Dünya kupası
Nicholls Colonels

Nicholls Colonels

USA
ABD
12

Öne Çıkanlar

Güncel Form Durumu
Takım Bilgisi
33
Oyuncu Kadrosu
22 yıl
Ortalama Oyuncu Yaşı
Bilgi
US
ÜlkeABD
StadyumStopher Gym
Seyirci Kapasitesi3800
ŞehirThibodaux

Nicholls Colonels Hakkında

Nicholls Colonels canlı skoru, sıralaması ve Nicholls Colonels'in oynadığı tüm basketbol turnuvalarının sonuçları.

Nicholls Colonels Sonraki Maçı

Bazı Nicholls Colonels maçları için puanlar ve haberler içeren video özetlerimiz olabilir ancak eğer maçlarını en popüler basketbol liglerinden birinde oynuyorlarsa.

İstatistikler ve puan durumu maçın sonunda güncellenir.

Nicholls Colonels önceki maçı

Nicholls Colonels önceki maçını NCAA Women's Division I'de Stephen F Austin Lumberjacks ile oynadı. Maç sonuç 63 - 60 (Stephen F Austin Lumberjacks maçı kazandı).

Nicholls Colonels maçları sekmesi, son 100 basketbol maçını istatistikler ve galibiyet/mağubiyet simgeleriyle gösteriyor.

Ayrıca Nicholls Colonels'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Güncel Nicholls Colonels Oyuncuları

Mevcut Nicholls Colonels kadrosu, istatistikleri ve oyuncu performansı bu sayfada bulunabilir.

Gard: Kayla Keshmeshian, Adrian Mann, Amelia Sandie, Kyla Hamilton, Malaysia DePrisco, Betzalys Delgado, Marypaz Martinez, Malaya Jones, Mikayla Etienne, Traya Bruce, Madison Gill, Kyrstin Green, Deonna Brister, Paris Miller, Sh'Diamond McKnight, Britiya Curtis, Caroline Adams, Jesslynn Jalomo, Tanita Swift, Sanaiya Morris Forvet: Marie Kenembeni, Adyson James, Daelyn Craig, Violette Skipworth, Emani Burks, Asia Broughton, Jasmine Matthews, Laryn Scott Pivot: Kate Manley Unknown: India McMahon, Anyra Wilson, Makayla Charles, Reese Hoadley

Nicholls Colonels performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Nicholls Colonels maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün basketbol maçları ve sonuçları için canlı basketbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

Nicholls Colonels

Nicholls Colonels

12 takipçi
USAABD
Stopher Gym
NCAA WomenNCAA Women
Games
Güncel Form Durumu

Öne Çıkanlar

Nicholls Colonels Hakkında

Nicholls Colonels canlı skoru, sıralaması ve Nicholls Colonels'in oynadığı tüm basketbol turnuvalarının sonuçları.

Nicholls Colonels Sonraki Maçı

Bazı Nicholls Colonels maçları için puanlar ve haberler içeren video özetlerimiz olabilir ancak eğer maçlarını en popüler basketbol liglerinden birinde oynuyorlarsa.

İstatistikler ve puan durumu maçın sonunda güncellenir.

Nicholls Colonels önceki maçı

Nicholls Colonels önceki maçını NCAA Women's Division I'de Stephen F Austin Lumberjacks ile oynadı. Maç sonuç 63 - 60 (Stephen F Austin Lumberjacks maçı kazandı).

Nicholls Colonels maçları sekmesi, son 100 basketbol maçını istatistikler ve galibiyet/mağubiyet simgeleriyle gösteriyor.

Ayrıca Nicholls Colonels'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Güncel Nicholls Colonels Oyuncuları

Mevcut Nicholls Colonels kadrosu, istatistikleri ve oyuncu performansı bu sayfada bulunabilir.

Gard: Kayla Keshmeshian, Adrian Mann, Amelia Sandie, Kyla Hamilton, Malaysia DePrisco, Betzalys Delgado, Marypaz Martinez, Malaya Jones, Mikayla Etienne, Traya Bruce, Madison Gill, Kyrstin Green, Deonna Brister, Paris Miller, Sh'Diamond McKnight, Britiya Curtis, Caroline Adams, Jesslynn Jalomo, Tanita Swift, Sanaiya Morris Forvet: Marie Kenembeni, Adyson James, Daelyn Craig, Violette Skipworth, Emani Burks, Asia Broughton, Jasmine Matthews, Laryn Scott Pivot: Kate Manley Unknown: India McMahon, Anyra Wilson, Makayla Charles, Reese Hoadley

Nicholls Colonels performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Nicholls Colonels maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün basketbol maçları ve sonuçları için canlı basketbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

Reklamcılık
HakkımızdaSofascore canlı skor, NBA için canlı skorlar, maç sonuçları, puan tabloları, istatistikler, maç programı ve sıralamaların yanı sıra çeyrek sonuçları, devre arası ve maç sonu skorlarını da sunar. Sofascore.com’da basketbol canlı skor ile NCAA, ABA League, Baltic League, EuroLeague ve birçok ulusal basketbol ligi dahil olmak üzere 70’ten fazla ligden maçları çeyrek sonuçları, tablolar, istatistikler ve maç programıyla birlikte gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Sofascore’da ayrıca FIBA Basketbol Dünya Kupası, EuroCup ve EuroBasket gibi büyük uluslararası basketbol turnuvalarının canlı skorlarını, puan tablolarını ve maç programlarını da takip edebilirsiniz. Sofascore.com’daki basketbol canlı sonuçları otomatik olarak güncellenir; tüm sonuçları görmek için sayfayı yenilemenize gerek yoktur. Takip etmek istediğiniz basketbol maçlarını favorilerinize ekleyerek onları çok daha kolay izleyebilirsiniz. İtalya, Yunanistan, Türkiye, Rusya ve diğer Avrupa basketbol liglerinin canlı sonuçlarını Sofascore’da takip edebilirsiniz.
İşin eğlencesi kaçıyorsa, DUR