Real Madrid

Real Madrid

Spain
Spania
128k

Recomandat

Forma sportivă recentă
Informații echipă
20
Număr total de jucători
27.5 yrs
Media vârstei jucătorilor
Info
AntrenorSergio Scariolo
ES
ȚarăSpania
ArenăMovistar Arena
Capacitate14000
OrașMadrid

Despre Real Madrid

Real Madrid scor live, clasamente, program și rezultate de la toate turneele de baschet pe care le-a jucat Real Madrid.

Real Madrid următorul meci

Real Madrid va juca următorul meci pe 24 sept. 2026, 16:00:00 UTC împotriva lui BC Dubai în Euroleague.

Când începe meciul, vei putea urmări scorul live BC Dubai vs Real Madrid, actualizat punct cu punct.

Este posibil să avem evidențieri video cu puncte și știri pentru unele meciuri ale lui Real Madrid, dar numai dacă jocul se desfășoară într-una dintre cele mai populare ligi de baschet.

Statisticile și clasamentele sunt actualizate la sfârșitul jocului.

Real Madrid jocul anterior

Jocul anterior al lui Real Madrid a fost împotriva lui La Laguna Tenerife în Liga ACB, jocul s-a încheiat cu un rezultat 95 - 107 (La Laguna Tenerife a câștigat jocul).

Fila meciuri Real Madrid afișează ultimele 100 de jocuri de baschet cu statistici și pictograme de victorie/înfrângere.

Sunt afișate, de asemenea, toate meciurile programate ale lui Real Madrid pe care le vor juca în viitor.

Jucători actuali ai lui Real Madrid

Lista actuală, statisticile și performanța jucătorilor din Real Madrid pot fi găsite pe această pagină.

Garda: Facundo Campazzo, Sergio Llull, Theo Maledon, Alberto Abalde, Andres Feliz, Max Shulga, Fabian Kayser Garda-Ala: Timothe Luwawu-Cabarrot Ala: Gabriel Alejandro Deck, Trey Lyles, Usman Garuba, Gabriele Procida, Chuma Okeke, Mikael Jantunen, Eli Ndiaye, Izan Almansa Ala-Centru: Jaime Pradilla Centru: Edy Tavares, Omer Faruk Yurtseven, Olivier Sarr

Graficul de performanță și formă Real Madrid este un algoritm unic Sofascore pe care îl generăm din ultimele 10 meciuri ale echipei, statistici, analize detaliate și cunoștințe proprii.

Acest grafic poate ajuta la estimarea viitoarelor jocuri ale lui Real Madrid.

Pentru meciurile și rezultatele de baschet de astăzi, accesează pagina noastră cu scoruri live de baschet.

Real Madrid

Real Madrid

128k urmăritori
Movistar Arena
Liga ACBLiga ACB
Games
Forma sportivă recentă

Recomandat

Despre Real Madrid

Real Madrid scor live, clasamente, program și rezultate de la toate turneele de baschet pe care le-a jucat Real Madrid.

Real Madrid următorul meci

Real Madrid va juca următorul meci pe 24 sept. 2026, 16:00:00 UTC împotriva lui BC Dubai în Euroleague.

Când începe meciul, vei putea urmări scorul live BC Dubai vs Real Madrid, actualizat punct cu punct.

Este posibil să avem evidențieri video cu puncte și știri pentru unele meciuri ale lui Real Madrid, dar numai dacă jocul se desfășoară într-una dintre cele mai populare ligi de baschet.

Statisticile și clasamentele sunt actualizate la sfârșitul jocului.

Real Madrid jocul anterior

Jocul anterior al lui Real Madrid a fost împotriva lui La Laguna Tenerife în Liga ACB, jocul s-a încheiat cu un rezultat 95 - 107 (La Laguna Tenerife a câștigat jocul).

Fila meciuri Real Madrid afișează ultimele 100 de jocuri de baschet cu statistici și pictograme de victorie/înfrângere.

Sunt afișate, de asemenea, toate meciurile programate ale lui Real Madrid pe care le vor juca în viitor.

Jucători actuali ai lui Real Madrid

Lista actuală, statisticile și performanța jucătorilor din Real Madrid pot fi găsite pe această pagină.

Garda: Facundo Campazzo, Sergio Llull, Theo Maledon, Alberto Abalde, Andres Feliz, Max Shulga, Fabian Kayser Garda-Ala: Timothe Luwawu-Cabarrot Ala: Gabriel Alejandro Deck, Trey Lyles, Usman Garuba, Gabriele Procida, Chuma Okeke, Mikael Jantunen, Eli Ndiaye, Izan Almansa Ala-Centru: Jaime Pradilla Centru: Edy Tavares, Omer Faruk Yurtseven, Olivier Sarr

Graficul de performanță și formă Real Madrid este un algoritm unic Sofascore pe care îl generăm din ultimele 10 meciuri ale echipei, statistici, analize detaliate și cunoștințe proprii.

Acest grafic poate ajuta la estimarea viitoarelor jocuri ale lui Real Madrid.

Pentru meciurile și rezultatele de baschet de astăzi, accesează pagina noastră cu scoruri live de baschet.

Despre SofaScoreSofascore livescore provides you with NBA league live scores, results, tables, statistics, fixtures, standings and previous results by quarters, halftime or final result. With Sofascore livescore for basketball at Sofascore.com you can follow live results by quarters, tables, statistics, fixtures and many more in real time from more than 70 basket leagues like NCAA, ABA League, Baltic league, Euroleague, national basketball leagues. On Sofascore livescore you can also follow live scores, tables and fixtures of big international basket tournaments like FIBA Basketball World Cup, Euro Cup and EuroBasket. Live results for basketball on Sofascore.com livescore are updated automatically, so you don't have to refresh it to see all the results. With adding basket games you want to follow in favorites, you can follow them much easier. Don't miss live results from Italy, Greece, Turkey, Russia, or other European basketball leagues anymore.
Când distracția se oprește, STOP