Verdensmesterskapet
FC Ferreiras

FC Ferreiras

Portugal
Portugal
268

Utvalgte

Nylig form
Laginfo
34
Totalt antall spillere
25.3 ar
Gjennomsnittsalder
4
Utenlandske spillere
Informasjon
TrenerLeandro Palma
PT
LandPortugal
StedEstadio da Nora

Om FC Ferreiras

FC Ferreiras direkte poengstillinger, spillere, sesongplan og dagens resultater er tilgjengelig på Sofascore.

Den neste kampen til FC Ferreiras

Vi kan ha videohøydepunkter med poeng og nyheter for noen av kampene til FC Ferreiras, men kun dersom de spiller i én av de mest populære fotballigaene.

Den forrige kampen til FC Ferreiras

Den forrige kampen til FC Ferreiras var mot Imortal Deportivo Clube i A.F. Algarve - 1ª liga, kampen endte med resultatet 0 - 3 (FC Ferreiras vant kampen).

FC Ferreiras sin kampfane viser de siste 100 fotballkampene med statistikk og ikoner for tap, seier og uavgjort.

Man finner også alle planlagte, fremtidige kamper som FC Ferreiras skal spille.

FC Ferreiras graf for form og ytelse er Sofascores unike algoritme som vi genererer fra lagets ti siste kamper, statistikk, detaljert analyse og vår egen kunnskap.

Denne grafen kam hjelpe deg å forutse de fremtidige kampene til FC Ferreiras.

Nåværende spillere i FC Ferreiras

Angriper: Afonso Loja, Martim Santa Pacheco, Rafael Rangel, Ricardo Jorge Tavares Esteves, Fábio Bruno Assunção Marques, Vicente Pires Martins, Afonso Miguel Rosa Calvinho, David Miguel Marques Vieira, William de Santana Souza Júnior, Carlos Santos Midtbane: Simão Martins, Roberth Santos Possidonio, Leo Reis, Guilherme Guerreiro Martins, Rodrigo Vargas, Daniel Silvestre Custódio, Gonçalo André Cristino Luís, Moisés Vieira António, Bruno Eduardo Jacinto Mercado Fernandes, Diogo Nunes, Nuno Miguel Pereira da Silva, Rafael Alexandre Sousa Teixeira, Tomás Marques Forsvarer: Nuno Pires, Pedro Pereira, Miguel Matias Pires, Willians Claybert Gomes Fadini, Samuel Ramos, João Correia, Amaro Felipe dos Santos Cunha Viana Keeper: João Pedro Estivera Campos Silva, Miguel Freitas, João Tiago Azul Nunes, Miguel José Santos Ribeiro

På denne siden kan man finne FC Ferreiras sitt nåværende oppsett, statistikk og spillerprestasjoner.

Man finner også statistikk for hver spiller i alle konkurranser med alle fullstendig spilte og påbegynte kamper, antall minutter spilt, antall mål scoret, antall kort utdelt, og mye mer.

Toppscorerlisten til FC Ferreiras oppdateres direkte under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra oppsettet ovenfor og se tilgjengelig personlig informasjon, slik som nasjonalitet, fødselsdato, høyde, foretrukne fot, posisjon, spillerverdi, overføringshistorikk osv.

For dagens fotballtimeplan og -resultater, besøk vår fotball-side med direkte poengstillinger.

FC Ferreiras

FC Ferreiras

268 tilhengere
Kamper
Nylig form

Utvalgte

Om FC Ferreiras

FC Ferreiras direkte poengstillinger, spillere, sesongplan og dagens resultater er tilgjengelig på Sofascore.

Den neste kampen til FC Ferreiras

Vi kan ha videohøydepunkter med poeng og nyheter for noen av kampene til FC Ferreiras, men kun dersom de spiller i én av de mest populære fotballigaene.

Den forrige kampen til FC Ferreiras

Den forrige kampen til FC Ferreiras var mot Imortal Deportivo Clube i A.F. Algarve - 1ª liga, kampen endte med resultatet 0 - 3 (FC Ferreiras vant kampen).

FC Ferreiras sin kampfane viser de siste 100 fotballkampene med statistikk og ikoner for tap, seier og uavgjort.

Man finner også alle planlagte, fremtidige kamper som FC Ferreiras skal spille.

FC Ferreiras graf for form og ytelse er Sofascores unike algoritme som vi genererer fra lagets ti siste kamper, statistikk, detaljert analyse og vår egen kunnskap.

Denne grafen kam hjelpe deg å forutse de fremtidige kampene til FC Ferreiras.

Nåværende spillere i FC Ferreiras

Angriper: Afonso Loja, Martim Santa Pacheco, Rafael Rangel, Ricardo Jorge Tavares Esteves, Fábio Bruno Assunção Marques, Vicente Pires Martins, Afonso Miguel Rosa Calvinho, David Miguel Marques Vieira, William de Santana Souza Júnior, Carlos Santos Midtbane: Simão Martins, Roberth Santos Possidonio, Leo Reis, Guilherme Guerreiro Martins, Rodrigo Vargas, Daniel Silvestre Custódio, Gonçalo André Cristino Luís, Moisés Vieira António, Bruno Eduardo Jacinto Mercado Fernandes, Diogo Nunes, Nuno Miguel Pereira da Silva, Rafael Alexandre Sousa Teixeira, Tomás Marques Forsvarer: Nuno Pires, Pedro Pereira, Miguel Matias Pires, Willians Claybert Gomes Fadini, Samuel Ramos, João Correia, Amaro Felipe dos Santos Cunha Viana Keeper: João Pedro Estivera Campos Silva, Miguel Freitas, João Tiago Azul Nunes, Miguel José Santos Ribeiro

På denne siden kan man finne FC Ferreiras sitt nåværende oppsett, statistikk og spillerprestasjoner.

Man finner også statistikk for hver spiller i alle konkurranser med alle fullstendig spilte og påbegynte kamper, antall minutter spilt, antall mål scoret, antall kort utdelt, og mye mer.

Toppscorerlisten til FC Ferreiras oppdateres direkte under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra oppsettet ovenfor og se tilgjengelig personlig informasjon, slik som nasjonalitet, fødselsdato, høyde, foretrukne fot, posisjon, spillerverdi, overføringshistorikk osv.

For dagens fotballtimeplan og -resultater, besøk vår fotball-side med direkte poengstillinger.

Reklame
OmFotball-livescore på Sofascore livescore har livedekning fra mer enn 500 fotballigaer, cuper og turneringer over hele verden med liveoppdaterte resultater, statistikk, ligatabeller, videohøydepunkter og kampoppsett. Livekamper fra alle fotballigaer har raske og nøyaktige oppdateringer for minutter, scoringer, pause- og sluttresultater, målscorere og assistentgivere, kort, bytter og kampstatistikk. Alt dette er tilgjengelig for de fleste ligaer i verden, slik at du kan følge favorittlagene dine uansett hvor de spiller.
Når moroa stopper, STOPP