• Tenis
  • WTA
Gabriela Lee

Gabriela Lee

589

Recomandat

Forma sportivă recentă
Gabriela LeeGabriela Lee
WTA
Top carieră136
Clasarea actuală
701. (59 PTS)
Grand Slam record
2022
2023
2024
2025
2026
Openul Australiei
Q
Q
-
-
-
French Open
Q
-
-
-
-
Wimbledon
Q
-
-
-
-
US Open
Q
-
-
-
Profil
Nume completGabriela Lee
Țară
ROROU
Vârstă31 (23 aug. 1995)
Premii în bani
Anul acesta6K €
Total câștiguri în carieră395K €

Despre Gabriela Lee

Gabriela Lee scor live, rezultate, program și clasamente de la toate turneele de tenis pe care le-a jucat Gabriela Lee.

Gabriela Lee meciul următor

Statisticile sunt actualizate la sfârșitul jocului.

Gabriela Lee ultimul meci

Jocul anterior al lui Gabriela Lee a fost împotriva lui Brengle M. în ITF W100 Indian Harbour Beach, FL Women, jocul s-a încheiat cu un rezultat 1 - 2 (Brengle M. a câștigat jocul).

Fila meciuri Gabriela Lee afișează ultimele 100 de meciuri de tenis cu statistici și pictograme de victorie/înfrângere.

Sunt prezente, de asemenea, toate meciurile programate ale lui Gabriela Lee pe care le vor juca în viitor.

Graficul de performanță și formă Gabriela Lee este un algoritm unic Sofascore pe care îl generăm din ultimele 10 meciuri, statistici, analize detaliate și propriile noastre cunoștințe.

Acest grafic poate ajuta la estimarea viitoarelor meciuri ale lui Gabriela Lee.

Pentru programul și rezultatele de tenis de astăzi, accesează pagina noastră cu scoruri live de tenis.

  • Tenis
  • WTA
Gabriela Lee

Gabriela Lee

589 urmăritori
RORomania
23 august 1995 (31)
Meciuri

Recomandat

Despre Gabriela Lee

Gabriela Lee scor live, rezultate, program și clasamente de la toate turneele de tenis pe care le-a jucat Gabriela Lee.

Gabriela Lee meciul următor

Statisticile sunt actualizate la sfârșitul jocului.

Gabriela Lee ultimul meci

Jocul anterior al lui Gabriela Lee a fost împotriva lui Brengle M. în ITF W100 Indian Harbour Beach, FL Women, jocul s-a încheiat cu un rezultat 1 - 2 (Brengle M. a câștigat jocul).

Fila meciuri Gabriela Lee afișează ultimele 100 de meciuri de tenis cu statistici și pictograme de victorie/înfrângere.

Sunt prezente, de asemenea, toate meciurile programate ale lui Gabriela Lee pe care le vor juca în viitor.

Graficul de performanță și formă Gabriela Lee este un algoritm unic Sofascore pe care îl generăm din ultimele 10 meciuri, statistici, analize detaliate și propriile noastre cunoștințe.

Acest grafic poate ajuta la estimarea viitoarelor meciuri ale lui Gabriela Lee.

Pentru programul și rezultatele de tenis de astăzi, accesează pagina noastră cu scoruri live de tenis.

Despre SofaScoreWith Sofascore tennis livescore follow your favorite tennis players live from point to point he or she wins. Our tennis live score system provides you with livescores, results, ATP and WTA rankings, fixtures and statistics from all biggest tennis tournaments like Davis and Fed Cup, French open, or for all Grand Slam tournaments - Australian open, US open, Roland Garros and Wimbledon both woman and men for singles and doubles. Also for any player you can see in details his played matches individually and results of them by set and in which tournament was that match played. Sofascore livescore provides you with head to head results, statistics, and live scores between two players who play match. You can check the schedule of playing which is being updated regularly so the next round matches are being added fast for the next day. Tennis live score on Sofascore.com livescore is updated for each point, so you don't need to refresh it manually to see live results.
Când distracția se oprește, STOP