Abbey Hulton United FC

Abbey Hulton United FC

England
England
34

Utvalgte

Nylig form
Laginfo
24
Totalt antall spillere
29.7 yrs
Gjennomsnittsalder
2
Utenlandske spillere
Informasjon
EN
LandEngland
StedBirches Head Road
Kapasitet1000
ByStoke

Om Abbey Hulton United FC

Abbey Hulton United FC direkte poengstillinger, spillere, sesongplan og dagens resultater er tilgjengelig på Sofascore.

Den neste kampen til Abbey Hulton United FC

Abbey Hulton United FC vil spille sin neste kamp mot Runcorn Town FC 27. okt. 2026, 19:45:00 UTC i Midland Football League Cup.

Når kampen starter vil du kunne følge poengstillingen og plasseringene i Abbey Hulton United FC vs Runcorn Town FC, oppdatert minutt for minutt med direkte resultater og kampstatistikk.

Vi kan ha videohøydepunkter med poeng og nyheter for noen av kampene til Abbey Hulton United FC, men kun dersom de spiller i én av de mest populære fotballigaene.

Den forrige kampen til Abbey Hulton United FC

Abbey Hulton United FC sin kampfane viser de siste 100 fotballkampene med statistikk og ikoner for tap, seier og uavgjort.

Man finner også alle planlagte, fremtidige kamper som Abbey Hulton United FC skal spille.

Abbey Hulton United FC graf for form og ytelse er Sofascores unike algoritme som vi genererer fra lagets ti siste kamper, statistikk, detaljert analyse og vår egen kunnskap.

Denne grafen kam hjelpe deg å forutse de fremtidige kampene til Abbey Hulton United FC.

Nåværende spillere i Abbey Hulton United FC

Angriper: Kingsley Adu-Gyamfi, Tim Grice, Kallam Boyle, Aaron Bott, Daniel Cocks, Lewis Holdham, Matt Ward, Theo Stair, Jake Lovatt Midtbane: Ben Marshall, Kyle Diskin, Luke Walsh, Kyle Blake, Matt Bell, Jack Gumbley, Josh Bowden Forsvarer: Lewis Bergin, Kyle Stubbs, Marc Grocott, Josh Bristow, Callum Woolrich, Kieran Smith, Alex Morris Keeper: Ben Chapman

På denne siden kan man finne Abbey Hulton United FC sitt nåværende oppsett, statistikk og spillerprestasjoner.

Man finner også statistikk for hver spiller i alle konkurranser med alle fullstendig spilte og påbegynte kamper, antall minutter spilt, antall mål scoret, antall kort utdelt, og mye mer.

Toppscorerlisten til Abbey Hulton United FC oppdateres direkte under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra oppsettet ovenfor og se tilgjengelig personlig informasjon, slik som nasjonalitet, fødselsdato, høyde, foretrukne fot, posisjon, spillerverdi, overføringshistorikk osv.

For dagens fotballtimeplan og -resultater, besøk vår fotball-side med direkte poengstillinger.

Abbey Hulton United FC

Abbey Hulton United FC

34 tilhengere
EnglandEngland
Kamper

Utvalgte

Om Abbey Hulton United FC

Abbey Hulton United FC direkte poengstillinger, spillere, sesongplan og dagens resultater er tilgjengelig på Sofascore.

Den neste kampen til Abbey Hulton United FC

Abbey Hulton United FC vil spille sin neste kamp mot Runcorn Town FC 27. okt. 2026, 19:45:00 UTC i Midland Football League Cup.

Når kampen starter vil du kunne følge poengstillingen og plasseringene i Abbey Hulton United FC vs Runcorn Town FC, oppdatert minutt for minutt med direkte resultater og kampstatistikk.

Vi kan ha videohøydepunkter med poeng og nyheter for noen av kampene til Abbey Hulton United FC, men kun dersom de spiller i én av de mest populære fotballigaene.

Den forrige kampen til Abbey Hulton United FC

Abbey Hulton United FC sin kampfane viser de siste 100 fotballkampene med statistikk og ikoner for tap, seier og uavgjort.

Man finner også alle planlagte, fremtidige kamper som Abbey Hulton United FC skal spille.

Abbey Hulton United FC graf for form og ytelse er Sofascores unike algoritme som vi genererer fra lagets ti siste kamper, statistikk, detaljert analyse og vår egen kunnskap.

Denne grafen kam hjelpe deg å forutse de fremtidige kampene til Abbey Hulton United FC.

Nåværende spillere i Abbey Hulton United FC

Angriper: Kingsley Adu-Gyamfi, Tim Grice, Kallam Boyle, Aaron Bott, Daniel Cocks, Lewis Holdham, Matt Ward, Theo Stair, Jake Lovatt Midtbane: Ben Marshall, Kyle Diskin, Luke Walsh, Kyle Blake, Matt Bell, Jack Gumbley, Josh Bowden Forsvarer: Lewis Bergin, Kyle Stubbs, Marc Grocott, Josh Bristow, Callum Woolrich, Kieran Smith, Alex Morris Keeper: Ben Chapman

På denne siden kan man finne Abbey Hulton United FC sitt nåværende oppsett, statistikk og spillerprestasjoner.

Man finner også statistikk for hver spiller i alle konkurranser med alle fullstendig spilte og påbegynte kamper, antall minutter spilt, antall mål scoret, antall kort utdelt, og mye mer.

Toppscorerlisten til Abbey Hulton United FC oppdateres direkte under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra oppsettet ovenfor og se tilgjengelig personlig informasjon, slik som nasjonalitet, fødselsdato, høyde, foretrukne fot, posisjon, spillerverdi, overføringshistorikk osv.

For dagens fotballtimeplan og -resultater, besøk vår fotball-side med direkte poengstillinger.

OmFotball-livescore på Sofascore livescore har livedekning fra mer enn 500 fotballigaer, cuper og turneringer over hele verden med liveoppdaterte resultater, statistikk, ligatabeller, videohøydepunkter og kampoppsett. Livekamper fra alle fotballigaer har raske og nøyaktige oppdateringer for minutter, scoringer, pause- og sluttresultater, målscorere og assistentgivere, kort, bytter og kampstatistikk. Alt dette er tilgjengelig for de fleste ligaer i verden, slik at du kan følge favorittlagene dine uansett hvor de spiller.
Når moroa stopper, STOPP