Cupa Mondială
Dar City Basketball Team

Dar City Basketball Team

Tanzania
Tanzania
468

Recomandat

Forma sportivă recentă
Informații echipă
25
Număr total de jucători
28.1 yrs
Media vârstei jucătorilor
Info
TZ
ȚarăTanzania

Despre Dar City Basketball Team

Dar City Basketball Team scor live, clasamente, program și rezultate de la toate turneele de baschet pe care le-a jucat Dar City Basketball Team.

Dar City Basketball Team următorul meci

Este posibil să avem evidențieri video cu puncte și știri pentru unele meciuri ale lui Dar City Basketball Team, dar numai dacă jocul se desfășoară într-una dintre cele mai populare ligi de baschet.

Statisticile și clasamentele sunt actualizate la sfârșitul jocului.

Dar City Basketball Team jocul anterior

Jocul anterior al lui Dar City Basketball Team a fost împotriva lui Atlético Petróleos de Luanda în Basketball Africa League, jocul s-a încheiat cu un rezultat 83 - 69 (Atlético Petróleos de Luanda a câștigat jocul).

Fila meciuri Dar City Basketball Team afișează ultimele 100 de jocuri de baschet cu statistici și pictograme de victorie/înfrângere.

Sunt afișate, de asemenea, toate meciurile programate ale lui Dar City Basketball Team pe care le vor juca în viitor.

Jucători actuali ai lui Dar City Basketball Team

Lista actuală, statisticile și performanța jucătorilor din Dar City Basketball Team pot fi găsite pe această pagină.

Garda: David Benoit Michineau, Ally Faraj Abdallah, Ethan Billy Jamengo Ala: Deng Deng, Michael Foster, Atiki Ally Atiki, Sisco George Ngaiza Centru: Youssou Ndoye, Hasheem Thabeet, Anas Mahmoud, Hasheem Thabeet Manka, Fotius Ngaiza FELESIAN, Haji Rashid Mbegu, Landoure Mouhamadou, Mouhamadou Landoure Unknown: Nisre Zouzoua, Uzodinma Daniel Jerry Utomi, Deng Junior Madut Ring, Amin Mkosa, Omary NDULA, Ally Faraji Abdallah, Jamal Ally Salum, Makhi Ahkim Mitchell, Amini Mkosa Juma, Jonas Oberlin Mushi

Graficul de performanță și formă Dar City Basketball Team este un algoritm unic Sofascore pe care îl generăm din ultimele 10 meciuri ale echipei, statistici, analize detaliate și cunoștințe proprii.

Acest grafic poate ajuta la estimarea viitoarelor jocuri ale lui Dar City Basketball Team.

Pentru meciurile și rezultatele de baschet de astăzi, accesează pagina noastră cu scoruri live de baschet.

Dar City Basketball Team

Dar City Basketball Team

468 urmăritori
TanzaniaTanzania
Games
Forma sportivă recentă

Recomandat

Despre Dar City Basketball Team

Dar City Basketball Team scor live, clasamente, program și rezultate de la toate turneele de baschet pe care le-a jucat Dar City Basketball Team.

Dar City Basketball Team următorul meci

Este posibil să avem evidențieri video cu puncte și știri pentru unele meciuri ale lui Dar City Basketball Team, dar numai dacă jocul se desfășoară într-una dintre cele mai populare ligi de baschet.

Statisticile și clasamentele sunt actualizate la sfârșitul jocului.

Dar City Basketball Team jocul anterior

Jocul anterior al lui Dar City Basketball Team a fost împotriva lui Atlético Petróleos de Luanda în Basketball Africa League, jocul s-a încheiat cu un rezultat 83 - 69 (Atlético Petróleos de Luanda a câștigat jocul).

Fila meciuri Dar City Basketball Team afișează ultimele 100 de jocuri de baschet cu statistici și pictograme de victorie/înfrângere.

Sunt afișate, de asemenea, toate meciurile programate ale lui Dar City Basketball Team pe care le vor juca în viitor.

Jucători actuali ai lui Dar City Basketball Team

Lista actuală, statisticile și performanța jucătorilor din Dar City Basketball Team pot fi găsite pe această pagină.

Garda: David Benoit Michineau, Ally Faraj Abdallah, Ethan Billy Jamengo Ala: Deng Deng, Michael Foster, Atiki Ally Atiki, Sisco George Ngaiza Centru: Youssou Ndoye, Hasheem Thabeet, Anas Mahmoud, Hasheem Thabeet Manka, Fotius Ngaiza FELESIAN, Haji Rashid Mbegu, Landoure Mouhamadou, Mouhamadou Landoure Unknown: Nisre Zouzoua, Uzodinma Daniel Jerry Utomi, Deng Junior Madut Ring, Amin Mkosa, Omary NDULA, Ally Faraji Abdallah, Jamal Ally Salum, Makhi Ahkim Mitchell, Amini Mkosa Juma, Jonas Oberlin Mushi

Graficul de performanță și formă Dar City Basketball Team este un algoritm unic Sofascore pe care îl generăm din ultimele 10 meciuri ale echipei, statistici, analize detaliate și cunoștințe proprii.

Acest grafic poate ajuta la estimarea viitoarelor jocuri ale lui Dar City Basketball Team.

Pentru meciurile și rezultatele de baschet de astăzi, accesează pagina noastră cu scoruri live de baschet.

Avertisment
Despre SofaScoreSofascore livescore provides you with NBA league live scores, results, tables, statistics, fixtures, standings and previous results by quarters, halftime or final result. With Sofascore livescore for basketball at Sofascore.com you can follow live results by quarters, tables, statistics, fixtures and many more in real time from more than 70 basket leagues like NCAA, ABA League, Baltic league, Euroleague, national basketball leagues. On Sofascore livescore you can also follow live scores, tables and fixtures of big international basket tournaments like FIBA Basketball World Cup, Euro Cup and EuroBasket. Live results for basketball on Sofascore.com livescore are updated automatically, so you don't have to refresh it to see all the results. With adding basket games you want to follow in favorites, you can follow them much easier. Don't miss live results from Italy, Greece, Turkey, Russia, or other European basketball leagues anymore.
Când distracția se oprește, STOP