Giulianova Basket 85

Giulianova Basket 85

Italy
İtalya
6

Öne Çıkanlar

Güncel Form Durumu
Bilgi
IT
Ülkeİtalya
StadyumPalaCastrum

Giulianova Basket 85 Hakkında

Giulianova Basket 85 canlı skoru, sıralaması ve Giulianova Basket 85'in oynadığı tüm basketbol turnuvalarının sonuçları.

Giulianova Basket 85 Sonraki Maçı

Bazı Giulianova Basket 85 maçları için puanlar ve haberler içeren video özetlerimiz olabilir ancak eğer maçlarını en popüler basketbol liglerinden birinde oynuyorlarsa.

İstatistikler ve puan durumu maçın sonunda güncellenir.

Giulianova Basket 85 önceki maçı

Giulianova Basket 85 önceki maçını Serie B'de NPC Rieti ile oynadı. Maç sonuç 93 - 61 (NPC Rieti maçı kazandı).

Giulianova Basket 85 maçları sekmesi, son 100 basketbol maçını istatistikler ve galibiyet/mağubiyet simgeleriyle gösteriyor.

Ayrıca Giulianova Basket 85'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Güncel Giulianova Basket 85 Oyuncuları

Mevcut Giulianova Basket 85 kadrosu, istatistikleri ve oyuncu performansı bu sayfada bulunabilir.

Giulianova Basket 85 performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Giulianova Basket 85 maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün basketbol maçları ve sonuçları için canlı basketbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

Giulianova Basket 85

Giulianova Basket 85

6 takipçi
Italyİtalya
PalaCastrum
Serie BSerie B
Games

Öne Çıkanlar

Giulianova Basket 85 Hakkında

Giulianova Basket 85 canlı skoru, sıralaması ve Giulianova Basket 85'in oynadığı tüm basketbol turnuvalarının sonuçları.

Giulianova Basket 85 Sonraki Maçı

Bazı Giulianova Basket 85 maçları için puanlar ve haberler içeren video özetlerimiz olabilir ancak eğer maçlarını en popüler basketbol liglerinden birinde oynuyorlarsa.

İstatistikler ve puan durumu maçın sonunda güncellenir.

Giulianova Basket 85 önceki maçı

Giulianova Basket 85 önceki maçını Serie B'de NPC Rieti ile oynadı. Maç sonuç 93 - 61 (NPC Rieti maçı kazandı).

Giulianova Basket 85 maçları sekmesi, son 100 basketbol maçını istatistikler ve galibiyet/mağubiyet simgeleriyle gösteriyor.

Ayrıca Giulianova Basket 85'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Güncel Giulianova Basket 85 Oyuncuları

Mevcut Giulianova Basket 85 kadrosu, istatistikleri ve oyuncu performansı bu sayfada bulunabilir.

Giulianova Basket 85 performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Giulianova Basket 85 maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün basketbol maçları ve sonuçları için canlı basketbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

HakkımızdaSofascore canlı skor, NBA için canlı skorlar, maç sonuçları, puan tabloları, istatistikler, maç programı ve sıralamaların yanı sıra çeyrek sonuçları, devre arası ve maç sonu skorlarını da sunar. Sofascore.com’da basketbol canlı skor ile NCAA, ABA League, Baltic League, EuroLeague ve birçok ulusal basketbol ligi dahil olmak üzere 70’ten fazla ligden maçları çeyrek sonuçları, tablolar, istatistikler ve maç programıyla birlikte gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Sofascore’da ayrıca FIBA Basketbol Dünya Kupası, EuroCup ve EuroBasket gibi büyük uluslararası basketbol turnuvalarının canlı skorlarını, puan tablolarını ve maç programlarını da takip edebilirsiniz. Sofascore.com’daki basketbol canlı sonuçları otomatik olarak güncellenir; tüm sonuçları görmek için sayfayı yenilemenize gerek yoktur. Takip etmek istediğiniz basketbol maçlarını favorilerinize ekleyerek onları çok daha kolay izleyebilirsiniz. İtalya, Yunanistan, Türkiye, Rusya ve diğer Avrupa basketbol liglerinin canlı sonuçlarını Sofascore’da takip edebilirsiniz.
İşin eğlencesi kaçıyorsa, DUR