Persibat Batang

Persibat Batang

Indonesia
Indonesia
94

Utvalgte

Nylig form
Konkurranser
Informasjon
ID
LandIndonesia

Om Persibat Batang

Persibat Batang direkte poengstillinger, spillere, sesongplan og dagens resultater er tilgjengelig på Sofascore.

Den neste kampen til Persibat Batang

Vi kan ha videohøydepunkter med poeng og nyheter for noen av kampene til Persibat Batang, men kun dersom de spiller i én av de mest populære fotballigaene.

Den forrige kampen til Persibat Batang

Den forrige kampen til Persibat Batang var mot Wijayakusuma i Indonesia Liga 4, kampen endte med resultatet 1 - 0 (Wijayakusuma vant kampen).

Persibat Batang sin kampfane viser de siste 100 fotballkampene med statistikk og ikoner for tap, seier og uavgjort.

Man finner også alle planlagte, fremtidige kamper som Persibat Batang skal spille.

Persibat Batang graf for form og ytelse er Sofascores unike algoritme som vi genererer fra lagets ti siste kamper, statistikk, detaljert analyse og vår egen kunnskap.

Denne grafen kam hjelpe deg å forutse de fremtidige kampene til Persibat Batang.

Nåværende spillere i Persibat Batang

Angriper: Hapidin Hapidin, Rizky Thoni Midtbane: Heru Setyawan Forsvarer: Risna Prahalabenta Keeper: Aldiano Safiola

På denne siden kan man finne Persibat Batang sitt nåværende oppsett, statistikk og spillerprestasjoner.

Man finner også statistikk for hver spiller i alle konkurranser med alle fullstendig spilte og påbegynte kamper, antall minutter spilt, antall mål scoret, antall kort utdelt, og mye mer.

Toppscorerlisten til Persibat Batang oppdateres direkte under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra oppsettet ovenfor og se tilgjengelig personlig informasjon, slik som nasjonalitet, fødselsdato, høyde, foretrukne fot, posisjon, spillerverdi, overføringshistorikk osv.

For dagens fotballtimeplan og -resultater, besøk vår fotball-side med direkte poengstillinger.

Persibat Batang

Persibat Batang

94 tilhengere
IndonesiaIndonesia
Kamper

Utvalgte

Om Persibat Batang

Persibat Batang direkte poengstillinger, spillere, sesongplan og dagens resultater er tilgjengelig på Sofascore.

Den neste kampen til Persibat Batang

Vi kan ha videohøydepunkter med poeng og nyheter for noen av kampene til Persibat Batang, men kun dersom de spiller i én av de mest populære fotballigaene.

Den forrige kampen til Persibat Batang

Den forrige kampen til Persibat Batang var mot Wijayakusuma i Indonesia Liga 4, kampen endte med resultatet 1 - 0 (Wijayakusuma vant kampen).

Persibat Batang sin kampfane viser de siste 100 fotballkampene med statistikk og ikoner for tap, seier og uavgjort.

Man finner også alle planlagte, fremtidige kamper som Persibat Batang skal spille.

Persibat Batang graf for form og ytelse er Sofascores unike algoritme som vi genererer fra lagets ti siste kamper, statistikk, detaljert analyse og vår egen kunnskap.

Denne grafen kam hjelpe deg å forutse de fremtidige kampene til Persibat Batang.

Nåværende spillere i Persibat Batang

Angriper: Hapidin Hapidin, Rizky Thoni Midtbane: Heru Setyawan Forsvarer: Risna Prahalabenta Keeper: Aldiano Safiola

På denne siden kan man finne Persibat Batang sitt nåværende oppsett, statistikk og spillerprestasjoner.

Man finner også statistikk for hver spiller i alle konkurranser med alle fullstendig spilte og påbegynte kamper, antall minutter spilt, antall mål scoret, antall kort utdelt, og mye mer.

Toppscorerlisten til Persibat Batang oppdateres direkte under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra oppsettet ovenfor og se tilgjengelig personlig informasjon, slik som nasjonalitet, fødselsdato, høyde, foretrukne fot, posisjon, spillerverdi, overføringshistorikk osv.

For dagens fotballtimeplan og -resultater, besøk vår fotball-side med direkte poengstillinger.

OmFotball-livescore på Sofascore livescore har livedekning fra mer enn 500 fotballigaer, cuper og turneringer over hele verden med liveoppdaterte resultater, statistikk, ligatabeller, videohøydepunkter og kampoppsett. Livekamper fra alle fotballigaer har raske og nøyaktige oppdateringer for minutter, scoringer, pause- og sluttresultater, målscorere og assistentgivere, kort, bytter og kampstatistikk. Alt dette er tilgjengelig for de fleste ligaer i verden, slik at du kan følge favorittlagene dine uansett hvor de spiller.
Når moroa stopper, STOPP