Federico Gaio

Federico Gaio

632

Öne Çıkanlar

Güncel Form Durumu
Grand Slam geçmişi
2022
2023
2024
2025
2026
Avustralya Açık
Q
-
Q
-
-
Fransa Açık
Q
-
-
-
-
Wimbledon
Q
Q
-
-
-
Amerika Açık
-
Q
-
-
-
Profil
Tam adFederico Gaio
Ülke
ITITA
İkametgahFaenza, Italy
Doğum YeriFaenza, Italy
Yaş34 (5 Mar 1992)
Boy178 cm
Kullandığı elSağ
Profesyonel Olma2009
Para Ödülü
Kariyer Toplamı963K €

Federico Gaio Hakkında

Federico Gaio canlı skoru, sonuçları, takvimi ve Federico Gaio'in oynadığı tüm tenis turnuvalarının sıralamaları.

Federico Gaio sonraki maçı

İstatistikler maçın sonunda güncellenir.

Federico Gaio son maçı

Federico Gaio önceki maçını ITF Italy F19, Men Singles'de Lilian Marmousez ile oynadı. Maç sonuç 2 - 0 (Lilian Marmousez maçı kazandı).

Federico Gaio fikstür sekmesi son 100 tenis maçını istatistikler ve galibiyet/mağlubiyet simgeleri ile gösteriyor.

Ayrıca Federico Gaio'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Federico Gaio performans ve form grafiği, son 10 maçtan, istatistiklerden, detaylı analizlerden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Federico Gaio maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün tenis takvimi ve sonuçları için canlı tenis skoru sayfamızı ziyaret edin.

Federico Gaio

Federico Gaio

632 takipçi
ITItaly
5 Mart 1992 (34)
178 cm
Maçlar

Öne Çıkanlar

Federico Gaio Hakkında

Federico Gaio canlı skoru, sonuçları, takvimi ve Federico Gaio'in oynadığı tüm tenis turnuvalarının sıralamaları.

Federico Gaio sonraki maçı

İstatistikler maçın sonunda güncellenir.

Federico Gaio son maçı

Federico Gaio önceki maçını ITF Italy F19, Men Singles'de Lilian Marmousez ile oynadı. Maç sonuç 2 - 0 (Lilian Marmousez maçı kazandı).

Federico Gaio fikstür sekmesi son 100 tenis maçını istatistikler ve galibiyet/mağlubiyet simgeleri ile gösteriyor.

Ayrıca Federico Gaio'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Federico Gaio performans ve form grafiği, son 10 maçtan, istatistiklerden, detaylı analizlerden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Federico Gaio maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün tenis takvimi ve sonuçları için canlı tenis skoru sayfamızı ziyaret edin.

HakkımızdaSofascore tenis canlı skor sayfasıyla favori tenis oyuncularını kazandıkları her puanı anbean takip edebilirsin. Tenis canlı skor sistemimiz; canlı skorlar, sonuçlar, ATP ve WTA sıralamaları, maç programı ve Davis Cup, Fed Cup, French Open gibi büyük tenis turnuvalarının yanı sıra tüm Grand Slam turnuvalarından — Australian Open, US Open, Roland Garros ve Wimbledon — hem tekler hem de çiftler kategorilerinde kadınlar ve erkekler için istatistikler sunar. Ayrıca herhangi bir oyuncu için oynadığı maçları ve bu maçların sonuçlarını set set, hangi turnuvada oynandıklarıyla birlikte detaylı olarak inceleyebilirsin. Sofascore canlı skor hizmeti, karşılaşan iki oyuncu arasındaki ikili rekabet sonuçlarını, istatistiklerini ve canlı skorlarını da sunar. Düzenli olarak güncellenen maç programını kontrol ederek bir sonraki gün oynanacak tur maçlarını da hızlıca görebilirsin. Sofascore.com’daki tenis canlı skorlar her puanda güncellenir; bu yüzden canlı sonuçları görmek için sayfayı manuel olarak yenilemen gerekmez.
İşin eğlencesi kaçıyorsa, DUR