VM
FC Farul Constanța U19

FC Farul Constanța U19

Romania
Rumænien
196

Præsentation

Seneste form
Holdinfo
46
Total antal spillere
18.3 år
Gennemsnitlig spiller alder
1
Udenlandske spillere
Info
RO
NationRumænien

Om FC Farul Constanța U19

FC Farul Constanța U19 livescore, spillere, sæsonens kampplan og dagens resultater er tilgængelige på Sofascore.

FC Farul Constanța U19 næste kamp

Vi kan have videohøjdepunkter med mål og nyheder for nogle FC Farul Constanța U19-kampe, men kun hvis de spiller deres kamp i en af de mest populære fodboldligaer.

FC Farul Constanța U19 forrig kamp

FC Farul Constanța U19 seneste kamp var mod ACS FC Bacău U19 i Supercupa de Tineret, kampen sluttede with a result 2 - 1 (FC Farul Constanța U19 won the game).

FC Farul Constanța U19 kampfanen viser de seneste 100 fodboldkampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle FC Farul Constanța U19s planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

FC Farul Constanța U19 performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra holdets sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe dig til at forudse FC Farul Constanța U19s fremtidige kampe.

Nuværende FC Farul Constanța U19 spillere

Angriber: Cristian Sima, Rareș Fotin, Răzvan Marincean, Eric Somandru, Alin Cocoș, Cosmin Mihai, Matei Berchez, David Pătru, Mateo Manea, Alexandru Alexandru, Cristian Buică Midtbanespiller: Alexandru Goncear, Darius Tripon, Dan Nechifor, Patrick Budescu, Gabriel Sanda, Andrei Oancea, Victor Popeșteanu, Mateo Tameș, Bogdan Popovici, Ramon Giurgiu Forsvarer: John Dumitra, Costyn Gheorghe, Ianis Podoleanu, Alexandru Telehoi, Ricardo Căldăraru, Eduard Chihaia, Emre Osman, Dragoș Rîpeanu, Dimitris Cocot, David Nițu, Alesio Pambuca, Răzvan Plugaru, Rareș Munteanu, Andrei Popescu, Sergiu Gică, Kevin Tînjală, Denis Răduță, Darius Dragomir Målmand: Rafael Munteanu, Luca Crăciun, Valentin Frățilă, David Barbu, Matei Florea, Rareș Ciubotariu, Andrei Maer

Aktuelle oplysninger om FC Farul Constanța U19s holdopstilling, statistik og spillerperformance kan findes på denne side.

Der er også statistik for hver spiller i alle konkurrence med kampe spillet og startet inde i alt, minutter spillet, antal mål, antal kort og meget mere.

FC Farul Constanța U19 topscorerlister opdateres live under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra holdet ovenfor og se tilgængelige personlige oplysninger såsom nationalitet, fødselsdato, højde, foretrukken fod, position, spillerværdi, transferhistorik osv.

For at se dagens fodboldkampplan og -resultater, kan du gå til vores fodbold livescore-side.

FC Farul Constanța U19

FC Farul Constanța U19

196 følgere
RomaniaRumænien
Matches
Seneste form

Præsentation

Om FC Farul Constanța U19

FC Farul Constanța U19 livescore, spillere, sæsonens kampplan og dagens resultater er tilgængelige på Sofascore.

FC Farul Constanța U19 næste kamp

Vi kan have videohøjdepunkter med mål og nyheder for nogle FC Farul Constanța U19-kampe, men kun hvis de spiller deres kamp i en af de mest populære fodboldligaer.

FC Farul Constanța U19 forrig kamp

FC Farul Constanța U19 seneste kamp var mod ACS FC Bacău U19 i Supercupa de Tineret, kampen sluttede with a result 2 - 1 (FC Farul Constanța U19 won the game).

FC Farul Constanța U19 kampfanen viser de seneste 100 fodboldkampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle FC Farul Constanța U19s planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

FC Farul Constanța U19 performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra holdets sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe dig til at forudse FC Farul Constanța U19s fremtidige kampe.

Nuværende FC Farul Constanța U19 spillere

Angriber: Cristian Sima, Rareș Fotin, Răzvan Marincean, Eric Somandru, Alin Cocoș, Cosmin Mihai, Matei Berchez, David Pătru, Mateo Manea, Alexandru Alexandru, Cristian Buică Midtbanespiller: Alexandru Goncear, Darius Tripon, Dan Nechifor, Patrick Budescu, Gabriel Sanda, Andrei Oancea, Victor Popeșteanu, Mateo Tameș, Bogdan Popovici, Ramon Giurgiu Forsvarer: John Dumitra, Costyn Gheorghe, Ianis Podoleanu, Alexandru Telehoi, Ricardo Căldăraru, Eduard Chihaia, Emre Osman, Dragoș Rîpeanu, Dimitris Cocot, David Nițu, Alesio Pambuca, Răzvan Plugaru, Rareș Munteanu, Andrei Popescu, Sergiu Gică, Kevin Tînjală, Denis Răduță, Darius Dragomir Målmand: Rafael Munteanu, Luca Crăciun, Valentin Frățilă, David Barbu, Matei Florea, Rareș Ciubotariu, Andrei Maer

Aktuelle oplysninger om FC Farul Constanța U19s holdopstilling, statistik og spillerperformance kan findes på denne side.

Der er også statistik for hver spiller i alle konkurrence med kampe spillet og startet inde i alt, minutter spillet, antal mål, antal kort og meget mere.

FC Farul Constanța U19 topscorerlister opdateres live under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra holdet ovenfor og se tilgængelige personlige oplysninger såsom nationalitet, fødselsdato, højde, foretrukken fod, position, spillerværdi, transferhistorik osv.

For at se dagens fodboldkampplan og -resultater, kan du gå til vores fodbold livescore-side.

Annonce
OmFodboldresultater live på Sofascore Livescore giver dig live-dækning fra mere end 500 fodboldligaer, pokalturneringer og internationale turneringer verden over med løbende opdaterede resultater, statistikker, stillinger, videohøjdepunkter og kampprogrammer. Livekampe fra alle fodboldturneringer opdateres hurtigt og præcist med minut-for-minut-opdateringer, stillinger ved pausen og slutfløjt, målscorere og oplæg, kort, udskiftninger samt kampstatistik. Videohøjdepunkter er tilgængelige for de mest populære fodboldturneringer, herunder den spanske La Liga og Copa del Rey, den italienske Serie A og Coppa Italia, den tyske Bundesliga og DFB-Pokal, den franske Ligue 1 samt UEFA Champions League, Europa League og internationale turneringer som VM og EM. På Sofascore Livescore finder du en detaljeret side for hvert hold, hvor du kan se de seneste 10 kampe, stillinger, kampprogram, resultater, statistikker og meget mere. Under kampdetaljer kan du også se stigende og faldende odds. Alle resultater på Sofascore Livescore opdateres automatisk, så du behøver ikke opdatere siden manuelt. Hvis du tilføjer fodboldkampe eller hold til dine favoritter, bliver det endnu nemmere at følge deres resultater, statistikker og liveopdateringer. Du kan desuden vælge at se enten alle kampe eller kun de kampe, der spilles live.
STOP, når det sjove stopper