Verdensmesterskapet
Diósgyőri VTK

Diósgyőri VTK

Hungary
Ungarn
5.4k

Utvalgte

Nylig form
Laginfo
27
Totalt antall spillere
25.6 ar
Gjennomsnittsalder
8
Utenlandske spillere
Titler
Totalt vunnet
8 titler
Informasjon
TrenerPeter Takacs
HU
LandUngarn
Grunnlagt6. feb. 1910
StedDVTK Stadion
Kapasitet14398
ByMiskolc

Om Diósgyőri VTK

Diósgyőri VTK direkte poengstillinger, spillere, sesongplan og dagens resultater er tilgjengelig på Sofascore.

Den neste kampen til Diósgyőri VTK

Diósgyőri VTK vil spille sin neste kamp mot Ózd-Sajóvölgye 1. jul. 2026, 15:00:00 UTC i Club Friendly Games.

Når kampen starter vil du kunne følge poengstillingen og plasseringene i Ózd-Sajóvölgye vs Diósgyőri VTK, oppdatert minutt for minutt med direkte resultater og kampstatistikk.

Vi kan ha videohøydepunkter med poeng og nyheter for noen av kampene til Diósgyőri VTK, men kun dersom de spiller i én av de mest populære fotballigaene.

Den forrige kampen til Diósgyőri VTK

Den forrige kampen til Diósgyőri VTK var mot MFK Zemplín Michalovce i Club Friendly Games, kampen endte med resultatet 1 - 0 (Diósgyőri VTK vant kampen).

Diósgyőri VTK sin kampfane viser de siste 100 fotballkampene med statistikk og ikoner for tap, seier og uavgjort.

Man finner også alle planlagte, fremtidige kamper som Diósgyőri VTK skal spille.

Diósgyőri VTK graf for form og ytelse er Sofascores unike algoritme som vi genererer fra lagets ti siste kamper, statistikk, detaljert analyse og vår egen kunnskap.

Denne grafen kam hjelpe deg å forutse de fremtidige kampene til Diósgyőri VTK.

Nåværende spillere i Diósgyőri VTK

Angriper: Ivan Šaponjić, Zétény Varga, Márk Mucsányi Midtbane: Anderson Esiti, Ante Roguljić, Gábor Jurek, Aboubakar Keita, Tamás Galántai, Ágoston Bényei, Yohan Croizet-Kollár, Bence Komlósi, Alex Vallejo, Máté Macsó, Gergő Holdampf Forsvarer: Ákos Kecskés, Lirim Kastrati, Márk Tamás, Szilárd Bokros, Marco Lund, Bence Szakos, Milán Demeter, Bence Bárdos, Csaba Szatmári, Zsombor Szlifka, Ruben Farkas Keeper: Gábor Megyeri, Bogdán Bánhegyi

På denne siden kan man finne Diósgyőri VTK sitt nåværende oppsett, statistikk og spillerprestasjoner.

Man finner også statistikk for hver spiller i alle konkurranser med alle fullstendig spilte og påbegynte kamper, antall minutter spilt, antall mål scoret, antall kort utdelt, og mye mer.

Toppscorerlisten til Diósgyőri VTK oppdateres direkte under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra oppsettet ovenfor og se tilgjengelig personlig informasjon, slik som nasjonalitet, fødselsdato, høyde, foretrukne fot, posisjon, spillerverdi, overføringshistorikk osv.

For dagens fotballtimeplan og -resultater, besøk vår fotball-side med direkte poengstillinger.

Diósgyőri VTK

Diósgyőri VTK

5.4k tilhengere
DVTK Stadion
OTP Bank LigaOTP Bank Liga
Kamper
Nylig form

Utvalgte

Om Diósgyőri VTK

Diósgyőri VTK direkte poengstillinger, spillere, sesongplan og dagens resultater er tilgjengelig på Sofascore.

Den neste kampen til Diósgyőri VTK

Diósgyőri VTK vil spille sin neste kamp mot Ózd-Sajóvölgye 1. jul. 2026, 15:00:00 UTC i Club Friendly Games.

Når kampen starter vil du kunne følge poengstillingen og plasseringene i Ózd-Sajóvölgye vs Diósgyőri VTK, oppdatert minutt for minutt med direkte resultater og kampstatistikk.

Vi kan ha videohøydepunkter med poeng og nyheter for noen av kampene til Diósgyőri VTK, men kun dersom de spiller i én av de mest populære fotballigaene.

Den forrige kampen til Diósgyőri VTK

Den forrige kampen til Diósgyőri VTK var mot MFK Zemplín Michalovce i Club Friendly Games, kampen endte med resultatet 1 - 0 (Diósgyőri VTK vant kampen).

Diósgyőri VTK sin kampfane viser de siste 100 fotballkampene med statistikk og ikoner for tap, seier og uavgjort.

Man finner også alle planlagte, fremtidige kamper som Diósgyőri VTK skal spille.

Diósgyőri VTK graf for form og ytelse er Sofascores unike algoritme som vi genererer fra lagets ti siste kamper, statistikk, detaljert analyse og vår egen kunnskap.

Denne grafen kam hjelpe deg å forutse de fremtidige kampene til Diósgyőri VTK.

Nåværende spillere i Diósgyőri VTK

Angriper: Ivan Šaponjić, Zétény Varga, Márk Mucsányi Midtbane: Anderson Esiti, Ante Roguljić, Gábor Jurek, Aboubakar Keita, Tamás Galántai, Ágoston Bényei, Yohan Croizet-Kollár, Bence Komlósi, Alex Vallejo, Máté Macsó, Gergő Holdampf Forsvarer: Ákos Kecskés, Lirim Kastrati, Márk Tamás, Szilárd Bokros, Marco Lund, Bence Szakos, Milán Demeter, Bence Bárdos, Csaba Szatmári, Zsombor Szlifka, Ruben Farkas Keeper: Gábor Megyeri, Bogdán Bánhegyi

På denne siden kan man finne Diósgyőri VTK sitt nåværende oppsett, statistikk og spillerprestasjoner.

Man finner også statistikk for hver spiller i alle konkurranser med alle fullstendig spilte og påbegynte kamper, antall minutter spilt, antall mål scoret, antall kort utdelt, og mye mer.

Toppscorerlisten til Diósgyőri VTK oppdateres direkte under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra oppsettet ovenfor og se tilgjengelig personlig informasjon, slik som nasjonalitet, fødselsdato, høyde, foretrukne fot, posisjon, spillerverdi, overføringshistorikk osv.

For dagens fotballtimeplan og -resultater, besøk vår fotball-side med direkte poengstillinger.

Reklame
OmFotball-livescore på Sofascore livescore har livedekning fra mer enn 500 fotballigaer, cuper og turneringer over hele verden med liveoppdaterte resultater, statistikk, ligatabeller, videohøydepunkter og kampoppsett. Livekamper fra alle fotballigaer har raske og nøyaktige oppdateringer for minutter, scoringer, pause- og sluttresultater, målscorere og assistentgivere, kort, bytter og kampstatistikk. Alt dette er tilgjengelig for de fleste ligaer i verden, slik at du kan følge favorittlagene dine uansett hvor de spiller.
Når moroa stopper, STOPP