Kilsyth Cobras

Kilsyth Cobras

Australia
Avustralya
107

Öne Çıkanlar

Güncel Form Durumu
Takım Bilgisi
26
Oyuncu Kadrosu
24.2 yıl
Ortalama Oyuncu Yaşı
Müsabakalar
Bilgi
AU
ÜlkeAvustralya
StadyumKilsyth Basketball

Kilsyth Cobras Hakkında

Kilsyth Cobras canlı skoru, sıralaması ve Kilsyth Cobras'in oynadığı tüm basketbol turnuvalarının sonuçları.

Kilsyth Cobras Sonraki Maçı

Bazı Kilsyth Cobras maçları için puanlar ve haberler içeren video özetlerimiz olabilir ancak eğer maçlarını en popüler basketbol liglerinden birinde oynuyorlarsa.

İstatistikler ve puan durumu maçın sonunda güncellenir.

Kilsyth Cobras önceki maçı

Kilsyth Cobras önceki maçını NBL1 Women, South'de Bendigo Braves ile oynadı. Maç sonuç 112 - 98 (Kilsyth Cobras maçı kazandı).

Kilsyth Cobras maçları sekmesi, son 100 basketbol maçını istatistikler ve galibiyet/mağubiyet simgeleriyle gösteriyor.

Ayrıca Kilsyth Cobras'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Güncel Kilsyth Cobras Oyuncuları

Mevcut Kilsyth Cobras kadrosu, istatistikleri ve oyuncu performansı bu sayfada bulunabilir.

Gard: Isis Lopes, Nikita Young, Sarah Haberfield, Miranda Gartner, Georgia McBean, Hannah Day, Erin Burgoyne, Carly Turner, Olivia Jennings Gard-Forvet: Paige Price, Abby O'Connor, Kylie Horstmeyer Forvet: Catelyn Van Es, Abbey Sutherland, Emilee Harmon, Katie Wilson, Tegan Cunningham, Kayla Murphy, Krystal Arnason Pivot: Meg Newman, Ariel Jenkins, Gemma Hancock, Jacinta Vandenberg, Caitlyn Shannon, Tyra Marie Whitehead, Lily Exton

Kilsyth Cobras performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Kilsyth Cobras maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün basketbol maçları ve sonuçları için canlı basketbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

Kilsyth Cobras

Kilsyth Cobras

107 takipçi
AustraliaAvustralya
Kilsyth Basketball
NBL1 Women, SouthNBL1 Women, South
Games
Güncel Form Durumu

Öne Çıkanlar

Kilsyth Cobras Hakkında

Kilsyth Cobras canlı skoru, sıralaması ve Kilsyth Cobras'in oynadığı tüm basketbol turnuvalarının sonuçları.

Kilsyth Cobras Sonraki Maçı

Bazı Kilsyth Cobras maçları için puanlar ve haberler içeren video özetlerimiz olabilir ancak eğer maçlarını en popüler basketbol liglerinden birinde oynuyorlarsa.

İstatistikler ve puan durumu maçın sonunda güncellenir.

Kilsyth Cobras önceki maçı

Kilsyth Cobras önceki maçını NBL1 Women, South'de Bendigo Braves ile oynadı. Maç sonuç 112 - 98 (Kilsyth Cobras maçı kazandı).

Kilsyth Cobras maçları sekmesi, son 100 basketbol maçını istatistikler ve galibiyet/mağubiyet simgeleriyle gösteriyor.

Ayrıca Kilsyth Cobras'in gelecekte oynanması planlanan tüm maçları da var.

Güncel Kilsyth Cobras Oyuncuları

Mevcut Kilsyth Cobras kadrosu, istatistikleri ve oyuncu performansı bu sayfada bulunabilir.

Gard: Isis Lopes, Nikita Young, Sarah Haberfield, Miranda Gartner, Georgia McBean, Hannah Day, Erin Burgoyne, Carly Turner, Olivia Jennings Gard-Forvet: Paige Price, Abby O'Connor, Kylie Horstmeyer Forvet: Catelyn Van Es, Abbey Sutherland, Emilee Harmon, Katie Wilson, Tegan Cunningham, Kayla Murphy, Krystal Arnason Pivot: Meg Newman, Ariel Jenkins, Gemma Hancock, Jacinta Vandenberg, Caitlyn Shannon, Tyra Marie Whitehead, Lily Exton

Kilsyth Cobras performansı ve form grafiği, takımın son 10 maçından, istatistiklerinden, detaylı analizlerinden ve kendi bilgi birikimimizden oluşturduğumuz benzersiz bir Sofascore algoritmasıdır.

Bu grafik, gelecekteki Kilsyth Cobras maçlarını tahmin etmeye yardımcı olabilir.

Bugünün basketbol maçları ve sonuçları için canlı basketbol skorları sayfamızı ziyaret edin.

HakkımızdaSofascore tenis canlı skor sayfasıyla favori tenis oyuncularını kazandıkları her puanı anbean takip edebilirsin. Tenis canlı skor sistemimiz; canlı skorlar, sonuçlar, ATP ve WTA sıralamaları, maç programı ve Davis Cup, Fed Cup, French Open gibi büyük tenis turnuvalarının yanı sıra tüm Grand Slam turnuvalarından — Australian Open, US Open, Roland Garros ve Wimbledon — hem tekler hem de çiftler kategorilerinde kadınlar ve erkekler için istatistikler sunar. Ayrıca herhangi bir oyuncu için oynadığı maçları ve bu maçların sonuçlarını set set, hangi turnuvada oynandıklarıyla birlikte detaylı olarak inceleyebilirsin. Sofascore canlı skor hizmeti, karşılaşan iki oyuncu arasındaki ikili rekabet sonuçlarını, istatistiklerini ve canlı skorlarını da sunar. Düzenli olarak güncellenen maç programını kontrol ederek bir sonraki gün oynanacak tur maçlarını da hızlıca görebilirsin. Sofascore.com’daki tenis canlı skorlar her puanda güncellenir; bu yüzden canlı sonuçları görmek için sayfayı manuel olarak yenilemen gerekmez.
İşin eğlencesi kaçıyorsa, DUR