Jeju SK

Jeju SK

South Korea
Sør-Korea
9k

Utvalgte

Nylig form
Laginfo
31
Totalt antall spillere
26.7 yrs
Gjennomsnittsalder
6
Utenlandske spillere
Titler
Totalt vunnet
5 titler
Informasjon
TrenerSergio Costa
KR
LandSør-Korea
Grunnlagt17. des. 1982
StedJeju World Cup Stadium
Kapasitet35657
BySeogwipo

Om Jeju SK

Jeju SK direkte poengstillinger, spillere, sesongplan og dagens resultater er tilgjengelig på Sofascore.

Den neste kampen til Jeju SK

Vi kan ha videohøydepunkter med poeng og nyheter for noen av kampene til Jeju SK, men kun dersom de spiller i én av de mest populære fotballigaene.

Den forrige kampen til Jeju SK

Den forrige kampen til Jeju SK var mot Incheon United i K League 1, kampen endte med resultatet 3 - 1 (Incheon United vant kampen).

Jeju SK sin kampfane viser de siste 100 fotballkampene med statistikk og ikoner for tap, seier og uavgjort.

Man finner også alle planlagte, fremtidige kamper som Jeju SK skal spille.

Jeju SK graf for form og ytelse er Sofascores unike algoritme som vi genererer fra lagets ti siste kamper, statistikk, detaljert analyse og vår egen kunnskap.

Denne grafen kam hjelpe deg å forutse de fremtidige kampene til Jeju SK.

Nåværende spillere i Jeju SK

Angriper: Matheus Aiás, Kim Shin-jin, Eraldo Cinari, Chang-jun Park, Kun-hee Lee, Shin Sang-Eun, Min-jae Park, Hyeon-uh Kim Midtbane: Emerson Ramon, Chang-min Lee, Italo, Byung-wook Choi, Jo In-Jung, Kim Jae-Min, Su-bin Park, Dong-hwi Kang, Gu Bon-Seo Forsvarer: Tobias Figueiredo, Julien Celestine, Tae-hwan Kim, Ryun-sung Kim, Woon Jeong, Jae-woo Kim, Kwon Ki-Min, Chang-woo Rim, In-su Yu, Seungro Lee, Kang-jun Heo Keeper: Dong-jun Kim, Ja-ung Heo, Seung-min Joo

På denne siden kan man finne Jeju SK sitt nåværende oppsett, statistikk og spillerprestasjoner.

Man finner også statistikk for hver spiller i alle konkurranser med alle fullstendig spilte og påbegynte kamper, antall minutter spilt, antall mål scoret, antall kort utdelt, og mye mer.

Toppscorerlisten til Jeju SK oppdateres direkte under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra oppsettet ovenfor og se tilgjengelig personlig informasjon, slik som nasjonalitet, fødselsdato, høyde, foretrukne fot, posisjon, spillerverdi, overføringshistorikk osv.

For dagens fotballtimeplan og -resultater, besøk vår fotball-side med direkte poengstillinger.

Jeju SK

Jeju SK

9k tilhengere
Jeju World Cup Stadium
K League 1K League 1
Kamper

Utvalgte

Om Jeju SK

Jeju SK direkte poengstillinger, spillere, sesongplan og dagens resultater er tilgjengelig på Sofascore.

Den neste kampen til Jeju SK

Vi kan ha videohøydepunkter med poeng og nyheter for noen av kampene til Jeju SK, men kun dersom de spiller i én av de mest populære fotballigaene.

Den forrige kampen til Jeju SK

Den forrige kampen til Jeju SK var mot Incheon United i K League 1, kampen endte med resultatet 3 - 1 (Incheon United vant kampen).

Jeju SK sin kampfane viser de siste 100 fotballkampene med statistikk og ikoner for tap, seier og uavgjort.

Man finner også alle planlagte, fremtidige kamper som Jeju SK skal spille.

Jeju SK graf for form og ytelse er Sofascores unike algoritme som vi genererer fra lagets ti siste kamper, statistikk, detaljert analyse og vår egen kunnskap.

Denne grafen kam hjelpe deg å forutse de fremtidige kampene til Jeju SK.

Nåværende spillere i Jeju SK

Angriper: Matheus Aiás, Kim Shin-jin, Eraldo Cinari, Chang-jun Park, Kun-hee Lee, Shin Sang-Eun, Min-jae Park, Hyeon-uh Kim Midtbane: Emerson Ramon, Chang-min Lee, Italo, Byung-wook Choi, Jo In-Jung, Kim Jae-Min, Su-bin Park, Dong-hwi Kang, Gu Bon-Seo Forsvarer: Tobias Figueiredo, Julien Celestine, Tae-hwan Kim, Ryun-sung Kim, Woon Jeong, Jae-woo Kim, Kwon Ki-Min, Chang-woo Rim, In-su Yu, Seungro Lee, Kang-jun Heo Keeper: Dong-jun Kim, Ja-ung Heo, Seung-min Joo

På denne siden kan man finne Jeju SK sitt nåværende oppsett, statistikk og spillerprestasjoner.

Man finner også statistikk for hver spiller i alle konkurranser med alle fullstendig spilte og påbegynte kamper, antall minutter spilt, antall mål scoret, antall kort utdelt, og mye mer.

Toppscorerlisten til Jeju SK oppdateres direkte under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra oppsettet ovenfor og se tilgjengelig personlig informasjon, slik som nasjonalitet, fødselsdato, høyde, foretrukne fot, posisjon, spillerverdi, overføringshistorikk osv.

For dagens fotballtimeplan og -resultater, besøk vår fotball-side med direkte poengstillinger.

OmFotball-livescore på Sofascore livescore har livedekning fra mer enn 500 fotballigaer, cuper og turneringer over hele verden med liveoppdaterte resultater, statistikk, ligatabeller, videohøydepunkter og kampoppsett. Livekamper fra alle fotballigaer har raske og nøyaktige oppdateringer for minutter, scoringer, pause- og sluttresultater, målscorere og assistentgivere, kort, bytter og kampstatistikk. Alt dette er tilgjengelig for de fleste ligaer i verden, slik at du kan følge favorittlagene dine uansett hvor de spiller.
Når moroa stopper, STOPP