Nicolo Turchetti

Nicolo Turchetti

33

Öne Çıkanlar

Güncel Form Durumu
Profil
Tam adNicolo Turchetti
Ülke
ITITA
İkametgahSaronno, Italy
Doğum YeriSaronno, Italy
Yaş30 (29 May 1996)
Boy180 cm
Kullandığı elSağ
Para Ödülü
Bu yıl0 €
Kariyer Toplamı38K €

Nicolo Turchetti Hakkında

Nicolo Turchetti canlı skoru, sonuçları, takvimi ve Nicolo Turchetti'in oynadığı tüm tenis turnuvalarının sıralamaları.

Nicolo Turchetti sonraki maçı

İstatistikler maçın sonunda güncellenir.

Nicolo Turchetti son maçı

Nicolo Turchetti önceki maçını ITF Tunisia F32, Men Singles'de Masamichi Imamura ile oynadı. Maç sonuç 1 - 2 (Masamichi Imamura maçı kazandı).

Nicolo Turchetti fikstür sekmesi son 100 tenis maçını istatistikler ve galibiyet/mağlubiyet simgeleri ile gösteriyor.

Ayrıca Nicolo Turchetti'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Nicolo Turchetti performans ve form grafiği, son 10 maçtan, istatistiklerden, detaylı analizlerden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Nicolo Turchetti maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün tenis takvimi ve sonuçları için canlı tenis skoru sayfamızı ziyaret edin.

Nicolo Turchetti

Nicolo Turchetti

33 takipçi
ITItaly
29 Mayıs 1996 (30)
180 cm
Maçlar

Öne Çıkanlar

Nicolo Turchetti Hakkında

Nicolo Turchetti canlı skoru, sonuçları, takvimi ve Nicolo Turchetti'in oynadığı tüm tenis turnuvalarının sıralamaları.

Nicolo Turchetti sonraki maçı

İstatistikler maçın sonunda güncellenir.

Nicolo Turchetti son maçı

Nicolo Turchetti önceki maçını ITF Tunisia F32, Men Singles'de Masamichi Imamura ile oynadı. Maç sonuç 1 - 2 (Masamichi Imamura maçı kazandı).

Nicolo Turchetti fikstür sekmesi son 100 tenis maçını istatistikler ve galibiyet/mağlubiyet simgeleri ile gösteriyor.

Ayrıca Nicolo Turchetti'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Nicolo Turchetti performans ve form grafiği, son 10 maçtan, istatistiklerden, detaylı analizlerden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Nicolo Turchetti maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün tenis takvimi ve sonuçları için canlı tenis skoru sayfamızı ziyaret edin.

HakkımızdaSofascore tenis canlı skor sayfasıyla favori tenis oyuncularını kazandıkları her puanı anbean takip edebilirsin. Tenis canlı skor sistemimiz; canlı skorlar, sonuçlar, ATP ve WTA sıralamaları, maç programı ve Davis Cup, Fed Cup, French Open gibi büyük tenis turnuvalarının yanı sıra tüm Grand Slam turnuvalarından — Australian Open, US Open, Roland Garros ve Wimbledon — hem tekler hem de çiftler kategorilerinde kadınlar ve erkekler için istatistikler sunar. Ayrıca herhangi bir oyuncu için oynadığı maçları ve bu maçların sonuçlarını set set, hangi turnuvada oynandıklarıyla birlikte detaylı olarak inceleyebilirsin. Sofascore canlı skor hizmeti, karşılaşan iki oyuncu arasındaki ikili rekabet sonuçlarını, istatistiklerini ve canlı skorlarını da sunar. Düzenli olarak güncellenen maç programını kontrol ederek bir sonraki gün oynanacak tur maçlarını da hızlıca görebilirsin. Sofascore.com’daki tenis canlı skorlar her puanda güncellenir; bu yüzden canlı sonuçları görmek için sayfayı manuel olarak yenilemen gerekmez.
İşin eğlencesi kaçıyorsa, DUR