Dünya kupası
Christopher Newport Captains

Christopher Newport Captains

USA
ABD
0

Öne Çıkanlar

Güncel Form Durumu
Takım Bilgisi
34
Oyuncu Kadrosu
Müsabakalar
Bilgi
US
ÜlkeABD
StadyumFreeman Center

Christopher Newport Captains Hakkında

Christopher Newport Captains canlı skoru, sıralaması ve Christopher Newport Captains'in oynadığı tüm basketbol turnuvalarının sonuçları.

Christopher Newport Captains Sonraki Maçı

Bazı Christopher Newport Captains maçları için puanlar ve haberler içeren video özetlerimiz olabilir ancak eğer maçlarını en popüler basketbol liglerinden birinde oynuyorlarsa.

İstatistikler ve puan durumu maçın sonunda güncellenir.

Christopher Newport Captains önceki maçı

Christopher Newport Captains önceki maçını NCAA Women'de Navy Midshipmen ile oynadı. Maç sonuç 82 - 47 (Navy Midshipmen maçı kazandı).

Christopher Newport Captains maçları sekmesi, son 100 basketbol maçını istatistikler ve galibiyet/mağubiyet simgeleriyle gösteriyor.

Ayrıca Christopher Newport Captains'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Güncel Christopher Newport Captains Oyuncuları

Mevcut Christopher Newport Captains kadrosu, istatistikleri ve oyuncu performansı bu sayfada bulunabilir.

Gard: Atiana Williams, Alexia Lindsey, Camille Malagar, Gabbi San Diego, Hailey Kellogg, Katerina Dakos, McKenna Snively, Mia Wilson, McKenna Snively, Hailey Kellogg Gard-Forvet: Aliyah Elliott Forvet: Noelle Cabiness, Elizabeth Creed, Ella Negron, Emma O'Connor, Hannah Kaloi, Hannah Orloff, Sarah Pritz, Jessica Dornak, Elizabeth Creed, Caitlin Crump, Sarah Pritz Forvet-Gard: Caitlin Crump Unknown: Sydney Sherman, Jessica Dornak, Madison McKenzie, Mia Wilson, Sydney Worsham, Denniyah Tanner, Hazel Grepps, Kaycee Doughty, Kendra Rigo, Lily Soller, Sydney Richardson

Christopher Newport Captains performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Christopher Newport Captains maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün basketbol maçları ve sonuçları için canlı basketbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

Christopher Newport Captains

Christopher Newport Captains

USAABD
Freeman Center
NCAA WomenNCAA Women
Games
Güncel Form Durumu

Öne Çıkanlar

Christopher Newport Captains Hakkında

Christopher Newport Captains canlı skoru, sıralaması ve Christopher Newport Captains'in oynadığı tüm basketbol turnuvalarının sonuçları.

Christopher Newport Captains Sonraki Maçı

Bazı Christopher Newport Captains maçları için puanlar ve haberler içeren video özetlerimiz olabilir ancak eğer maçlarını en popüler basketbol liglerinden birinde oynuyorlarsa.

İstatistikler ve puan durumu maçın sonunda güncellenir.

Christopher Newport Captains önceki maçı

Christopher Newport Captains önceki maçını NCAA Women'de Navy Midshipmen ile oynadı. Maç sonuç 82 - 47 (Navy Midshipmen maçı kazandı).

Christopher Newport Captains maçları sekmesi, son 100 basketbol maçını istatistikler ve galibiyet/mağubiyet simgeleriyle gösteriyor.

Ayrıca Christopher Newport Captains'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Güncel Christopher Newport Captains Oyuncuları

Mevcut Christopher Newport Captains kadrosu, istatistikleri ve oyuncu performansı bu sayfada bulunabilir.

Gard: Atiana Williams, Alexia Lindsey, Camille Malagar, Gabbi San Diego, Hailey Kellogg, Katerina Dakos, McKenna Snively, Mia Wilson, McKenna Snively, Hailey Kellogg Gard-Forvet: Aliyah Elliott Forvet: Noelle Cabiness, Elizabeth Creed, Ella Negron, Emma O'Connor, Hannah Kaloi, Hannah Orloff, Sarah Pritz, Jessica Dornak, Elizabeth Creed, Caitlin Crump, Sarah Pritz Forvet-Gard: Caitlin Crump Unknown: Sydney Sherman, Jessica Dornak, Madison McKenzie, Mia Wilson, Sydney Worsham, Denniyah Tanner, Hazel Grepps, Kaycee Doughty, Kendra Rigo, Lily Soller, Sydney Richardson

Christopher Newport Captains performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Christopher Newport Captains maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün basketbol maçları ve sonuçları için canlı basketbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

Reklamcılık
HakkımızdaSofascore canlı skor, NBA için canlı skorlar, maç sonuçları, puan tabloları, istatistikler, maç programı ve sıralamaların yanı sıra çeyrek sonuçları, devre arası ve maç sonu skorlarını da sunar. Sofascore.com’da basketbol canlı skor ile NCAA, ABA League, Baltic League, EuroLeague ve birçok ulusal basketbol ligi dahil olmak üzere 70’ten fazla ligden maçları çeyrek sonuçları, tablolar, istatistikler ve maç programıyla birlikte gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Sofascore’da ayrıca FIBA Basketbol Dünya Kupası, EuroCup ve EuroBasket gibi büyük uluslararası basketbol turnuvalarının canlı skorlarını, puan tablolarını ve maç programlarını da takip edebilirsiniz. Sofascore.com’daki basketbol canlı sonuçları otomatik olarak güncellenir; tüm sonuçları görmek için sayfayı yenilemenize gerek yoktur. Takip etmek istediğiniz basketbol maçlarını favorilerinize ekleyerek onları çok daha kolay izleyebilirsiniz. İtalya, Yunanistan, Türkiye, Rusya ve diğer Avrupa basketbol liglerinin canlı sonuçlarını Sofascore’da takip edebilirsiniz.
İşin eğlencesi kaçıyorsa, DUR