Dünya kupası
CD Arabe de Valparaiso

CD Arabe de Valparaiso

Chile
Şili
70

Öne Çıkanlar

Güncel Form Durumu
Takım Bilgisi
35
Oyuncu Kadrosu
22.7 yıl
Ortalama Oyuncu Yaşı
Müsabakalar
Bilgi
CL
ÜlkeŞili

CD Arabe de Valparaiso Hakkında

CD Arabe de Valparaiso canlı skoru, sıralaması ve CD Arabe de Valparaiso'in oynadığı tüm basketbol turnuvalarının sonuçları.

CD Arabe de Valparaiso Sonraki Maçı

Bazı CD Arabe de Valparaiso maçları için puanlar ve haberler içeren video özetlerimiz olabilir ancak eğer maçlarını en popüler basketbol liglerinden birinde oynuyorlarsa.

İstatistikler ve puan durumu maçın sonunda güncellenir.

CD Arabe de Valparaiso önceki maçı

CD Arabe de Valparaiso önceki maçını LNB 2'de CD Hrvatski Sokol Antofagasta ile oynadı. Maç sonuç 66 - 52 (CD Hrvatski Sokol Antofagasta maçı kazandı).

CD Arabe de Valparaiso maçları sekmesi, son 100 basketbol maçını istatistikler ve galibiyet/mağubiyet simgeleriyle gösteriyor.

Ayrıca CD Arabe de Valparaiso'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Güncel CD Arabe de Valparaiso Oyuncuları

Mevcut CD Arabe de Valparaiso kadrosu, istatistikleri ve oyuncu performansı bu sayfada bulunabilir.

Forvet: Jeremiah Eugene Toney, Diego A. Godoy Carrasco, Estanislao Crespi, Diego Godoy Carrizo, Murilo Henrique Oliveira Rodrigues de Menezes, Nicolas Vargas Caballero, Benjamin Palacios Piffaut, Marcelo Albornoz Rojas, Martin Contreras Valenzuela, Sebastian Vial Marcareno, Victor Godoy Garcia, Ricardo Vergara Espinoza, Andres Salas Morno, Agustin Morales Moratinos, Bastian Fernandez Torrealba, Gabriel Salas Moreno, Tomas L. Arenas Vasquez, Benjamin Mondaca Valero, Esteban Vasquez Villalobos, Felipe A. Sepulveda Campos, Franco Rubilar Acuna Pivot: Jorge Higueras Borquez Unknown: Diego Maranesi, Nicolas Vargas, Alejandro Guevara, Manuel Flores, Ricardo Jadue, Diego Godoy, Nelson Matos, Andres Salas, Victor Godoy, Benjamin Mondaca, Marcelo Albornoz, Sebastian Gonzalez, Agustín Rodriguez

CD Arabe de Valparaiso performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki CD Arabe de Valparaiso maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün basketbol maçları ve sonuçları için canlı basketbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

CD Arabe de Valparaiso

CD Arabe de Valparaiso

70 takipçi
ChileŞili
Games
Güncel Form Durumu

Öne Çıkanlar

CD Arabe de Valparaiso Hakkında

CD Arabe de Valparaiso canlı skoru, sıralaması ve CD Arabe de Valparaiso'in oynadığı tüm basketbol turnuvalarının sonuçları.

CD Arabe de Valparaiso Sonraki Maçı

Bazı CD Arabe de Valparaiso maçları için puanlar ve haberler içeren video özetlerimiz olabilir ancak eğer maçlarını en popüler basketbol liglerinden birinde oynuyorlarsa.

İstatistikler ve puan durumu maçın sonunda güncellenir.

CD Arabe de Valparaiso önceki maçı

CD Arabe de Valparaiso önceki maçını LNB 2'de CD Hrvatski Sokol Antofagasta ile oynadı. Maç sonuç 66 - 52 (CD Hrvatski Sokol Antofagasta maçı kazandı).

CD Arabe de Valparaiso maçları sekmesi, son 100 basketbol maçını istatistikler ve galibiyet/mağubiyet simgeleriyle gösteriyor.

Ayrıca CD Arabe de Valparaiso'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Güncel CD Arabe de Valparaiso Oyuncuları

Mevcut CD Arabe de Valparaiso kadrosu, istatistikleri ve oyuncu performansı bu sayfada bulunabilir.

Forvet: Jeremiah Eugene Toney, Diego A. Godoy Carrasco, Estanislao Crespi, Diego Godoy Carrizo, Murilo Henrique Oliveira Rodrigues de Menezes, Nicolas Vargas Caballero, Benjamin Palacios Piffaut, Marcelo Albornoz Rojas, Martin Contreras Valenzuela, Sebastian Vial Marcareno, Victor Godoy Garcia, Ricardo Vergara Espinoza, Andres Salas Morno, Agustin Morales Moratinos, Bastian Fernandez Torrealba, Gabriel Salas Moreno, Tomas L. Arenas Vasquez, Benjamin Mondaca Valero, Esteban Vasquez Villalobos, Felipe A. Sepulveda Campos, Franco Rubilar Acuna Pivot: Jorge Higueras Borquez Unknown: Diego Maranesi, Nicolas Vargas, Alejandro Guevara, Manuel Flores, Ricardo Jadue, Diego Godoy, Nelson Matos, Andres Salas, Victor Godoy, Benjamin Mondaca, Marcelo Albornoz, Sebastian Gonzalez, Agustín Rodriguez

CD Arabe de Valparaiso performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki CD Arabe de Valparaiso maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün basketbol maçları ve sonuçları için canlı basketbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

Reklamcılık
HakkımızdaSofascore canlı skor, NBA için canlı skorlar, maç sonuçları, puan tabloları, istatistikler, maç programı ve sıralamaların yanı sıra çeyrek sonuçları, devre arası ve maç sonu skorlarını da sunar. Sofascore.com’da basketbol canlı skor ile NCAA, ABA League, Baltic League, EuroLeague ve birçok ulusal basketbol ligi dahil olmak üzere 70’ten fazla ligden maçları çeyrek sonuçları, tablolar, istatistikler ve maç programıyla birlikte gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Sofascore’da ayrıca FIBA Basketbol Dünya Kupası, EuroCup ve EuroBasket gibi büyük uluslararası basketbol turnuvalarının canlı skorlarını, puan tablolarını ve maç programlarını da takip edebilirsiniz. Sofascore.com’daki basketbol canlı sonuçları otomatik olarak güncellenir; tüm sonuçları görmek için sayfayı yenilemenize gerek yoktur. Takip etmek istediğiniz basketbol maçlarını favorilerinize ekleyerek onları çok daha kolay izleyebilirsiniz. İtalya, Yunanistan, Türkiye, Rusya ve diğer Avrupa basketbol liglerinin canlı sonuçlarını Sofascore’da takip edebilirsiniz.
İşin eğlencesi kaçıyorsa, DUR