FK Mladost Bački Petrovac

FK Mladost Bački Petrovac

Serbia
Serbia
46

Recomandat

Forma sportivă recentă
FK Mladost Bački PetrovacFK Mladost Bački Petrovac
Competiţii
Info
AntrenorMilan Mitrović
RS
ȚarăSerbia
ArenăStadion Vrbara
Capacitate900
OrașBački Petrovac

Despre FK Mladost Bački Petrovac

FK Mladost Bački Petrovac scoruri live, jucători, programul sezonului și rezultatele de astăzi sunt disponibile pe Sofascore.

FK Mladost Bački Petrovac următorul meci

Este posibil să avem evidențieri video cu goluri și știri pentru unele meciuri ale lui FK Mladost Bački Petrovac, dar numai dacă meciul este jucat într-una dintre cele mai populare ligi de fotbal.

FK Mladost Bački Petrovac meciul anterior

Jocul anterior al lui FK Mladost Bački Petrovac a fost împotriva lui FK Sutjeska Bačko Dobro Polje în Vojvođanska Liga, jocul s-a încheiat cu un rezultat 3 - 1 (FK Mladost Bački Petrovac a câștigat jocul).

Fila meciuri FK Mladost Bački Petrovac arată ultimele 100 de meciuri de fotbal cu statistici și pictograme de victorie/egalitate/înfrângere.

Sunt afișate, de asemenea, toate meciurile programate ale lui FK Mladost Bački Petrovac pe care le vor juca în viitor.

Graficul de performanță și formă FK Mladost Bački Petrovac este un algoritm unic Sofascore pe care îl generăm din ultimele 10 meciuri ale echipei, statistici, analize detaliate și cunoștințe proprii.

Acest grafic poate ajuta la preconizarea viitoarelor meciuri ale lui FK Mladost Bački Petrovac.

Jucători actuali ai lui FK Mladost Bački Petrovac

Ala: Filip Bajić, Stevan Leškov Mijlocaș: Bojan Trojanović, Ognjen Stojisavljević Apărător: Marko Beronja, Božo Plavšić, Luka Pantelić Portar: Ivan Knežević, Ivan Knezevic

Lista actuală, statisticile și performanța jucătorilor din FK Mladost Bački Petrovac pot fi găsite pe această pagină.

Există, de asemenea, statistici pentru fiecare jucător din toate competițiile cu toate meciurile jucate și începute, minutele jucate, numărul de goluri marcate, numărul de cartonașe și multe altele.

Lista cu cei mai buni marcatori ai lui FK Mladost Bački Petrovac este actualizată live în timpul fiecărui meci.

Poți face clic pe jucătorii din lista de mai sus și poți vedea informații personale disponibile, cum ar fi naționalitatea, data nașterii, înălțimea, piciorul preferat, poziția, valoarea jucătorului, istoricul transferurilor etc.

Pentru programul și rezultatele de fotbal de astăzi, accesează pagina noastră cu scoruri live de fotbal.

FK Mladost Bački Petrovac

FK Mladost Bački Petrovac

46 urmăritori
Stadion Vrbara
Kup GFS SomborKup GFS Sombor
Meciuri
Forma sportivă recentă

Recomandat

Despre FK Mladost Bački Petrovac

FK Mladost Bački Petrovac scoruri live, jucători, programul sezonului și rezultatele de astăzi sunt disponibile pe Sofascore.

FK Mladost Bački Petrovac următorul meci

Este posibil să avem evidențieri video cu goluri și știri pentru unele meciuri ale lui FK Mladost Bački Petrovac, dar numai dacă meciul este jucat într-una dintre cele mai populare ligi de fotbal.

FK Mladost Bački Petrovac meciul anterior

Jocul anterior al lui FK Mladost Bački Petrovac a fost împotriva lui FK Sutjeska Bačko Dobro Polje în Vojvođanska Liga, jocul s-a încheiat cu un rezultat 3 - 1 (FK Mladost Bački Petrovac a câștigat jocul).

Fila meciuri FK Mladost Bački Petrovac arată ultimele 100 de meciuri de fotbal cu statistici și pictograme de victorie/egalitate/înfrângere.

Sunt afișate, de asemenea, toate meciurile programate ale lui FK Mladost Bački Petrovac pe care le vor juca în viitor.

Graficul de performanță și formă FK Mladost Bački Petrovac este un algoritm unic Sofascore pe care îl generăm din ultimele 10 meciuri ale echipei, statistici, analize detaliate și cunoștințe proprii.

Acest grafic poate ajuta la preconizarea viitoarelor meciuri ale lui FK Mladost Bački Petrovac.

Jucători actuali ai lui FK Mladost Bački Petrovac

Ala: Filip Bajić, Stevan Leškov Mijlocaș: Bojan Trojanović, Ognjen Stojisavljević Apărător: Marko Beronja, Božo Plavšić, Luka Pantelić Portar: Ivan Knežević, Ivan Knezevic

Lista actuală, statisticile și performanța jucătorilor din FK Mladost Bački Petrovac pot fi găsite pe această pagină.

Există, de asemenea, statistici pentru fiecare jucător din toate competițiile cu toate meciurile jucate și începute, minutele jucate, numărul de goluri marcate, numărul de cartonașe și multe altele.

Lista cu cei mai buni marcatori ai lui FK Mladost Bački Petrovac este actualizată live în timpul fiecărui meci.

Poți face clic pe jucătorii din lista de mai sus și poți vedea informații personale disponibile, cum ar fi naționalitatea, data nașterii, înălțimea, piciorul preferat, poziția, valoarea jucătorului, istoricul transferurilor etc.

Pentru programul și rezultatele de fotbal de astăzi, accesează pagina noastră cu scoruri live de fotbal.

Despre SofaScoreFootball live scores on Sofascore livescore has live coverage from more than 500 worldwide soccer leagues, cups and tournaments with live updated results, statistics, league tables, video highlights, and fixtures. Live matches from all football leagues have fast and accurate updates for minutes, scores, halftime and full time soccer results, goal scorers and assistants, cards, substitutions, and match statistics. Video highlights are available for most popular football leagues: Spain La Liga BBVA league and Copa del Rey , Italy Serie and Coppa Italia, German Bundesliga and DFB pokal, France Ligue 1 and UEFA Champions League, Europa league and International tournaments like World Championship, European Championship. Sofascore live score has details for each team where you can see last 10 soccer matches, tables, fixtures, results, statistics and much more. In match details you can find dropping/rising odds. Also, all scores on Sofascore.com livescore are automatically updated and you don't need to refresh it manually. With adding football matches or teams you want to follow in favorites, following your matches or teams livescores, results and statistics will be even more simple. There is an option to select All or Live football matches.
Când distracția se oprește, STOP