Atletico Ascoli

Atletico Ascoli

Italy
İtalya
486

Öne Çıkanlar

Güncel Form Durumu
Atletico AscoliAtletico Ascoli
Takım Bilgisi
25
Oyuncu Kadrosu
25.2 yıl
Ortalama Oyuncu Yaşı
3
Yabancı Oyuncu
Bilgi
AntrenörSimone Seccardini
IT
Ülkeİtalya
Kuruldu1 Tem 2003

Atletico Ascoli Hakkında

Atletico Ascoli canlı skorları, oyuncuları, sezon takvimi ve bugünün sonuçları Sofascore'da mevcuttur.

Atletico Ascoli Sonraki Maçı

Bazı Atletico Ascoli maçlarının gollerini ve haberlerini içeren öne çıkan videolarımız olabilir. Ancak eğer maçlarını en popüler futbol liglerinden birinde oynuyorlarsa.

Atletico Ascoli Önceki Maçı

Atletico Ascoli önceki maçını Serie D, Girone F'de Teramo Calcio 1913 ile oynadı. Maç sonuç 2 - 1 (Teramo Calcio 1913 maçı kazandı).

Atletico Ascoli fikstür sekmesi son 100 futbol maçını istatistikler ve galibiyet/beraberlik/mağlubiyet simgeleri ile gösteriyor.

Ayrıca Atletico Ascoli'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Atletico Ascoli performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Atletico Ascoli maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Güncel Atletico Ascoli Oyuncuları

Forvet: Andrea Bianchimano, Francesco Maio, Manél Minicucci, Riccardo Tatoscevitz, Mattia Moscarini, Valerio Oddi Orta saha: Luca Guadalupi, Fausto Coppola, Cosimo Forgione, Luca Ceccarelli, Alessandro Muro, Matteo D'Alessandro, Alejo Marco Vechiarello, Gianluca Sammaciccia Defans: Federico Mazzarani, Alberto Targa, Andrea Feltrin, Gabriele Bucco, Leonardo Nonni, Davide Mordini, Riccardo Della Quercia, Manuel Camilloni, Alessio Pesoli Kaleci: Jacopo Casadei, Edoardo Zagaglia

Mevcut Atletico Ascoli kadrosu, istatistikleri ve oyuncu performansı bu sayfada bulunabilir.

Ayrıca tüm müsabakalarda her oyuncu için oynanan ve başlatılan tüm maçlar, oynanan dakikalar, atılan gol sayısı, kart sayısı ve çok daha fazlasını içeren istatistikler de vardır.

Atletico Ascoli en çok gol atanlar listesi her maç sırasında canlı olarak güncellenir.

Yukarıdaki listeden oyunculara tıklayabilir ve milliyet, doğum tarihi, boy, tercih edilen ayak, pozisyon, oyuncu değeri, transfer geçmişi gibi mevcut kişisel bilgileri görebilirsiniz.

Bugünün futbol takvimi ve sonuçları için canlı futbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

Atletico Ascoli

Atletico Ascoli

486 takipçi
Maçlar
Güncel Form Durumu

Öne Çıkanlar

Atletico Ascoli Hakkında

Atletico Ascoli canlı skorları, oyuncuları, sezon takvimi ve bugünün sonuçları Sofascore'da mevcuttur.

Atletico Ascoli Sonraki Maçı

Bazı Atletico Ascoli maçlarının gollerini ve haberlerini içeren öne çıkan videolarımız olabilir. Ancak eğer maçlarını en popüler futbol liglerinden birinde oynuyorlarsa.

Atletico Ascoli Önceki Maçı

Atletico Ascoli önceki maçını Serie D, Girone F'de Teramo Calcio 1913 ile oynadı. Maç sonuç 2 - 1 (Teramo Calcio 1913 maçı kazandı).

Atletico Ascoli fikstür sekmesi son 100 futbol maçını istatistikler ve galibiyet/beraberlik/mağlubiyet simgeleri ile gösteriyor.

Ayrıca Atletico Ascoli'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Atletico Ascoli performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Atletico Ascoli maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Güncel Atletico Ascoli Oyuncuları

Forvet: Andrea Bianchimano, Francesco Maio, Manél Minicucci, Riccardo Tatoscevitz, Mattia Moscarini, Valerio Oddi Orta saha: Luca Guadalupi, Fausto Coppola, Cosimo Forgione, Luca Ceccarelli, Alessandro Muro, Matteo D'Alessandro, Alejo Marco Vechiarello, Gianluca Sammaciccia Defans: Federico Mazzarani, Alberto Targa, Andrea Feltrin, Gabriele Bucco, Leonardo Nonni, Davide Mordini, Riccardo Della Quercia, Manuel Camilloni, Alessio Pesoli Kaleci: Jacopo Casadei, Edoardo Zagaglia

Mevcut Atletico Ascoli kadrosu, istatistikleri ve oyuncu performansı bu sayfada bulunabilir.

Ayrıca tüm müsabakalarda her oyuncu için oynanan ve başlatılan tüm maçlar, oynanan dakikalar, atılan gol sayısı, kart sayısı ve çok daha fazlasını içeren istatistikler de vardır.

Atletico Ascoli en çok gol atanlar listesi her maç sırasında canlı olarak güncellenir.

Yukarıdaki listeden oyunculara tıklayabilir ve milliyet, doğum tarihi, boy, tercih edilen ayak, pozisyon, oyuncu değeri, transfer geçmişi gibi mevcut kişisel bilgileri görebilirsiniz.

Bugünün futbol takvimi ve sonuçları için canlı futbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

HakkımızdaSofascore canlı skor, dünya genelinde 500’den fazla futbol ligi, kupa ve turnuvadan canlı skorları sunar. Canlı olarak güncellenen sonuçlar, istatistikler, puan tabloları, video özetleri ve maç programları sayesinde tüm gelişmeleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Tüm futbol liglerinden canlı maçlarda dakika dakika güncellenen skorlar, devre arası ve maç sonu sonuçları, gol atan oyuncular ve asistler, kartlar, oyuncu değişiklikleri ve maç istatistikleri hızlı ve doğru şekilde sunulur. Video özetleri; İspanya LaLiga ve Copa del Rey, İtalya Serie A ve Coppa Italia, Almanya Bundesliga ve DFB-Pokal, Fransa Ligue 1, ayrıca UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve Dünya Kupası ile Avrupa Şampiyonası gibi büyük uluslararası turnuvalar için de mevcuttur. Sofascore’da her takım için son 10 maç, puan tabloları, maç programı, sonuçlar ve istatistikler gibi detaylara da ulaşabilirsiniz. Maç detayları bölümünde ayrıca yükselen veya düşen bahis oranlarını da görebilirsiniz. Sofascore.com’daki tüm skorlar otomatik olarak güncellenir; sonuçları görmek için sayfayı manuel olarak yenilemenize gerek yoktur. Takip etmek istediğiniz futbol maçlarını veya takımları favorilerinize ekleyerek canlı skorları, sonuçları ve istatistikleri çok daha kolay takip edebilirsiniz. Ayrıca yalnızca canlı maçları veya tüm maçları görüntüleme seçeneği de bulunmaktadır.
İşin eğlencesi kaçıyorsa, DUR