Kallithea U19

Kallithea U19

Greece
Yunanistan
359

Öne Çıkanlar

Güncel Form Durumu
Takım Bilgisi
11
Oyuncu Kadrosu
18.9 yıl
Ortalama Oyuncu Yaşı
Bilgi
GR
ÜlkeYunanistan
Kuruldu18 Ağu 1966

Kallithea U19 Hakkında

Kallithea U19 canlı skorları, oyuncuları, sezon takvimi ve bugünün sonuçları Sofascore'da mevcuttur.

Kallithea U19 Sonraki Maçı

Bazı Kallithea U19 maçlarının gollerini ve haberlerini içeren öne çıkan videolarımız olabilir. Ancak eğer maçlarını en popüler futbol liglerinden birinde oynuyorlarsa.

Kallithea U19 Önceki Maçı

Kallithea U19 önceki maçını U19 Super League 2'de Makedonikos U19 ile oynadı. Maç sonuç 2 - 0 (Makedonikos U19 maçı kazandı).

Kallithea U19 fikstür sekmesi son 100 futbol maçını istatistikler ve galibiyet/beraberlik/mağlubiyet simgeleri ile gösteriyor.

Ayrıca Kallithea U19'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Kallithea U19 performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Kallithea U19 maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Güncel Kallithea U19 Oyuncuları

Forvet: Alo Collaku Orta saha: Lefteris Zisopoulos, Georgios Petridis, Giannis Geros, Konstantinos Vasilopoulos, Thomas Lemonidis Defans: Georgios Efkarpidis, David Ikonomou, Mario Sanka, Grigoris Skipos, Georgios Makrypidis

Mevcut Kallithea U19 kadrosu, istatistikleri ve oyuncu performansı bu sayfada bulunabilir.

Ayrıca tüm müsabakalarda her oyuncu için oynanan ve başlatılan tüm maçlar, oynanan dakikalar, atılan gol sayısı, kart sayısı ve çok daha fazlasını içeren istatistikler de vardır.

Kallithea U19 en çok gol atanlar listesi her maç sırasında canlı olarak güncellenir.

Yukarıdaki listeden oyunculara tıklayabilir ve milliyet, doğum tarihi, boy, tercih edilen ayak, pozisyon, oyuncu değeri, transfer geçmişi gibi mevcut kişisel bilgileri görebilirsiniz.

Bugünün futbol takvimi ve sonuçları için canlı futbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

Kallithea U19

Kallithea U19

359 takipçi
GreeceYunanistan
Maçlar
Güncel Form Durumu

Öne Çıkanlar

Kallithea U19 Hakkında

Kallithea U19 canlı skorları, oyuncuları, sezon takvimi ve bugünün sonuçları Sofascore'da mevcuttur.

Kallithea U19 Sonraki Maçı

Bazı Kallithea U19 maçlarının gollerini ve haberlerini içeren öne çıkan videolarımız olabilir. Ancak eğer maçlarını en popüler futbol liglerinden birinde oynuyorlarsa.

Kallithea U19 Önceki Maçı

Kallithea U19 önceki maçını U19 Super League 2'de Makedonikos U19 ile oynadı. Maç sonuç 2 - 0 (Makedonikos U19 maçı kazandı).

Kallithea U19 fikstür sekmesi son 100 futbol maçını istatistikler ve galibiyet/beraberlik/mağlubiyet simgeleri ile gösteriyor.

Ayrıca Kallithea U19'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Kallithea U19 performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Kallithea U19 maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Güncel Kallithea U19 Oyuncuları

Forvet: Alo Collaku Orta saha: Lefteris Zisopoulos, Georgios Petridis, Giannis Geros, Konstantinos Vasilopoulos, Thomas Lemonidis Defans: Georgios Efkarpidis, David Ikonomou, Mario Sanka, Grigoris Skipos, Georgios Makrypidis

Mevcut Kallithea U19 kadrosu, istatistikleri ve oyuncu performansı bu sayfada bulunabilir.

Ayrıca tüm müsabakalarda her oyuncu için oynanan ve başlatılan tüm maçlar, oynanan dakikalar, atılan gol sayısı, kart sayısı ve çok daha fazlasını içeren istatistikler de vardır.

Kallithea U19 en çok gol atanlar listesi her maç sırasında canlı olarak güncellenir.

Yukarıdaki listeden oyunculara tıklayabilir ve milliyet, doğum tarihi, boy, tercih edilen ayak, pozisyon, oyuncu değeri, transfer geçmişi gibi mevcut kişisel bilgileri görebilirsiniz.

Bugünün futbol takvimi ve sonuçları için canlı futbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

HakkımızdaSofascore canlı skor, dünya genelinde 500’den fazla futbol ligi, kupa ve turnuvadan canlı skorları sunar. Canlı olarak güncellenen sonuçlar, istatistikler, puan tabloları, video özetleri ve maç programları sayesinde tüm gelişmeleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Tüm futbol liglerinden canlı maçlarda dakika dakika güncellenen skorlar, devre arası ve maç sonu sonuçları, gol atan oyuncular ve asistler, kartlar, oyuncu değişiklikleri ve maç istatistikleri hızlı ve doğru şekilde sunulur. Video özetleri; İspanya LaLiga ve Copa del Rey, İtalya Serie A ve Coppa Italia, Almanya Bundesliga ve DFB-Pokal, Fransa Ligue 1, ayrıca UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve Dünya Kupası ile Avrupa Şampiyonası gibi büyük uluslararası turnuvalar için de mevcuttur. Sofascore’da her takım için son 10 maç, puan tabloları, maç programı, sonuçlar ve istatistikler gibi detaylara da ulaşabilirsiniz. Maç detayları bölümünde ayrıca yükselen veya düşen bahis oranlarını da görebilirsiniz. Sofascore.com’daki tüm skorlar otomatik olarak güncellenir; sonuçları görmek için sayfayı manuel olarak yenilemenize gerek yoktur. Takip etmek istediğiniz futbol maçlarını veya takımları favorilerinize ekleyerek canlı skorları, sonuçları ve istatistikleri çok daha kolay takip edebilirsiniz. Ayrıca yalnızca canlı maçları veya tüm maçları görüntüleme seçeneği de bulunmaktadır.
İşin eğlencesi kaçıyorsa, DUR