• Tenis
  • UTR Men
Lucas Gomez

Lucas Gomez

40

Öne Çıkanlar

Güncel Form Durumu
Profil
Tam adLucas Gomez
Ülke
MXMEX
İkametgahTijuana, Mexico
Doğum YeriTijuana, Mexico
Yaş31 (11 Ağu 1995)
Boy178 cm
Kullandığı elSol
Para Ödülü
Bu yıl329 €
Kariyer Toplamı110K €

Lucas Gomez Hakkında

Lucas Gomez canlı skoru, sonuçları, takvimi ve Lucas Gomez'in oynadığı tüm tenis turnuvalarının sıralamaları.

Lucas Gomez sonraki maçı

İstatistikler maçın sonunda güncellenir.

Lucas Gomez son maçı

Lucas Gomez önceki maçını UTR Newport Beach M06'de Tighe Brunetti ile oynadı. Maç sonuç 0 - 0 (Tighe Brunetti maçı kazandı).

Lucas Gomez fikstür sekmesi son 100 tenis maçını istatistikler ve galibiyet/mağlubiyet simgeleri ile gösteriyor.

Ayrıca Lucas Gomez'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Lucas Gomez performans ve form grafiği, son 10 maçtan, istatistiklerden, detaylı analizlerden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Lucas Gomez maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün tenis takvimi ve sonuçları için canlı tenis skoru sayfamızı ziyaret edin.

  • Tenis
  • UTR Men
Lucas Gomez

Lucas Gomez

40 takipçi
MXMexico
11 Ağustos 1995 (31)
178 cm
Maçlar

Öne Çıkanlar

Lucas Gomez Hakkında

Lucas Gomez canlı skoru, sonuçları, takvimi ve Lucas Gomez'in oynadığı tüm tenis turnuvalarının sıralamaları.

Lucas Gomez sonraki maçı

İstatistikler maçın sonunda güncellenir.

Lucas Gomez son maçı

Lucas Gomez önceki maçını UTR Newport Beach M06'de Tighe Brunetti ile oynadı. Maç sonuç 0 - 0 (Tighe Brunetti maçı kazandı).

Lucas Gomez fikstür sekmesi son 100 tenis maçını istatistikler ve galibiyet/mağlubiyet simgeleri ile gösteriyor.

Ayrıca Lucas Gomez'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Lucas Gomez performans ve form grafiği, son 10 maçtan, istatistiklerden, detaylı analizlerden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Lucas Gomez maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün tenis takvimi ve sonuçları için canlı tenis skoru sayfamızı ziyaret edin.

HakkımızdaSofascore tenis canlı skor sayfasıyla favori tenis oyuncularını kazandıkları her puanı anbean takip edebilirsin. Tenis canlı skor sistemimiz; canlı skorlar, sonuçlar, ATP ve WTA sıralamaları, maç programı ve Davis Cup, Fed Cup, French Open gibi büyük tenis turnuvalarının yanı sıra tüm Grand Slam turnuvalarından — Australian Open, US Open, Roland Garros ve Wimbledon — hem tekler hem de çiftler kategorilerinde kadınlar ve erkekler için istatistikler sunar. Ayrıca herhangi bir oyuncu için oynadığı maçları ve bu maçların sonuçlarını set set, hangi turnuvada oynandıklarıyla birlikte detaylı olarak inceleyebilirsin. Sofascore canlı skor hizmeti, karşılaşan iki oyuncu arasındaki ikili rekabet sonuçlarını, istatistiklerini ve canlı skorlarını da sunar. Düzenli olarak güncellenen maç programını kontrol ederek bir sonraki gün oynanacak tur maçlarını da hızlıca görebilirsin. Sofascore.com’daki tenis canlı skorlar her puanda güncellenir; bu yüzden canlı sonuçları görmek için sayfayı manuel olarak yenilemen gerekmez.
İşin eğlencesi kaçıyorsa, DUR