HBW Balingen/Weilstetten

HBW Balingen/Weilstetten

Germany
Nemecko
596

Dôležité

Aktuálna forma
Informácie o Tíme
21
Hráčov celkovo
25.7 yrs
Priemerný vek hráča
Info
TrénerMatthias Flohr
DE
KrajinaNemecko
ŠtadiónSparkassen-Arena
Kapacita1600
MestoBalingen

O HBW Balingen/Weilstetten

Skóre, rozpis zápasov a poradie tímu HBW Balingen/Weilstetten zo všetkých hádzanárskych turnajov, ktoré HBW Balingen/Weilstetten odohral.

Ďalší zápas tímu HBW Balingen/Weilstetten

HBW Balingen/Weilstetten odohrá ďalší zápas 24. 10. 2026, 18:00:00 UTC proti MT Melsungen v Bundesliga.

Keď zápas začne, budete môcť sledovať HBW Balingen/Weilstetten vs MT Melsungen aktuálne skóre, aktualizované bod po bode.

Štatistiky sa aktualizujú na konci zápasu.

Predchádzajúci zápas tímu HBW Balingen/Weilstetten

Predchádzajúci zápas tímu HBW Balingen/Weilstetten bol proti TSV Hannover Burgdorf v Bundesliga, zápas sa skončil remízou (29 - 29).

Karta zápasov tímu HBW Balingen/Weilstetten zobrazuje posledných 100 hádzanárskych zápasov so štatistikami a ikonami výhier/prehier.

HBW Balingen/Weilstetten má tiež naplánované všetky zápasy, ktoré bude hrať v budúcnosti.

Graf výkonnosti a formy tímu HBW Balingen/Weilstetten je jedinečný algoritmus Sofascore, ktorý generujeme z posledných 10 zápasov tímu, štatistík, podrobných analýz a našich vlastných znalostí.

Tento graf vám môže pomôcť predpovedať budúce zápasy tímu HBW Balingen/Weilstetten.

Dnešné hádzanárske zápasy a výsledky nájdete na našej stránke s aktuálnymi hádzanárskymi skóre.

HBW Balingen/Weilstetten

HBW Balingen/Weilstetten

596 sledovatelia
Sparkassen-Arena
BundesligaBundesliga
Matches
Aktuálna forma

Dôležité

O HBW Balingen/Weilstetten

Skóre, rozpis zápasov a poradie tímu HBW Balingen/Weilstetten zo všetkých hádzanárskych turnajov, ktoré HBW Balingen/Weilstetten odohral.

Ďalší zápas tímu HBW Balingen/Weilstetten

HBW Balingen/Weilstetten odohrá ďalší zápas 24. 10. 2026, 18:00:00 UTC proti MT Melsungen v Bundesliga.

Keď zápas začne, budete môcť sledovať HBW Balingen/Weilstetten vs MT Melsungen aktuálne skóre, aktualizované bod po bode.

Štatistiky sa aktualizujú na konci zápasu.

Predchádzajúci zápas tímu HBW Balingen/Weilstetten

Predchádzajúci zápas tímu HBW Balingen/Weilstetten bol proti TSV Hannover Burgdorf v Bundesliga, zápas sa skončil remízou (29 - 29).

Karta zápasov tímu HBW Balingen/Weilstetten zobrazuje posledných 100 hádzanárskych zápasov so štatistikami a ikonami výhier/prehier.

HBW Balingen/Weilstetten má tiež naplánované všetky zápasy, ktoré bude hrať v budúcnosti.

Graf výkonnosti a formy tímu HBW Balingen/Weilstetten je jedinečný algoritmus Sofascore, ktorý generujeme z posledných 10 zápasov tímu, štatistík, podrobných analýz a našich vlastných znalostí.

Tento graf vám môže pomôcť predpovedať budúce zápasy tímu HBW Balingen/Weilstetten.

Dnešné hádzanárske zápasy a výsledky nájdete na našej stránke s aktuálnymi hádzanárskymi skóre.

SofaScore - O násSofascore livescore handball section offers you live scores and live results from most popular handball leagues like German Bundesliga, Spain Liga Asobal, Denmark mens Handboldligaen and France D1. We also provide livescore, results, statistics, tables and fixtures from important cups like European handball Champions League, SEHA league and EHF handball Cup. At any time you can check results and statistics of last 10 games your team played and also head to head score between teams that are scheduled to play with statistics. Handball live score on Sofascore.com livescore doesn’t need to be refreshed manually and it’s updated automatically every few seconds. At any time you can switch between the Live and All matches, or add teams and games to favorites and receive sound notifications for them.
Keď prestane zábava, STOJTE