə ehtiyac yoxdur.
Əyləncə yoxdursa, DAYAN