Venezuela U18

Venezuela U18

43

Præsentation

Seneste form
Venezuela U18Venezuela U18
Holdinfo
10
Total antal spillere
17.2 år
Gennemsnitlig spiller alder
Info

Om Venezuela U18

Venezuela U18 livescore, stillinger, kampplan og resultater fra alle basketballturneringer, som Venezuela U18 har spillet.

Venezuela U18 næste kamp

Vi kan have videohøjdepunkter med point og nyheder for nogle Venezuela U18-kampe, men kun hvis de spiller deres kamp i en af de mest populære basketballligaer.

Statistik og stillinger opdatering ved kampen afslutninger.

Venezuela U18 forrige kamp

Venezuela U18 forrige kamp var mod Argentina U18 i FIBA U18 Women's AmeriCup, kampen sluttede with result 73 - 49 (Argentina U18 won the game).

Venezuela U18 kampfanen viser de seneste 100 basketballkampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Venezuela U18s planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Nuværende Venezuela U18 spillere

Aktuelle oplysninger om Venezuela U18s holdopstilling, statistik og spillerperformance kan findes på denne side.

Bak: Roberli Perez, Antonella Ramos, Ruby Escobar Angriber: Albanys Ramirez, Alexandra Cabeza, Angela Crespo Center: Fabiola Garcia, Sofia Blanca Unknown: Greidysmar Camacaro, Jeiselys Figueroa

Venezuela U18 performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra holdets sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe med at forudsige fremtidige kampe for Venezuela U18.

For at se dagens basketballkampe og -resultater, kan du gå til vores basketball livescore-side.

Venezuela U18

Venezuela U18

43 følgere
Kampe
Seneste form

Præsentation

Om Venezuela U18

Venezuela U18 livescore, stillinger, kampplan og resultater fra alle basketballturneringer, som Venezuela U18 har spillet.

Venezuela U18 næste kamp

Vi kan have videohøjdepunkter med point og nyheder for nogle Venezuela U18-kampe, men kun hvis de spiller deres kamp i en af de mest populære basketballligaer.

Statistik og stillinger opdatering ved kampen afslutninger.

Venezuela U18 forrige kamp

Venezuela U18 forrige kamp var mod Argentina U18 i FIBA U18 Women's AmeriCup, kampen sluttede with result 73 - 49 (Argentina U18 won the game).

Venezuela U18 kampfanen viser de seneste 100 basketballkampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Venezuela U18s planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Nuværende Venezuela U18 spillere

Aktuelle oplysninger om Venezuela U18s holdopstilling, statistik og spillerperformance kan findes på denne side.

Bak: Roberli Perez, Antonella Ramos, Ruby Escobar Angriber: Albanys Ramirez, Alexandra Cabeza, Angela Crespo Center: Fabiola Garcia, Sofia Blanca Unknown: Greidysmar Camacaro, Jeiselys Figueroa

Venezuela U18 performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra holdets sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe med at forudsige fremtidige kampe for Venezuela U18.

For at se dagens basketballkampe og -resultater, kan du gå til vores basketball livescore-side.

OmSofascore livescore giver dig live resultater, resultater, tabeller, statistikker, kampprogrammer, stillinger og tidligere resultater for NBA – opdelt efter quarters, halvleg eller slutresultat. Med Sofascores basketball-livescore på Sofascore.com kan du følge live resultater kvart for kvart, tabeller, statistikker, kampprogrammer og meget mere i realtid fra over 70 basketballligaer, herunder NCAA, ABA League, Baltic League, EuroLeague og nationale basketballligaer. På Sofascore livescore kan du også følge livescores, tabeller og kampprogrammer for store internationale basketballturneringer som FIBA Basketball World Cup, EuroCup og EuroBasket. Live resultater for basketball på Sofascore.com opdateres automatisk, så du behøver ikke opdatere siden for at se de nyeste resultater. Ved at tilføje de kampe, du ønsker at følge, til dine favoritter, kan du nemmere holde øje med dem. Gå ikke glip af live resultater fra Italien, Grækenland, Tyrkiet, Rusland eller andre europæiske basketballligaer.
STOP, når det sjove stopper