VM
Villa Belgrano

Villa Belgrano

Argentina
Argentina
272

Præsentation

Seneste form

Om Villa Belgrano

Villa Belgrano livescore, spillere, sæsonens kampplan og dagens resultater er tilgængelige på Sofascore.

Villa Belgrano næste kamp

Vi kan have videohøjdepunkter med mål og nyheder for nogle Villa Belgrano-kampe, men kun hvis de spiller deres kamp i en af de mest populære fodboldligaer.

Villa Belgrano forrig kamp

Villa Belgrano seneste kamp var mod Colón Chivilcoy i Torneo Regional Federal Amateur – Región Pampeana Norte, kampen sluttede with a result 6 - 4 (Colón Chivilcoy won the game).

Villa Belgrano kampfanen viser de seneste 100 fodboldkampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Villa Belgranos planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Villa Belgrano performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra holdets sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe dig til at forudse Villa Belgranos fremtidige kampe.

Nuværende Villa Belgrano spillere

Aktuelle oplysninger om Villa Belgranos holdopstilling, statistik og spillerperformance kan findes på denne side.

Der er også statistik for hver spiller i alle konkurrence med kampe spillet og startet inde i alt, minutter spillet, antal mål, antal kort og meget mere.

Villa Belgrano topscorerlister opdateres live under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra holdet ovenfor og se tilgængelige personlige oplysninger såsom nationalitet, fødselsdato, højde, foretrukken fod, position, spillerværdi, transferhistorik osv.

For at se dagens fodboldkampplan og -resultater, kan du gå til vores fodbold livescore-side.

Villa Belgrano

Villa Belgrano

272 følgere
ArgentinaArgentina
Kampe
Seneste form

Præsentation

Om Villa Belgrano

Villa Belgrano livescore, spillere, sæsonens kampplan og dagens resultater er tilgængelige på Sofascore.

Villa Belgrano næste kamp

Vi kan have videohøjdepunkter med mål og nyheder for nogle Villa Belgrano-kampe, men kun hvis de spiller deres kamp i en af de mest populære fodboldligaer.

Villa Belgrano forrig kamp

Villa Belgrano seneste kamp var mod Colón Chivilcoy i Torneo Regional Federal Amateur – Región Pampeana Norte, kampen sluttede with a result 6 - 4 (Colón Chivilcoy won the game).

Villa Belgrano kampfanen viser de seneste 100 fodboldkampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Villa Belgranos planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Villa Belgrano performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra holdets sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe dig til at forudse Villa Belgranos fremtidige kampe.

Nuværende Villa Belgrano spillere

Aktuelle oplysninger om Villa Belgranos holdopstilling, statistik og spillerperformance kan findes på denne side.

Der er også statistik for hver spiller i alle konkurrence med kampe spillet og startet inde i alt, minutter spillet, antal mål, antal kort og meget mere.

Villa Belgrano topscorerlister opdateres live under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra holdet ovenfor og se tilgængelige personlige oplysninger såsom nationalitet, fødselsdato, højde, foretrukken fod, position, spillerværdi, transferhistorik osv.

For at se dagens fodboldkampplan og -resultater, kan du gå til vores fodbold livescore-side.

Annonce
OmFodboldresultater live på Sofascore Livescore giver dig live-dækning fra mere end 500 fodboldligaer, pokalturneringer og internationale turneringer verden over med løbende opdaterede resultater, statistikker, stillinger, videohøjdepunkter og kampprogrammer. Livekampe fra alle fodboldturneringer opdateres hurtigt og præcist med minut-for-minut-opdateringer, stillinger ved pausen og slutfløjt, målscorere og oplæg, kort, udskiftninger samt kampstatistik. Videohøjdepunkter er tilgængelige for de mest populære fodboldturneringer, herunder den spanske La Liga og Copa del Rey, den italienske Serie A og Coppa Italia, den tyske Bundesliga og DFB-Pokal, den franske Ligue 1 samt UEFA Champions League, Europa League og internationale turneringer som VM og EM. På Sofascore Livescore finder du en detaljeret side for hvert hold, hvor du kan se de seneste 10 kampe, stillinger, kampprogram, resultater, statistikker og meget mere. Under kampdetaljer kan du også se stigende og faldende odds. Alle resultater på Sofascore Livescore opdateres automatisk, så du behøver ikke opdatere siden manuelt. Hvis du tilføjer fodboldkampe eller hold til dine favoritter, bliver det endnu nemmere at følge deres resultater, statistikker og liveopdateringer. Du kan desuden vælge at se enten alle kampe eller kun de kampe, der spilles live.
STOP, når det sjove stopper