• Tenis
  • UTR Men
Valentin Garay

Valentin Garay

210

Izdvojeno

Nedavna forma
Valentin GarayValentin Garay
Profil
Ime i prezimeValentin Garay
Država
ARARG
Mjesto rođenjaUshuaia, Argentina
Dob19 (28. ožu 2007.)
Visina178 cm
IgraDesnom rukom
Zarada
Ove godine899 €
Ukupno u karijeri5K €

O Valentin Garay

Valentin Garay rezultati uživo, raspored i poredak za sve teniske turnire koje je Valentin Garay igrao/la.

Valentin Garay - sljedeća utakmica

Valentin Garay igra sljedeću utakmicu 24. kol 2026. 15:00:00 UTC protiv Franchini S. u sklopu natjecanja ITF M15 Mar del Plata Men.

Kad utakmica započne, moći ćete pratiti Valentin Garay vs Franchini, Santiago Pedro rezultate uživo ažurirane poen po poen.

Statistike se ažuriraju na kraju utakmice.

Valentin Garay zadnji meč

Posljedni meč koji je Valentin Garay odigrao/la bio je protiv Tomas Farjat u sklopu Cordoba, Argentina natjecanja, meč je završio s rezultatom 2 - 0 (Tomas Farjat je pobijedio).

Valentin Garay kartica sa rasporedom prikazuje posljednjih 100 teniskih mečeva uključujući i statistiku sa pobjeda/izgubljeno ikonama.

Također ima popis svih zakazanih utakmica koje će Valentin Garay odigrati u budućnosti.

Valentin Garay graf učinka i forme je jedinstveni Sofascore algoritam kojeg izračunavamo iz zadnjih 10 utakmica, statistika, detaljne analize i vlastitog znanja.

Ovaj graf ti može pomoći u predviđanju budućih Valentin Garay utakmica.

Za današnje rezultate i raspored tenisa, posjeti našu stranicu tenis rezultati uživo.

  • Tenis
  • UTR Men
Valentin Garay

Valentin Garay

210 pratitelja
ARArgentina
28. ožujka 2007. (19)
178 cm
Mečevi

Izdvojeno

O Valentin Garay

Valentin Garay rezultati uživo, raspored i poredak za sve teniske turnire koje je Valentin Garay igrao/la.

Valentin Garay - sljedeća utakmica

Valentin Garay igra sljedeću utakmicu 24. kol 2026. 15:00:00 UTC protiv Franchini S. u sklopu natjecanja ITF M15 Mar del Plata Men.

Kad utakmica započne, moći ćete pratiti Valentin Garay vs Franchini, Santiago Pedro rezultate uživo ažurirane poen po poen.

Statistike se ažuriraju na kraju utakmice.

Valentin Garay zadnji meč

Posljedni meč koji je Valentin Garay odigrao/la bio je protiv Tomas Farjat u sklopu Cordoba, Argentina natjecanja, meč je završio s rezultatom 2 - 0 (Tomas Farjat je pobijedio).

Valentin Garay kartica sa rasporedom prikazuje posljednjih 100 teniskih mečeva uključujući i statistiku sa pobjeda/izgubljeno ikonama.

Također ima popis svih zakazanih utakmica koje će Valentin Garay odigrati u budućnosti.

Valentin Garay graf učinka i forme je jedinstveni Sofascore algoritam kojeg izračunavamo iz zadnjih 10 utakmica, statistika, detaljne analize i vlastitog znanja.

Ovaj graf ti može pomoći u predviđanju budućih Valentin Garay utakmica.

Za današnje rezultate i raspored tenisa, posjeti našu stranicu tenis rezultati uživo.

O namaSofascore tenis rezultati omogućuju ti da pratiš omiljenog igrača uživo, poen po poen. Naš teniski sustav prikazuje rezultate uživo, ATP i WTA liste, statistiku i raspored mečeva svih velikih teniskih turnira. Prikazujemo rezultate uživo, tablice, statistiku i raspored mečeva za Grand Slam turnire (Australian Open, French Open, US Open i Wimbledon), uključujući pojedinačne mečeve i parove u muškoj i ženskoj konkurenciji. Također, omogućavamo prikaz rezultata prijašnjih mečeva pojedinih igrača, njihovu statistiku, turnir na kojem su igrali i do koje faze turnira su došli. Sofascore.com prikazuje međusobni omjer igrača, njihovu statistiku. Mečevi se automatski ažuriraju tako da brzo i jednostavno možeš doći do podataka o turniru ili o sljedećem meču pojedinog igrača. Sofascore automatski ažurira rezultate tijekom meča svakih nekoliko sekundi tako da ih nije potrebno ručno osvježavati.
Kad zabava prestane, PRESTANI