• Tenis
  • UTR Women
Jenna Dean

Jenna Dean

48

Izdvojeno

Nedavna forma
WTA
Najbolje u karijeri988
Trenutna pozicija
1.301. (9 PTS)
Profil
Ime i prezimeJenna Dean
Država
USUSA
Zarada
Ove godine3K €
Ukupno u karijeri11K €

O Jenna Dean

Jenna Dean rezultati uživo, raspored i poredak za sve teniske turnire koje je Jenna Dean igrao/la.

Jenna Dean - sljedeća utakmica

Jenna Dean igra sljedeću utakmicu 31. kol 2026. 16:00:00 UTC protiv Patrycja Niewiadomska u sklopu natjecanja UTR PTT Miami Women 01.

Kad utakmica započne, moći ćete pratiti Jenna Dean vs Patrycja Niewiadomska rezultate uživo ažurirane poen po poen.

Statistike se ažuriraju na kraju utakmice.

Jenna Dean zadnji meč

Posljedni meč koji je Jenna Dean odigrao/la bio je protiv Piper Charney u sklopu ITF W35 Florence, SC Women natjecanja, meč je završio s rezultatom 2 - 0 (Piper Charney je pobijedio).

Jenna Dean kartica sa rasporedom prikazuje posljednjih 100 teniskih mečeva uključujući i statistiku sa pobjeda/izgubljeno ikonama.

Također ima popis svih zakazanih utakmica koje će Jenna Dean odigrati u budućnosti.

Jenna Dean graf učinka i forme je jedinstveni Sofascore algoritam kojeg izračunavamo iz zadnjih 10 utakmica, statistika, detaljne analize i vlastitog znanja.

Ovaj graf ti može pomoći u predviđanju budućih Jenna Dean utakmica.

Za današnje rezultate i raspored tenisa, posjeti našu stranicu tenis rezultati uživo.

  • Tenis
  • UTR Women
Jenna Dean

Jenna Dean

48 pratitelja
USUSA
Mečevi

Izdvojeno

O Jenna Dean

Jenna Dean rezultati uživo, raspored i poredak za sve teniske turnire koje je Jenna Dean igrao/la.

Jenna Dean - sljedeća utakmica

Jenna Dean igra sljedeću utakmicu 31. kol 2026. 16:00:00 UTC protiv Patrycja Niewiadomska u sklopu natjecanja UTR PTT Miami Women 01.

Kad utakmica započne, moći ćete pratiti Jenna Dean vs Patrycja Niewiadomska rezultate uživo ažurirane poen po poen.

Statistike se ažuriraju na kraju utakmice.

Jenna Dean zadnji meč

Posljedni meč koji je Jenna Dean odigrao/la bio je protiv Piper Charney u sklopu ITF W35 Florence, SC Women natjecanja, meč je završio s rezultatom 2 - 0 (Piper Charney je pobijedio).

Jenna Dean kartica sa rasporedom prikazuje posljednjih 100 teniskih mečeva uključujući i statistiku sa pobjeda/izgubljeno ikonama.

Također ima popis svih zakazanih utakmica koje će Jenna Dean odigrati u budućnosti.

Jenna Dean graf učinka i forme je jedinstveni Sofascore algoritam kojeg izračunavamo iz zadnjih 10 utakmica, statistika, detaljne analize i vlastitog znanja.

Ovaj graf ti može pomoći u predviđanju budućih Jenna Dean utakmica.

Za današnje rezultate i raspored tenisa, posjeti našu stranicu tenis rezultati uživo.

O namaSofascore tenis rezultati omogućuju ti da pratiš omiljenog igrača uživo, poen po poen. Naš teniski sustav prikazuje rezultate uživo, ATP i WTA liste, statistiku i raspored mečeva svih velikih teniskih turnira. Prikazujemo rezultate uživo, tablice, statistiku i raspored mečeva za Grand Slam turnire (Australian Open, French Open, US Open i Wimbledon), uključujući pojedinačne mečeve i parove u muškoj i ženskoj konkurenciji. Također, omogućavamo prikaz rezultata prijašnjih mečeva pojedinih igrača, njihovu statistiku, turnir na kojem su igrali i do koje faze turnira su došli. Sofascore.com prikazuje međusobni omjer igrača, njihovu statistiku. Mečevi se automatski ažuriraju tako da brzo i jednostavno možeš doći do podataka o turniru ili o sljedećem meču pojedinog igrača. Sofascore automatski ažurira rezultate tijekom meča svakih nekoliko sekundi tako da ih nije potrebno ručno osvježavati.
Kad zabava prestane, PRESTANI