Rouen Métropole Basket II

Rouen Métropole Basket II

France
Francuska
3

Izdvojeno

Nedavna forma
Informacije
FR
DržavaFrancuska
Mjesto održavanjaGymnase des Cotonniers
Kapacitet900
GradRouen

O Rouen Métropole Basket II

Rouen Métropole Basket II rezultati uživo, raspored i poredak za sve košarkaške turnire koje je Rouen Métropole Basket II igrao/la.

Rouen Métropole Basket II - sljedeća utakmica

Rouen Métropole Basket II igra sljedeći meč 19. ruj 2026. 15:00:00 UTC protiv US Lillebonne Basket u sklopu natjecanja Normandie Pré-Nationale.

Kad utakmica započne, moći ćete pratiti Rouen Métropole Basket II vs US Lillebonne Basket rezultate uživo ažurirane poen po poen.

Možda ćemo imati videosadržaje s poenima i vijestima za neke Rouen Métropole Basket II utakmice, ali samo ako utakmicu igraju u nekoj od najpopularnijih košarkaških liga.

Statistike i poredak se ažuriraju na kraju utakmice.

Rouen Métropole Basket II - prethodna utakmica

Rouen Métropole Basket II je svoju posljednju utakmicu odigrao/la protiv Hérouville Basket u sklopu natjecanja Normandie Pré-Nationale, utakmica je završila rezultatom 78 - 67 (Rouen Métropole Basket II je pobijedio/la).

Rouen Métropole Basket II kartica utakmica prikazuje posljednjih 100 košarkaških utakmica uključujući i statistiku sa pobjeda/izgubljeno ikonama.

Također ima popis svih zakazanih utakmica koje će Rouen Métropole Basket II odigrati u budućnosti.

Rouen Métropole Basket II - trenutni igrači

Trenutni Rouen Métropole Basket II popis igrača, statistike te formu i učinak igrača možeš pronaći na ovoj stranici.

Rouen Métropole Basket II graf učinka i forme je jedinstveni Sofascore algoritam kojeg izračunavamo iz zadnjih 10 utakmica, statistika, detaljne analize i vlastitog znanja.

Ovaj graf ti može pomoći u predviđanju budućih Rouen Métropole Basket II utakmica.

Za današnje košarkaške utakmice i rezultate posjeti našu stranicu košarka rezultati uživo.

Rouen Métropole Basket II

Rouen Métropole Basket II

3 pratitelja
FranceFrancuska
Gymnase des Cotonniers
Normandie Pré-NationaleNormandie Pré-Nationale
Utakmice
Nedavna forma

Izdvojeno

O Rouen Métropole Basket II

Rouen Métropole Basket II rezultati uživo, raspored i poredak za sve košarkaške turnire koje je Rouen Métropole Basket II igrao/la.

Rouen Métropole Basket II - sljedeća utakmica

Rouen Métropole Basket II igra sljedeći meč 19. ruj 2026. 15:00:00 UTC protiv US Lillebonne Basket u sklopu natjecanja Normandie Pré-Nationale.

Kad utakmica započne, moći ćete pratiti Rouen Métropole Basket II vs US Lillebonne Basket rezultate uživo ažurirane poen po poen.

Možda ćemo imati videosadržaje s poenima i vijestima za neke Rouen Métropole Basket II utakmice, ali samo ako utakmicu igraju u nekoj od najpopularnijih košarkaških liga.

Statistike i poredak se ažuriraju na kraju utakmice.

Rouen Métropole Basket II - prethodna utakmica

Rouen Métropole Basket II je svoju posljednju utakmicu odigrao/la protiv Hérouville Basket u sklopu natjecanja Normandie Pré-Nationale, utakmica je završila rezultatom 78 - 67 (Rouen Métropole Basket II je pobijedio/la).

Rouen Métropole Basket II kartica utakmica prikazuje posljednjih 100 košarkaških utakmica uključujući i statistiku sa pobjeda/izgubljeno ikonama.

Također ima popis svih zakazanih utakmica koje će Rouen Métropole Basket II odigrati u budućnosti.

Rouen Métropole Basket II - trenutni igrači

Trenutni Rouen Métropole Basket II popis igrača, statistike te formu i učinak igrača možeš pronaći na ovoj stranici.

Rouen Métropole Basket II graf učinka i forme je jedinstveni Sofascore algoritam kojeg izračunavamo iz zadnjih 10 utakmica, statistika, detaljne analize i vlastitog znanja.

Ovaj graf ti može pomoći u predviđanju budućih Rouen Métropole Basket II utakmica.

Za današnje košarkaške utakmice i rezultate posjeti našu stranicu košarka rezultati uživo.

O namaSofascore ti omogućuje praćenje NBA lige, rezultate, tablice, statistiku te raspored utakmica. Također, možeš pogledati rezultate prijašnjih utakmica te saznati krajnji rezultat, rezultat na poluvremenu i rezultate za svaku pojedinu četvrtinu. Na Sofascore.com stranici također je omogućeno praćenje preko 70 košarkaških liga kao što su NCAA, ABA liga, Baltic liga, Euroliga. Sofascore također omogućuje rezultate, statistiku i tablice velikih košarkaških turnira kao što su FIBA košarkaško Svjetsko prvenstvo i EuroBasket. Rezultati za košarku na Sofascore.com ažuriraju se automatski te ih nije potrebno ručno osvježavati. Dodajući košarkške utakmice u favorite, praćenje rezultata je još jednostavnije. Ne propuštaj rezultate uživo iz Italije, Grčke, Turske, Rusije ili bilo koje druge košarkaške lige.
Kad zabava prestane, PRESTANI