FK Sapna

FK Sapna

Bosnia & Herzegovina
Bosna a Hercegovina
167

Dôležité

Aktuálna forma
Informácie o Tíme
38
Hráčov celkovo
25.8 yrs
Priemerný vek hráča
Info
TrénerSuad Tabalović
BA
KrajinaBosna a Hercegovina
ŠtadiónGradski Stadion Sapna
Kapacita450
MestoKraljevići

O FK Sapna

Aktuálne výsledky tímu FK Sapna, hráči, rozpis sezóny a dnešné výsledky sú k dispozícii na Sofascore.

Ďalší zápas tímu FK Sapna

FK Sapna odohrá ďalší zápas proti NK Teočak dňa 24. 10. 2026, 13:00:00 UTC v 1. Kantonalna liga TK.

Keď zápas začne, budete môcť sledovať NK Teočak vs FK Sapna aktuálne skóre, poradie, minútu po minúte aktualizované výsledky a štatistiky zápasov.

K niektorým zápasom tímu FK Sapna môžeme mať zvýraznené videá s gólmi a novinkami, ale iba v prípade, že hrajú svoj zápas v jednej z najpopulárnejších futbalových líg.

Predchádzajúci zápas FK Sapna

FK Sapna predchádzajúci zápas bol proti NK Trebava Zelinja Donja v 1. Kantonalna liga TK, zápas sa skončil s výsledkom 5 - 2 (FK Sapna zápas vyhral).

Karta zápasov tímu FK Sapna zobrazuje posledných 100 futbalových zápasov so štatistikami a ikonami výhier/remíz/prehier.

K dispozícii sú tiež všetky naplánované zápasy tímu FK Sapna, ktoré sa budú hrať v budúcnosti.

Graf výkonnosti a formy tímu FK Sapna je jedinečný algoritmus Sofascore, ktorý generujeme z posledných 10 zápasov tímu, štatistík, podrobných analýz a našich vlastných znalostí.

Tento graf môže pomôcť predpovedať budúce zápasy tímu FK Sapna.

Súčasní hráči FK Sapna

Krídlo: Jusuf Alić, Mirza Hasanović, Bećir Bećirović, Ćamil Smajlović, Eldar Seferović, Almir Mešić, Senad Musić, Amir Mehić Záložník: Alija Alić, Dželil Muhamedbegović, Seid Jukić, Kasim Sejdinovic, Hasret Suljić, Ado Dželilović, Enis Salkić, Emrah Husić, Nusret Suljkanović, Anel Ahmetović, Enver Garibović, Ajdin Mehmedović, Tarik Nakičević Obranca: Vedad Mahmutović, Amar Noćić, Elmir Džinić, Emin Jukić, Halil Dželilović, Nermin Selimović, Eldar Mehmedović, Denis Idrizović, Vahidin Osmanović, Aldin Salihović, Sinan Hamzić, Semir Husić, Mirsad Bešlić, Emir Mujdić Brankár: Adin Gojkić, Velid Sarajlić, Emir Mustafić

Aktuálnu súpisku tímu FK Sapna, štatistiky a výkonnosť hráčov nájdete na tejto stránke.

Nechýba ani štatistika pre každého hráča vo všetkých súťažiach so všetkými odohratými a začatými zápasmi, odohranými minútami, počtom strelených gólov, počtom kariet a oveľa viac.

Zoznam najlepších strelcov tímu FK Sapna sa aktualizuje naživo počas každého zápasu.

Môžete kliknúť na hráčov zo súpisky vyššie a zobraziť dostupné osobné informácie, ako je národnosť, dátum narodenia, výška, preferovaná noha, pozícia, hodnota hráča, história prestupov atď.

Dnešný futbalový rozpis zápasov a výsledky nájdete na našej stránke s aktuálnymi futbalovými skóre.

FK Sapna

FK Sapna

167 sledovatelia
Bosnia & HerzegovinaBosna a Hercegovina
Suad Tabalović
Suad TabalovićTréner
Gradski Stadion Sapna
1. Kantonalna liga TK1. Kantonalna liga TK
Matches

Dôležité

O FK Sapna

Aktuálne výsledky tímu FK Sapna, hráči, rozpis sezóny a dnešné výsledky sú k dispozícii na Sofascore.

