Svetový Pohár
Club León

Club León

Mexico
Mexiko
3.7k

Dôležité

Aktuálna forma
Informácie o Tíme
65
Hráčov celkovo
27 yrs
Priemerný vek hráča
11
Zahraniční hráči
5
Reprezentanti
Info
TrénerAlejandro Corona Cervantes
MX
KrajinaMexiko
ŠtadiónEstadio Leon
Kapacita31297
MestoLeon

O Club León

Aktuálne výsledky tímu Club León, hráči, rozpis sezóny a dnešné výsledky sú k dispozícii na Sofascore.

Ďalší zápas tímu Club León

K niektorým zápasom tímu Club León môžeme mať zvýraznené videá s gólmi a novinkami, ale iba v prípade, že hrajú svoj zápas v jednej z najpopulárnejších futbalových líg.

Predchádzajúci zápas Club León

Club León predchádzajúci zápas bol proti Atlético de San Luis v Liga MX, Women, Clausura, zápas sa skončil s výsledkom 1 - 2 (Atlético de San Luis zápas vyhral).

Karta zápasov tímu Club León zobrazuje posledných 100 futbalových zápasov so štatistikami a ikonami výhier/remíz/prehier.

K dispozícii sú tiež všetky naplánované zápasy tímu Club León, ktoré sa budú hrať v budúcnosti.

Graf výkonnosti a formy tímu Club León je jedinečný algoritmus Sofascore, ktorý generujeme z posledných 10 zápasov tímu, štatistík, podrobných analýz a našich vlastných znalostí.

Tento graf môže pomôcť predpovedať budúce zápasy tímu Club León.

Súčasní hráči Club León

Krídlo: Alexia Villanueva, Luciana García, Itzell Aleman, Sanjuana Munoz, Mayalu Rausch, Vianney Aleman, Yashira Barrientos, Vidalia Abarca, Taylor Smith, Natalia Penagos Záložník: Solange Lemos Martinez, Rubí Soto, Trudi Carter, Linda Ruth Bravo, Danya Gutiérrez, Destinee Manzo, Valeria Razo, Kristal Rubi Soto Cruz, Laura Herrera, Chelsea Lien, Elliana Ramirez, Sindia Arteaga, Paulina Gómez, Isadora Damasceno, Karen Jasso, Marissa García, Lucero Arciga, Andrea Gonzalez, Madeleine Pasco, Lucero Cuevas, Karen Hernández, Diana Luna, Sandra Camacho, Kenia Diaz, Alexxandra Ramirez, Samantha Castro Obranca: Fernanda Pinilla, Lixy Rodríguez, Isabela Esquivias, Alexxandra Ramírez Flores, Selene Cortés, Alessandra Ramirez, Ana Lozada, María Andrea Sánchez, Julieta Lema, Brenda Díaz, Alondra Camargo, Bridget Adu, Claudia Anguiano, Mitzi Martínez, Karla Zempoalteca, Andrea Valera, Marypaz Barboza, Marcela Valera, Maria Gordillo, Victoria Espino Brankár: Natalia Acuña Soto, Nicole Buenfil, Tania Hernández, Alexandra Mendoza Hernandez, María Martínez Unknown: Dominique Estrada, Yazmin Alvarez, Juliet Motto, Cielo Maza

Aktuálnu súpisku tímu Club León, štatistiky a výkonnosť hráčov nájdete na tejto stránke.

Nechýba ani štatistika pre každého hráča vo všetkých súťažiach so všetkými odohratými a začatými zápasmi, odohranými minútami, počtom strelených gólov, počtom kariet a oveľa viac.

Zoznam najlepších strelcov tímu Club León sa aktualizuje naživo počas každého zápasu.

Môžete kliknúť na hráčov zo súpisky vyššie a zobraziť dostupné osobné informácie, ako je národnosť, dátum narodenia, výška, preferovaná noha, pozícia, hodnota hráča, história prestupov atď.

Dnešný futbalový rozpis zápasov a výsledky nájdete na našej stránke s aktuálnymi futbalovými skóre.

Club León

Club León

3.7k sledovatelia
Matches
Aktuálna forma

Dôležité

O Club León

Aktuálne výsledky tímu Club León, hráči, rozpis sezóny a dnešné výsledky sú k dispozícii na Sofascore.

