Arvid Nordquist

Arvid Nordquist

127

Recomandat

Forma sportivă recentă
Arvid NordquistArvid Nordquist
ATP
Top carieră840
Clasarea actuală
849. (31 PTS)
Profil
Nume completArvid Nordquist
Țară
SESWE
ReședințăSweden, Sweden
Locul nașteriiLondon, Sweden
Vârstă28 (8 iun. 1998)
Înălțime185 cm
JoacăDreptaci
Premii în bani
Anul acesta4K €
Total câștiguri în carieră23K €

Despre Arvid Nordquist

Arvid Nordquist scor live, rezultate, program și clasamente de la toate turneele de tenis pe care le-a jucat Arvid Nordquist.

Arvid Nordquist meciul următor

Statisticile sunt actualizate la sfârșitul jocului.

Arvid Nordquist ultimul meci

Jocul anterior al lui Arvid Nordquist a fost împotriva lui Giulio Perego în Roehampton 2, Great Britain, jocul s-a încheiat cu un rezultat 2 - 1 (Giulio Perego a câștigat jocul).

Fila meciuri Arvid Nordquist afișează ultimele 100 de meciuri de tenis cu statistici și pictograme de victorie/înfrângere.

Sunt prezente, de asemenea, toate meciurile programate ale lui Arvid Nordquist pe care le vor juca în viitor.

Graficul de performanță și formă Arvid Nordquist este un algoritm unic Sofascore pe care îl generăm din ultimele 10 meciuri, statistici, analize detaliate și propriile noastre cunoștințe.

Acest grafic poate ajuta la estimarea viitoarelor meciuri ale lui Arvid Nordquist.

Pentru programul și rezultatele de tenis de astăzi, accesează pagina noastră cu scoruri live de tenis.

Arvid Nordquist

Arvid Nordquist

127 urmăritori
SESweden
8 iunie 1998 (28)
185 cm
Meciuri

Recomandat

Despre Arvid Nordquist

Arvid Nordquist scor live, rezultate, program și clasamente de la toate turneele de tenis pe care le-a jucat Arvid Nordquist.

Arvid Nordquist meciul următor

Statisticile sunt actualizate la sfârșitul jocului.

Arvid Nordquist ultimul meci

Jocul anterior al lui Arvid Nordquist a fost împotriva lui Giulio Perego în Roehampton 2, Great Britain, jocul s-a încheiat cu un rezultat 2 - 1 (Giulio Perego a câștigat jocul).

Fila meciuri Arvid Nordquist afișează ultimele 100 de meciuri de tenis cu statistici și pictograme de victorie/înfrângere.

Sunt prezente, de asemenea, toate meciurile programate ale lui Arvid Nordquist pe care le vor juca în viitor.

Graficul de performanță și formă Arvid Nordquist este un algoritm unic Sofascore pe care îl generăm din ultimele 10 meciuri, statistici, analize detaliate și propriile noastre cunoștințe.

Acest grafic poate ajuta la estimarea viitoarelor meciuri ale lui Arvid Nordquist.

Pentru programul și rezultatele de tenis de astăzi, accesează pagina noastră cu scoruri live de tenis.

Despre SofaScoreWith Sofascore tennis livescore follow your favorite tennis players live from point to point he or she wins. Our tennis live score system provides you with livescores, results, ATP and WTA rankings, fixtures and statistics from all biggest tennis tournaments like Davis and Fed Cup, French open, or for all Grand Slam tournaments - Australian open, US open, Roland Garros and Wimbledon both woman and men for singles and doubles. Also for any player you can see in details his played matches individually and results of them by set and in which tournament was that match played. Sofascore livescore provides you with head to head results, statistics, and live scores between two players who play match. You can check the schedule of playing which is being updated regularly so the next round matches are being added fast for the next day. Tennis live score on Sofascore.com livescore is updated for each point, so you don't need to refresh it manually to see live results.
Când distracția se oprește, STOP