Svjetsko prvenstvo
S.C. Oderzo Basket

S.C. Oderzo Basket

Italy
Italija
50

Izdvojeno

Nedavna forma
Podaci o timu
16
Ukupno igrača
23.1 god.
Prosječna dob igrača
Informacije
TrenerPaolo Lorenzon
IT
DržavaItalija
Mjesto održavanjaPalaopitergium

O S.C. Oderzo Basket

S.C. Oderzo Basket rezultati uživo, raspored i poredak za sve košarkaške turnire koje je S.C. Oderzo Basket igrao/la.

S.C. Oderzo Basket - sljedeća utakmica

Možda ćemo imati videosadržaje s poenima i vijestima za neke S.C. Oderzo Basket utakmice, ali samo ako utakmicu igraju u nekoj od najpopularnijih košarkaških liga.

Statistike i poredak se ažuriraju na kraju utakmice.

S.C. Oderzo Basket - prethodna utakmica

S.C. Oderzo Basket je svoju posljednju utakmicu odigrao/la protiv Sangiorgese Basket u sklopu natjecanja Serie B Interregionale, utakmica je završila rezultatom 85 - 76 (Sangiorgese Basket je pobijedio/la).

S.C. Oderzo Basket kartica utakmica prikazuje posljednjih 100 košarkaških utakmica uključujući i statistiku sa pobjeda/izgubljeno ikonama.

Također ima popis svih zakazanih utakmica koje će S.C. Oderzo Basket odigrati u budućnosti.

S.C. Oderzo Basket - trenutni igrači

Trenutni S.C. Oderzo Basket popis igrača, statistike te formu i učinak igrača možeš pronaći na ovoj stranici.

Bek: Enrico Tadiotto, Filippo Fazioli, Enrico Vanin, Samuele Barro, Daniele Mutton, Luca Gobbo Bek-Krilo: Pietro Da Rin De Lorenzo Napadač: Alessandro Beggio, Giovanni Bellato Krilo-Bek: Edoardo Bei, Tommaso Benedos Krilo-Centar: Lucian Dontu, Nicolò Gatti, Nicola Alberti Centar: Ljubisa Markovic, Giacomo Canali

S.C. Oderzo Basket graf učinka i forme je jedinstveni Sofascore algoritam kojeg izračunavamo iz zadnjih 10 utakmica, statistika, detaljne analize i vlastitog znanja.

Ovaj graf ti može pomoći u predviđanju budućih S.C. Oderzo Basket utakmica.

Za današnje košarkaške utakmice i rezultate posjeti našu stranicu košarka rezultati uživo.

S.C. Oderzo Basket

S.C. Oderzo Basket

50 pratitelja
Utakmice
Nedavna forma

Izdvojeno

O S.C. Oderzo Basket

S.C. Oderzo Basket rezultati uživo, raspored i poredak za sve košarkaške turnire koje je S.C. Oderzo Basket igrao/la.

S.C. Oderzo Basket - sljedeća utakmica

Možda ćemo imati videosadržaje s poenima i vijestima za neke S.C. Oderzo Basket utakmice, ali samo ako utakmicu igraju u nekoj od najpopularnijih košarkaških liga.

Statistike i poredak se ažuriraju na kraju utakmice.

S.C. Oderzo Basket - prethodna utakmica

S.C. Oderzo Basket je svoju posljednju utakmicu odigrao/la protiv Sangiorgese Basket u sklopu natjecanja Serie B Interregionale, utakmica je završila rezultatom 85 - 76 (Sangiorgese Basket je pobijedio/la).

S.C. Oderzo Basket kartica utakmica prikazuje posljednjih 100 košarkaških utakmica uključujući i statistiku sa pobjeda/izgubljeno ikonama.

Također ima popis svih zakazanih utakmica koje će S.C. Oderzo Basket odigrati u budućnosti.

S.C. Oderzo Basket - trenutni igrači

Trenutni S.C. Oderzo Basket popis igrača, statistike te formu i učinak igrača možeš pronaći na ovoj stranici.

Bek: Enrico Tadiotto, Filippo Fazioli, Enrico Vanin, Samuele Barro, Daniele Mutton, Luca Gobbo Bek-Krilo: Pietro Da Rin De Lorenzo Napadač: Alessandro Beggio, Giovanni Bellato Krilo-Bek: Edoardo Bei, Tommaso Benedos Krilo-Centar: Lucian Dontu, Nicolò Gatti, Nicola Alberti Centar: Ljubisa Markovic, Giacomo Canali

S.C. Oderzo Basket graf učinka i forme je jedinstveni Sofascore algoritam kojeg izračunavamo iz zadnjih 10 utakmica, statistika, detaljne analize i vlastitog znanja.

Ovaj graf ti može pomoći u predviđanju budućih S.C. Oderzo Basket utakmica.

Za današnje košarkaške utakmice i rezultate posjeti našu stranicu košarka rezultati uživo.

Oglas
O namaSofascore ti omogućuje praćenje NBA lige, rezultate, tablice, statistiku te raspored utakmica. Također, možeš pogledati rezultate prijašnjih utakmica te saznati krajnji rezultat, rezultat na poluvremenu i rezultate za svaku pojedinu četvrtinu. Na Sofascore.com stranici također je omogućeno praćenje preko 70 košarkaških liga kao što su NCAA, ABA liga, Baltic liga, Euroliga. Sofascore također omogućuje rezultate, statistiku i tablice velikih košarkaških turnira kao što su FIBA košarkaško Svjetsko prvenstvo i EuroBasket. Rezultati za košarku na Sofascore.com ažuriraju se automatski te ih nije potrebno ručno osvježavati. Dodajući košarkške utakmice u favorite, praćenje rezultata je još jednostavnije. Ne propuštaj rezultate uživo iz Italije, Grčke, Turske, Rusije ili bilo koje druge košarkaške lige.
Kad zabava prestane, PRESTANI