Svetový Pohár
Peluche Caligari

Peluche Caligari

Mexico
Mexiko
718

Dôležité

Aktuálna forma
Informácie o Tíme
17
Hráčov celkovo
33.7 yrs
Priemerný vek hráča
2
Zahraniční hráči
Info

O Peluche Caligari

Aktuálne výsledky tímu Peluche Caligari, hráči, rozpis sezóny a dnešné výsledky sú k dispozícii na Sofascore.

Ďalší zápas tímu Peluche Caligari

K niektorým zápasom tímu Peluche Caligari môžeme mať zvýraznené videá s gólmi a novinkami, ale iba v prípade, že hrajú svoj zápas v jednej z najpopulárnejších futbalových líg.

Predchádzajúci zápas Peluche Caligari

Peluche Caligari predchádzajúci zápas bol proti Aniquiladores FC v Kings League Mexico, zápas sa skončil s výsledkom 7 - 6 (Aniquiladores FC zápas vyhral).

Karta zápasov tímu Peluche Caligari zobrazuje posledných 100 futbalových zápasov so štatistikami a ikonami výhier/remíz/prehier.

K dispozícii sú tiež všetky naplánované zápasy tímu Peluche Caligari, ktoré sa budú hrať v budúcnosti.

Graf výkonnosti a formy tímu Peluche Caligari je jedinečný algoritmus Sofascore, ktorý generujeme z posledných 10 zápasov tímu, štatistík, podrobných analýz a našich vlastných znalostí.

Tento graf môže pomôcť predpovedať budúce zápasy tímu Peluche Caligari.

Súčasní hráči Peluche Caligari

Krídlo: Eder Iván Giorgana Záložník: Santiago Lagarde, Ángel Castro, Christian Gimenez, Fernando Morales, Javier Del Real, Michelle 'Chucky' Castro, Hugo Rodríguez, Aldair Giorgana, Mauricio Huitron Obranca: Eddie Sánchez, Carlos 'Camello' Valdez Brankár: Moisés Dabbah, Daniel Quiroz Unknown: Gabriel Montiel, Escorpión Dorado, Cesar Vallejo

Aktuálnu súpisku tímu Peluche Caligari, štatistiky a výkonnosť hráčov nájdete na tejto stránke.

Nechýba ani štatistika pre každého hráča vo všetkých súťažiach so všetkými odohratými a začatými zápasmi, odohranými minútami, počtom strelených gólov, počtom kariet a oveľa viac.

Zoznam najlepších strelcov tímu Peluche Caligari sa aktualizuje naživo počas každého zápasu.

Môžete kliknúť na hráčov zo súpisky vyššie a zobraziť dostupné osobné informácie, ako je národnosť, dátum narodenia, výška, preferovaná noha, pozícia, hodnota hráča, história prestupov atď.

Dnešný futbalový rozpis zápasov a výsledky nájdete na našej stránke s aktuálnymi futbalovými skóre.

Peluche Caligari

Peluche Caligari

718 sledovatelia
Matches
Aktuálna forma

Dôležité

O Peluche Caligari

Aktuálne výsledky tímu Peluche Caligari, hráči, rozpis sezóny a dnešné výsledky sú k dispozícii na Sofascore.

Ďalší zápas tímu Peluche Caligari

K niektorým zápasom tímu Peluche Caligari môžeme mať zvýraznené videá s gólmi a novinkami, ale iba v prípade, že hrajú svoj zápas v jednej z najpopulárnejších futbalových líg.

Predchádzajúci zápas Peluche Caligari

Peluche Caligari predchádzajúci zápas bol proti Aniquiladores FC v Kings League Mexico, zápas sa skončil s výsledkom 7 - 6 (Aniquiladores FC zápas vyhral).

Karta zápasov tímu Peluche Caligari zobrazuje posledných 100 futbalových zápasov so štatistikami a ikonami výhier/remíz/prehier.

K dispozícii sú tiež všetky naplánované zápasy tímu Peluche Caligari, ktoré sa budú hrať v budúcnosti.

Graf výkonnosti a formy tímu Peluche Caligari je jedinečný algoritmus Sofascore, ktorý generujeme z posledných 10 zápasov tímu, štatistík, podrobných analýz a našich vlastných znalostí.

Tento graf môže pomôcť predpovedať budúce zápasy tímu Peluche Caligari.

Súčasní hráči Peluche Caligari

Krídlo: Eder Iván Giorgana Záložník: Santiago Lagarde, Ángel Castro, Christian Gimenez, Fernando Morales, Javier Del Real, Michelle 'Chucky' Castro, Hugo Rodríguez, Aldair Giorgana, Mauricio Huitron Obranca: Eddie Sánchez, Carlos 'Camello' Valdez Brankár: Moisés Dabbah, Daniel Quiroz Unknown: Gabriel Montiel, Escorpión Dorado, Cesar Vallejo

Aktuálnu súpisku tímu Peluche Caligari, štatistiky a výkonnosť hráčov nájdete na tejto stránke.

Nechýba ani štatistika pre každého hráča vo všetkých súťažiach so všetkými odohratými a začatými zápasmi, odohranými minútami, počtom strelených gólov, počtom kariet a oveľa viac.

Zoznam najlepších strelcov tímu Peluche Caligari sa aktualizuje naživo počas každého zápasu.

Môžete kliknúť na hráčov zo súpisky vyššie a zobraziť dostupné osobné informácie, ako je národnosť, dátum narodenia, výška, preferovaná noha, pozícia, hodnota hráča, história prestupov atď.

Dnešný futbalový rozpis zápasov a výsledky nájdete na našej stránke s aktuálnymi futbalovými skóre.

Reklama
SofaScore - O násFootball live scores on Sofascore livescore has live coverage from more than 500 worldwide soccer leagues, cups and tournaments with live updated results, statistics, league tables, video highlights, and fixtures. Live matches from all football leagues have fast and accurate updates for minutes, scores, halftime and full time soccer results, goal scorers and assistants, cards, substitutions, and match statistics. Video highlights are available for most popular football leagues: Spain La Liga BBVA league and Copa del Rey , Italy Serie and Coppa Italia, German Bundesliga and DFB pokal, France Ligue 1 and UEFA Champions League, Europa league and International tournaments like World Championship, European Championship. Sofascore live score has details for each team where you can see last 10 soccer matches, tables, fixtures, results, statistics and much more. In match details you can find dropping/rising odds. Also, all scores on Sofascore.com livescore are automatically updated and you don't need to refresh it manually. With adding football matches or teams you want to follow in favorites, following your matches or teams livescores, results and statistics will be even more simple. There is an option to select All or Live football matches.
Keď prestane zábava, STOJTE