Abasmavel U17

Abasmavel U17

Brazil
Brezilya
12

Öne Çıkanlar

Güncel Form Durumu
Takım Bilgisi
21
Oyuncu Kadrosu
17.8 yıl
Ortalama Oyuncu Yaşı
Müsabakalar
Bilgi
BR
ÜlkeBrezilya

Abasmavel U17 Hakkında

Abasmavel U17 canlı skoru, sıralaması ve Abasmavel U17'in oynadığı tüm basketbol turnuvalarının sonuçları.

Abasmavel U17 Sonraki Maçı

Bazı Abasmavel U17 maçları için puanlar ve haberler içeren video özetlerimiz olabilir ancak eğer maçlarını en popüler basketbol liglerinden birinde oynuyorlarsa.

İstatistikler ve puan durumu maçın sonunda güncellenir.

Abasmavel U17 önceki maçı

Abasmavel U17 önceki maçını CBI U17'de Mackenzie EC U17 ile oynadı. Maç sonuç 65 - 57 (Mackenzie EC U17 maçı kazandı).

Abasmavel U17 maçları sekmesi, son 100 basketbol maçını istatistikler ve galibiyet/mağubiyet simgeleriyle gösteriyor.

Ayrıca Abasmavel U17'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Güncel Abasmavel U17 Oyuncuları

Mevcut Abasmavel U17 kadrosu, istatistikleri ve oyuncu performansı bu sayfada bulunabilir.

Gard: João Artemio Moreira Neto, João Pedro Mariano Barbosa Mariz, Heitor Miranda da Silva Pivot: Miguel Gonçalves Dias do Val Alcantara Unknown: Nicolas Silva de Souza, Rodrigo Pereira Carnielle Ferreira, Guilherme Fagan, Lucas Tomazini dos Santos, Eduardo Pina Giacomelli, Marco Antônio Tafarel Tatto, Guilherme Carlucci Macedo Ribeiro, Higor Augusto Ferreira do Santos, Victor Hugo Araújo Lima, Vitor Daniel de Oliveira, Ruan Palhares, Artur Sorbar Vieira do Amaral, Marley Samuel de Jesus Santos, Thiago Menotti Bruceze, Isaac José Souza Pereira, Fernando Henrique Maia Américo, Washington Henrique Ferreira Vital

Abasmavel U17 performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Abasmavel U17 maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün basketbol maçları ve sonuçları için canlı basketbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

Abasmavel U17

Abasmavel U17

12 takipçi
BrazilBrezilya
Games
Güncel Form Durumu

Öne Çıkanlar

Abasmavel U17 Hakkında

Abasmavel U17 canlı skoru, sıralaması ve Abasmavel U17'in oynadığı tüm basketbol turnuvalarının sonuçları.

Abasmavel U17 Sonraki Maçı

Bazı Abasmavel U17 maçları için puanlar ve haberler içeren video özetlerimiz olabilir ancak eğer maçlarını en popüler basketbol liglerinden birinde oynuyorlarsa.

İstatistikler ve puan durumu maçın sonunda güncellenir.

Abasmavel U17 önceki maçı

Abasmavel U17 önceki maçını CBI U17'de Mackenzie EC U17 ile oynadı. Maç sonuç 65 - 57 (Mackenzie EC U17 maçı kazandı).

Abasmavel U17 maçları sekmesi, son 100 basketbol maçını istatistikler ve galibiyet/mağubiyet simgeleriyle gösteriyor.

Ayrıca Abasmavel U17'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Güncel Abasmavel U17 Oyuncuları

Mevcut Abasmavel U17 kadrosu, istatistikleri ve oyuncu performansı bu sayfada bulunabilir.

Gard: João Artemio Moreira Neto, João Pedro Mariano Barbosa Mariz, Heitor Miranda da Silva Pivot: Miguel Gonçalves Dias do Val Alcantara Unknown: Nicolas Silva de Souza, Rodrigo Pereira Carnielle Ferreira, Guilherme Fagan, Lucas Tomazini dos Santos, Eduardo Pina Giacomelli, Marco Antônio Tafarel Tatto, Guilherme Carlucci Macedo Ribeiro, Higor Augusto Ferreira do Santos, Victor Hugo Araújo Lima, Vitor Daniel de Oliveira, Ruan Palhares, Artur Sorbar Vieira do Amaral, Marley Samuel de Jesus Santos, Thiago Menotti Bruceze, Isaac José Souza Pereira, Fernando Henrique Maia Américo, Washington Henrique Ferreira Vital

Abasmavel U17 performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Abasmavel U17 maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün basketbol maçları ve sonuçları için canlı basketbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

HakkımızdaSofascore canlı skor, NBA için canlı skorlar, maç sonuçları, puan tabloları, istatistikler, maç programı ve sıralamaların yanı sıra çeyrek sonuçları, devre arası ve maç sonu skorlarını da sunar. Sofascore.com’da basketbol canlı skor ile NCAA, ABA League, Baltic League, EuroLeague ve birçok ulusal basketbol ligi dahil olmak üzere 70’ten fazla ligden maçları çeyrek sonuçları, tablolar, istatistikler ve maç programıyla birlikte gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Sofascore’da ayrıca FIBA Basketbol Dünya Kupası, EuroCup ve EuroBasket gibi büyük uluslararası basketbol turnuvalarının canlı skorlarını, puan tablolarını ve maç programlarını da takip edebilirsiniz. Sofascore.com’daki basketbol canlı sonuçları otomatik olarak güncellenir; tüm sonuçları görmek için sayfayı yenilemenize gerek yoktur. Takip etmek istediğiniz basketbol maçlarını favorilerinize ekleyerek onları çok daha kolay izleyebilirsiniz. İtalya, Yunanistan, Türkiye, Rusya ve diğer Avrupa basketbol liglerinin canlı sonuçlarını Sofascore’da takip edebilirsiniz.
İşin eğlencesi kaçıyorsa, DUR