Balatonfüredi KSE

Balatonfüredi KSE

Hungary
Macaristan
181

Öne Çıkanlar

Güncel Form Durumu
Takım Bilgisi
23
Oyuncu Kadrosu
25.4 yıl
Ortalama Oyuncu Yaşı
Müsabakalar
Bilgi
AntrenörLaszlo Gyorgy
HU
ÜlkeMacaristan
StadyumBalaton Szabadido es Konferencia Kozpont

Balatonfüredi KSE Hakkında

Balatonfüredi KSE skorları, takvimi ve Balatonfüredi KSE'in oynadığı tüm hentbol turnuvalarındaki sıralamaları.

Balatonfüredi KSE sonraki maç

Balatonfüredi KSE, bir sonraki maçı 26 Eyl 2026 16:00:00 UTC tarihinde MOL Tatabánya KC ile NB I'de oynayacak.

Maç başladığında, nokta nokta güncellenen Balatonfüredi KSE vs MOL Tatabánya KC canlı skorunu takip edebileceksiniz.

İstatistikler maçın sonunda güncellenir.

Balatonfüredi KSE önceki maçı

Balatonfüredi KSE önceki maçını NB I'de SC Szeged ile oynadı. Maç sonuç 38 - 28 (SC Szeged maçı kazandı).

Balatonfüredi KSE fikstür sekmesi son 100 hentbol maçını istatistikler ve galibiyet/mağlubiyet simgeleri ile gösteriyor.

Ayrıca Balatonfüredi KSE'in gelecekte oynayacakları tüm maçları da var.

Balatonfüredi KSE performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz Sofascore'un benzersiz algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Balatonfüredi KSE maçlarını tahmin etmenize yardımcı olabilir.

Bugünün hentbol maçları ve sonuçları için canlı hentbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

Balatonfüredi KSE

Balatonfüredi KSE

181 takipçi
Balaton Szabadido es Konferencia Kozpont
NB INB I
Maçlar
Güncel Form Durumu

Öne Çıkanlar

Balatonfüredi KSE Hakkında

Balatonfüredi KSE skorları, takvimi ve Balatonfüredi KSE'in oynadığı tüm hentbol turnuvalarındaki sıralamaları.

Balatonfüredi KSE sonraki maç

Balatonfüredi KSE, bir sonraki maçı 26 Eyl 2026 16:00:00 UTC tarihinde MOL Tatabánya KC ile NB I'de oynayacak.

Maç başladığında, nokta nokta güncellenen Balatonfüredi KSE vs MOL Tatabánya KC canlı skorunu takip edebileceksiniz.

İstatistikler maçın sonunda güncellenir.

Balatonfüredi KSE önceki maçı

Balatonfüredi KSE önceki maçını NB I'de SC Szeged ile oynadı. Maç sonuç 38 - 28 (SC Szeged maçı kazandı).

Balatonfüredi KSE fikstür sekmesi son 100 hentbol maçını istatistikler ve galibiyet/mağlubiyet simgeleri ile gösteriyor.

Ayrıca Balatonfüredi KSE'in gelecekte oynayacakları tüm maçları da var.

Balatonfüredi KSE performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz Sofascore'un benzersiz algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Balatonfüredi KSE maçlarını tahmin etmenize yardımcı olabilir.

Bugünün hentbol maçları ve sonuçları için canlı hentbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

HakkımızdaSofascore canlı skor sayfasındaki hentbol bölümünde, German Bundesliga, Spain Liga Asobal, Denmark men’s Handboldligaen ve France D1 gibi en popüler hentbol liglerinden canlı skorları ve sonuçları takip edebilirsiniz. Ayrıca European Handball Champions League, SEHA League ve EHF Handball Cup gibi önemli kupalar için de canlı skorlar, sonuçlar, istatistikler, puan durumları ve maç programı sunuyoruz. İstediğiniz zaman takımınızın oynadığı son 10 maçın sonuçlarını ve istatistiklerini inceleyebilir, ayrıca karşılaşacak takımlar arasındaki ikili karşılaşma skorlarını ve istatistiklerini görebilirsiniz. Sofascore.com’daki hentbol canlı skorları manuel olarak yenilemenizi gerektirmez; skorlar otomatik olarak birkaç saniyede bir güncellenir. Dilediğiniz zaman Canlı ve Tüm Maçlar görünümleri arasında geçiş yapabilir, takımları ve maçları favorilere ekleyerek onlar için sesli bildirimler alabilirsiniz.
İşin eğlencesi kaçıyorsa, DUR