Ďalší zápas tímu Club León

K niektorým zápasom tímu Club León môžeme mať zvýraznené videá s gólmi a novinkami, ale iba v prípade, že hrajú svoj zápas v jednej z najpopulárnejších futbalových líg.

Predchádzajúci zápas Club León

Club León predchádzajúci zápas bol proti Atlético de San Luis v Liga MX, Women, Clausura, zápas sa skončil s výsledkom 1 - 2 (Atlético de San Luis zápas vyhral).

Karta zápasov tímu Club León zobrazuje posledných 100 futbalových zápasov so štatistikami a ikonami výhier/remíz/prehier.

K dispozícii sú tiež všetky naplánované zápasy tímu Club León, ktoré sa budú hrať v budúcnosti.

Graf výkonnosti a formy tímu Club León je jedinečný algoritmus Sofascore, ktorý generujeme z posledných 10 zápasov tímu, štatistík, podrobných analýz a našich vlastných znalostí.

Tento graf môže pomôcť predpovedať budúce zápasy tímu Club León.

Súčasní hráči Club León

Krídlo: Alexia Villanueva, Luciana García, Itzell Aleman, Sanjuana Munoz, Mayalu Rausch, Vianney Aleman, Yashira Barrientos, Vidalia Abarca, Taylor Smith, Natalia Penagos Záložník: Solange Lemos Martinez, Rubí Soto, Trudi Carter, Linda Ruth Bravo, Danya Gutiérrez, Destinee Manzo, Valeria Razo, Kristal Rubi Soto Cruz, Laura Herrera, Chelsea Lien, Elliana Ramirez, Sindia Arteaga, Paulina Gómez, Isadora Damasceno, Karen Jasso, Marissa García, Lucero Arciga, Andrea Gonzalez, Madeleine Pasco, Lucero Cuevas, Karen Hernández, Diana Luna, Sandra Camacho, Kenia Diaz, Alexxandra Ramirez, Samantha Castro Obranca: Fernanda Pinilla, Lixy Rodríguez, Isabela Esquivias, Alexxandra Ramírez Flores, Selene Cortés, Alessandra Ramirez, Ana Lozada, María Andrea Sánchez, Julieta Lema, Brenda Díaz, Alondra Camargo, Bridget Adu, Claudia Anguiano, Mitzi Martínez, Karla Zempoalteca, Andrea Valera, Marypaz Barboza, Marcela Valera, Maria Gordillo, Victoria Espino Brankár: Natalia Acuña Soto, Nicole Buenfil, Tania Hernández, Alexandra Mendoza Hernandez, María Martínez Unknown: Dominique Estrada, Yazmin Alvarez, Juliet Motto, Cielo Maza

Aktuálnu súpisku tímu Club León, štatistiky a výkonnosť hráčov nájdete na tejto stránke.

Nechýba ani štatistika pre každého hráča vo všetkých súťažiach so všetkými odohratými a začatými zápasmi, odohranými minútami, počtom strelených gólov, počtom kariet a oveľa viac.

Zoznam najlepších strelcov tímu Club León sa aktualizuje naživo počas každého zápasu.

Môžete kliknúť na hráčov zo súpisky vyššie a zobraziť dostupné osobné informácie, ako je národnosť, dátum narodenia, výška, preferovaná noha, pozícia, hodnota hráča, história prestupov atď.

Dnešný futbalový rozpis zápasov a výsledky nájdete na našej stránke s aktuálnymi futbalovými skóre.

Reklama
SofaScore - O násFootball live scores on Sofascore livescore has live coverage from more than 500 worldwide soccer leagues, cups and tournaments with live updated results, statistics, league tables, video highlights, and fixtures. Live matches from all football leagues have fast and accurate updates for minutes, scores, halftime and full time soccer results, goal scorers and assistants, cards, substitutions, and match statistics. Video highlights are available for most popular football leagues: Spain La Liga BBVA league and Copa del Rey , Italy Serie and Coppa Italia, German Bundesliga and DFB pokal, France Ligue 1 and UEFA Champions League, Europa league and International tournaments like World Championship, European Championship. Sofascore live score has details for each team where you can see last 10 soccer matches, tables, fixtures, results, statistics and much more. In match details you can find dropping/rising odds. Also, all scores on Sofascore.com livescore are automatically updated and you don't need to refresh it manually. With adding football matches or teams you want to follow in favorites, following your matches or teams livescores, results and statistics will be even more simple. There is an option to select All or Live football matches.
Keď prestane zábava, STOJTE