Ďalší zápas tímu FK Sapna

FK Sapna odohrá ďalší zápas proti NK Teočak dňa 24. 10. 2026, 13:00:00 UTC v 1. Kantonalna liga TK.

Keď zápas začne, budete môcť sledovať NK Teočak vs FK Sapna aktuálne skóre, poradie, minútu po minúte aktualizované výsledky a štatistiky zápasov.

K niektorým zápasom tímu FK Sapna môžeme mať zvýraznené videá s gólmi a novinkami, ale iba v prípade, že hrajú svoj zápas v jednej z najpopulárnejších futbalových líg.

Predchádzajúci zápas FK Sapna

FK Sapna predchádzajúci zápas bol proti NK Trebava Zelinja Donja v 1. Kantonalna liga TK, zápas sa skončil s výsledkom 5 - 2 (FK Sapna zápas vyhral).

Karta zápasov tímu FK Sapna zobrazuje posledných 100 futbalových zápasov so štatistikami a ikonami výhier/remíz/prehier.

K dispozícii sú tiež všetky naplánované zápasy tímu FK Sapna, ktoré sa budú hrať v budúcnosti.

Graf výkonnosti a formy tímu FK Sapna je jedinečný algoritmus Sofascore, ktorý generujeme z posledných 10 zápasov tímu, štatistík, podrobných analýz a našich vlastných znalostí.

Tento graf môže pomôcť predpovedať budúce zápasy tímu FK Sapna.

Súčasní hráči FK Sapna

Krídlo: Jusuf Alić, Mirza Hasanović, Bećir Bećirović, Ćamil Smajlović, Eldar Seferović, Almir Mešić, Senad Musić, Amir Mehić Záložník: Alija Alić, Dželil Muhamedbegović, Seid Jukić, Kasim Sejdinovic, Hasret Suljić, Ado Dželilović, Enis Salkić, Emrah Husić, Nusret Suljkanović, Anel Ahmetović, Enver Garibović, Ajdin Mehmedović, Tarik Nakičević Obranca: Vedad Mahmutović, Amar Noćić, Elmir Džinić, Emin Jukić, Halil Dželilović, Nermin Selimović, Eldar Mehmedović, Denis Idrizović, Vahidin Osmanović, Aldin Salihović, Sinan Hamzić, Semir Husić, Mirsad Bešlić, Emir Mujdić Brankár: Adin Gojkić, Velid Sarajlić, Emir Mustafić

Aktuálnu súpisku tímu FK Sapna, štatistiky a výkonnosť hráčov nájdete na tejto stránke.

Nechýba ani štatistika pre každého hráča vo všetkých súťažiach so všetkými odohratými a začatými zápasmi, odohranými minútami, počtom strelených gólov, počtom kariet a oveľa viac.

Zoznam najlepších strelcov tímu FK Sapna sa aktualizuje naživo počas každého zápasu.

Môžete kliknúť na hráčov zo súpisky vyššie a zobraziť dostupné osobné informácie, ako je národnosť, dátum narodenia, výška, preferovaná noha, pozícia, hodnota hráča, história prestupov atď.

Dnešný futbalový rozpis zápasov a výsledky nájdete na našej stránke s aktuálnymi futbalovými skóre.

SofaScore - O násFootball live scores on Sofascore livescore has live coverage from more than 500 worldwide soccer leagues, cups and tournaments with live updated results, statistics, league tables, video highlights, and fixtures. Live matches from all football leagues have fast and accurate updates for minutes, scores, halftime and full time soccer results, goal scorers and assistants, cards, substitutions, and match statistics. Video highlights are available for most popular football leagues: Spain La Liga BBVA league and Copa del Rey , Italy Serie and Coppa Italia, German Bundesliga and DFB pokal, France Ligue 1 and UEFA Champions League, Europa league and International tournaments like World Championship, European Championship. Sofascore live score has details for each team where you can see last 10 soccer matches, tables, fixtures, results, statistics and much more. In match details you can find dropping/rising odds. Also, all scores on Sofascore.com livescore are automatically updated and you don't need to refresh it manually. With adding football matches or teams you want to follow in favorites, following your matches or teams livescores, results and statistics will be even more simple. There is an option to select All or Live football matches.
Keď prestane zábava, STOJTE