Cupa Mondială
LKS Przemsza Siewierz

LKS Przemsza Siewierz

Poland
Polonia
79

Recomandat

Forma sportivă recentă
Info
PL
ȚarăPolonia

Despre LKS Przemsza Siewierz

LKS Przemsza Siewierz scoruri live, jucători, programul sezonului și rezultatele de astăzi sunt disponibile pe Sofascore.

LKS Przemsza Siewierz următorul meci

Este posibil să avem evidențieri video cu goluri și știri pentru unele meciuri ale lui LKS Przemsza Siewierz, dar numai dacă meciul este jucat într-una dintre cele mai populare ligi de fotbal.

LKS Przemsza Siewierz meciul anterior

Jocul anterior al lui LKS Przemsza Siewierz a fost împotriva lui Gwarek Tarnowskie Gory în IV. Liga - Śląska, jocul s-a încheiat la egalitate (5 - 5).

Fila meciuri LKS Przemsza Siewierz arată ultimele 100 de meciuri de fotbal cu statistici și pictograme de victorie/egalitate/înfrângere.

Sunt afișate, de asemenea, toate meciurile programate ale lui LKS Przemsza Siewierz pe care le vor juca în viitor.

Graficul de performanță și formă LKS Przemsza Siewierz este un algoritm unic Sofascore pe care îl generăm din ultimele 10 meciuri ale echipei, statistici, analize detaliate și cunoștințe proprii.

Acest grafic poate ajuta la preconizarea viitoarelor meciuri ale lui LKS Przemsza Siewierz.

Jucători actuali ai lui LKS Przemsza Siewierz

Ala: Dawid Jarka Apărător: Kacper Czajkowski Portar: Kacper Myszkowski

Lista actuală, statisticile și performanța jucătorilor din LKS Przemsza Siewierz pot fi găsite pe această pagină.

Există, de asemenea, statistici pentru fiecare jucător din toate competițiile cu toate meciurile jucate și începute, minutele jucate, numărul de goluri marcate, numărul de cartonașe și multe altele.

Lista cu cei mai buni marcatori ai lui LKS Przemsza Siewierz este actualizată live în timpul fiecărui meci.

Poți face clic pe jucătorii din lista de mai sus și poți vedea informații personale disponibile, cum ar fi naționalitatea, data nașterii, înălțimea, piciorul preferat, poziția, valoarea jucătorului, istoricul transferurilor etc.

Pentru programul și rezultatele de fotbal de astăzi, accesează pagina noastră cu scoruri live de fotbal.

LKS Przemsza Siewierz

LKS Przemsza Siewierz

79 urmăritori
PolandPolonia
Meciuri
Forma sportivă recentă

Recomandat

Despre LKS Przemsza Siewierz

LKS Przemsza Siewierz scoruri live, jucători, programul sezonului și rezultatele de astăzi sunt disponibile pe Sofascore.

LKS Przemsza Siewierz următorul meci

Este posibil să avem evidențieri video cu goluri și știri pentru unele meciuri ale lui LKS Przemsza Siewierz, dar numai dacă meciul este jucat într-una dintre cele mai populare ligi de fotbal.

LKS Przemsza Siewierz meciul anterior

Jocul anterior al lui LKS Przemsza Siewierz a fost împotriva lui Gwarek Tarnowskie Gory în IV. Liga - Śląska, jocul s-a încheiat la egalitate (5 - 5).

Fila meciuri LKS Przemsza Siewierz arată ultimele 100 de meciuri de fotbal cu statistici și pictograme de victorie/egalitate/înfrângere.

Sunt afișate, de asemenea, toate meciurile programate ale lui LKS Przemsza Siewierz pe care le vor juca în viitor.

Graficul de performanță și formă LKS Przemsza Siewierz este un algoritm unic Sofascore pe care îl generăm din ultimele 10 meciuri ale echipei, statistici, analize detaliate și cunoștințe proprii.

Acest grafic poate ajuta la preconizarea viitoarelor meciuri ale lui LKS Przemsza Siewierz.

Jucători actuali ai lui LKS Przemsza Siewierz

Ala: Dawid Jarka Apărător: Kacper Czajkowski Portar: Kacper Myszkowski

Lista actuală, statisticile și performanța jucătorilor din LKS Przemsza Siewierz pot fi găsite pe această pagină.

Există, de asemenea, statistici pentru fiecare jucător din toate competițiile cu toate meciurile jucate și începute, minutele jucate, numărul de goluri marcate, numărul de cartonașe și multe altele.

Lista cu cei mai buni marcatori ai lui LKS Przemsza Siewierz este actualizată live în timpul fiecărui meci.

Poți face clic pe jucătorii din lista de mai sus și poți vedea informații personale disponibile, cum ar fi naționalitatea, data nașterii, înălțimea, piciorul preferat, poziția, valoarea jucătorului, istoricul transferurilor etc.

Pentru programul și rezultatele de fotbal de astăzi, accesează pagina noastră cu scoruri live de fotbal.

Avertisment
Despre SofaScoreFootball live scores on Sofascore livescore has live coverage from more than 500 worldwide soccer leagues, cups and tournaments with live updated results, statistics, league tables, video highlights, and fixtures. Live matches from all football leagues have fast and accurate updates for minutes, scores, halftime and full time soccer results, goal scorers and assistants, cards, substitutions, and match statistics. Video highlights are available for most popular football leagues: Spain La Liga BBVA league and Copa del Rey , Italy Serie and Coppa Italia, German Bundesliga and DFB pokal, France Ligue 1 and UEFA Champions League, Europa league and International tournaments like World Championship, European Championship. Sofascore live score has details for each team where you can see last 10 soccer matches, tables, fixtures, results, statistics and much more. In match details you can find dropping/rising odds. Also, all scores on Sofascore.com livescore are automatically updated and you don't need to refresh it manually. With adding football matches or teams you want to follow in favorites, following your matches or teams livescores, results and statistics will be even more simple. There is an option to select All or Live football matches.
Când distracția se oprește, STOP