KB New Basket

KB New Basket

Kosovo
Kosova
52

Öne Çıkanlar

Güncel Form Durumu
Takım Bilgisi
55
Oyuncu Kadrosu
19.7 yıl
Ortalama Oyuncu Yaşı
Müsabakalar
Bilgi
XK
ÜlkeKosova

KB New Basket Hakkında

KB New Basket canlı skoru, sıralaması ve KB New Basket'in oynadığı tüm basketbol turnuvalarının sonuçları.

KB New Basket Sonraki Maçı

Bazı KB New Basket maçları için puanlar ve haberler içeren video özetlerimiz olabilir ancak eğer maçlarını en popüler basketbol liglerinden birinde oynuyorlarsa.

İstatistikler ve puan durumu maçın sonunda güncellenir.

KB New Basket önceki maçı

KB New Basket önceki maçını Liga e Parë'de KB Drita ile oynadı. Maç sonuç 152 - 86 (KB Drita maçı kazandı).

KB New Basket maçları sekmesi, son 100 basketbol maçını istatistikler ve galibiyet/mağubiyet simgeleriyle gösteriyor.

Ayrıca KB New Basket'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Güncel KB New Basket Oyuncuları

Mevcut KB New Basket kadrosu, istatistikleri ve oyuncu performansı bu sayfada bulunabilir.

Gard: Fis Jashari, Hajriz Hajzeri, Rinol Gashi, Bener Mitrovica, Isaac Hill Forvet-Gard: Orion Beseni Unknown: Idoll Pallushi, Venhar Qatani, Olsi Himaduna, Keneth Oscar Haynes Ill, Kenneth Hanyes, Isamil Voca, Dionis Beseni, Ergin Grosha, Drini Rexha, Altin Shala, Isaak Hill, Erdi Vokshi, Alaattin Turkyilmaz, Semi Biba, Endrit Kaqamaku, Elber Skenderi, Drin Rexha, Ujkan Karanezi, Issac Hill, Jon Hazeraj, Ural Kryemal, Semih Mutko, Isacc Hill, Ural Kruemal, Semi Futko, Isac Hill, Olsi Mimaduna, Ali Turtulla, Arion Balluku, Emir Karahoda, Mertcan Ozen, Kenneth Haynes, Ismail Voci, Kito Berr, Elvin Huduti, Adis Gashi, Ismail Voca, Arti Islamaj, Keneth Heynes III, Kenny Haynes, Arian Balloku, Jon Hajzeraj, Kenneth Heynes, Ujkan Karanazi, Kenny Hanyes, Rron Pupa, Andi Koqina, Keneth Hanyes III, Rion Tortulla

KB New Basket performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki KB New Basket maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün basketbol maçları ve sonuçları için canlı basketbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

KB New Basket

KB New Basket

52 takipçi
KosovoKosova
Games
Güncel Form Durumu

Öne Çıkanlar

KB New Basket Hakkında

KB New Basket canlı skoru, sıralaması ve KB New Basket'in oynadığı tüm basketbol turnuvalarının sonuçları.

KB New Basket Sonraki Maçı

Bazı KB New Basket maçları için puanlar ve haberler içeren video özetlerimiz olabilir ancak eğer maçlarını en popüler basketbol liglerinden birinde oynuyorlarsa.

İstatistikler ve puan durumu maçın sonunda güncellenir.

KB New Basket önceki maçı

KB New Basket önceki maçını Liga e Parë'de KB Drita ile oynadı. Maç sonuç 152 - 86 (KB Drita maçı kazandı).

KB New Basket maçları sekmesi, son 100 basketbol maçını istatistikler ve galibiyet/mağubiyet simgeleriyle gösteriyor.

Ayrıca KB New Basket'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Güncel KB New Basket Oyuncuları

Mevcut KB New Basket kadrosu, istatistikleri ve oyuncu performansı bu sayfada bulunabilir.

Gard: Fis Jashari, Hajriz Hajzeri, Rinol Gashi, Bener Mitrovica, Isaac Hill Forvet-Gard: Orion Beseni Unknown: Idoll Pallushi, Venhar Qatani, Olsi Himaduna, Keneth Oscar Haynes Ill, Kenneth Hanyes, Isamil Voca, Dionis Beseni, Ergin Grosha, Drini Rexha, Altin Shala, Isaak Hill, Erdi Vokshi, Alaattin Turkyilmaz, Semi Biba, Endrit Kaqamaku, Elber Skenderi, Drin Rexha, Ujkan Karanezi, Issac Hill, Jon Hazeraj, Ural Kryemal, Semih Mutko, Isacc Hill, Ural Kruemal, Semi Futko, Isac Hill, Olsi Mimaduna, Ali Turtulla, Arion Balluku, Emir Karahoda, Mertcan Ozen, Kenneth Haynes, Ismail Voci, Kito Berr, Elvin Huduti, Adis Gashi, Ismail Voca, Arti Islamaj, Keneth Heynes III, Kenny Haynes, Arian Balloku, Jon Hajzeraj, Kenneth Heynes, Ujkan Karanazi, Kenny Hanyes, Rron Pupa, Andi Koqina, Keneth Hanyes III, Rion Tortulla

KB New Basket performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki KB New Basket maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün basketbol maçları ve sonuçları için canlı basketbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

HakkımızdaSofascore tenis canlı skor sayfasıyla favori tenis oyuncularını kazandıkları her puanı anbean takip edebilirsin. Tenis canlı skor sistemimiz; canlı skorlar, sonuçlar, ATP ve WTA sıralamaları, maç programı ve Davis Cup, Fed Cup, French Open gibi büyük tenis turnuvalarının yanı sıra tüm Grand Slam turnuvalarından — Australian Open, US Open, Roland Garros ve Wimbledon — hem tekler hem de çiftler kategorilerinde kadınlar ve erkekler için istatistikler sunar. Ayrıca herhangi bir oyuncu için oynadığı maçları ve bu maçların sonuçlarını set set, hangi turnuvada oynandıklarıyla birlikte detaylı olarak inceleyebilirsin. Sofascore canlı skor hizmeti, karşılaşan iki oyuncu arasındaki ikili rekabet sonuçlarını, istatistiklerini ve canlı skorlarını da sunar. Düzenli olarak güncellenen maç programını kontrol ederek bir sonraki gün oynanacak tur maçlarını da hızlıca görebilirsin. Sofascore.com’daki tenis canlı skorlar her puanda güncellenir; bu yüzden canlı sonuçları görmek için sayfayı manuel olarak yenilemen gerekmez.
İşin eğlencesi kaçıyorsa, DUR