Svjetsko prvenstvo
Arminia Hannover

Arminia Hannover

Germany
Njemačka
365

Izdvojeno

Nedavna forma
Podaci o timu
33
Ukupno igrača
26.3 god.
Prosječna dob igrača
12
Strani igrači
Informacije
TrenerHenrik Larsen
DE
DržavaNjemačka
Godina osnutka12. tra 1910.
Mjesto održavanjaRudolf Kalweit Stadion
Kapacitet18000
GradHannover

O Arminia Hannover

Arminia Hannover rezultati uživo, igrači, raspored sezone i današnji rezultati dostupni su na Sofascoreu.

Arminia Hannover - sljedeća utakmica

Možda ćemo imati videosadržaje s golovima i vijestima za neke Arminia Hannover utakmice, ali samo ako utakmicu igraju u nekoj od najpopularnijih nogometnih liga.

Arminia Hannover prethodna utakmica

Arminia Hannover kartica sa utakmicama prikazuje posljednjih 100 nogometnih utakmica uključujući i statistiku sa ikonama pobjeda/izgubljeno.

Također ima popis svih zakazanih utakmica koje će Arminia Hannover odigrati u budućnosti.

Arminia Hannover graf učinka i forme je jedinstveni Sofascore algoritam kojeg izračunavamo iz zadnjih 10 utakmica, statistika, detaljne analize i vlastitog znanja.

Ovaj graf ti može pomoći u predviđanju budućih Arminia Hannover utakmica.

Arminia Hannover - trenutni igrači

Napadač: Abdulmalik Abdul, Aleksejs Petrovs, Bjorn Masur, Aron Gebreslasie, Rolan Kunytskyi Vezni igrač: Erhan Yilmaz, David Lucic, Dag Rudiger, David Sitzer, Anis Nehme, Anton Zholud, Shin Akimoto, Delchad Jankar, Dominik Karaca, Frank Munu, Jose Gasperini, Lukas-Nigel Nensel, Pa Salieu Njie Branič: Jannis Plaschke, Emin Sassi, Vladyslav Pronko, Ahmed Belgacem, Yannick Bahls, Malik Mamadou Dieudonne, Moritz Alten, Abdullah Jankir, Araz Amo, Justin Grete Vratar: Luca Joel Grimpe, Lars Holm, Dominik Grimpe, Benjamin Benkert, Ronald Maier

Trenutni Arminia Hannover popis igrača, statistike te formu i učinak igrača možeš pronaći na ovoj stranici.

Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa ukupnim brojem odigranih i započetih utakmica, odigranim minutama, zabijenim golovima, dobivenim kartonima i puno više.

Arminia Hannover lista najboljih strijelaca se osvježava uživo tijekom svake utakmice.

Možeš kliknuti na igrača s popisa iznad i vidjeti sve dostupne informacije kao što su državljanstvo, datum rođenja, visina, preferirana noga, pozicija, vrijednost igrača, povijest transfera itd.

Za današnje nogometne utakmice i rezultate posjetite našu stranicu nogomet rezultati uživo.

Arminia Hannover

Arminia Hannover

365 pratitelja
Rudolf Kalweit Stadion
Landesliga HannoverLandesliga Hannover
Utakmice
Nedavna forma

Izdvojeno

O Arminia Hannover

Arminia Hannover rezultati uživo, igrači, raspored sezone i današnji rezultati dostupni su na Sofascoreu.

Arminia Hannover - sljedeća utakmica

Možda ćemo imati videosadržaje s golovima i vijestima za neke Arminia Hannover utakmice, ali samo ako utakmicu igraju u nekoj od najpopularnijih nogometnih liga.

Arminia Hannover prethodna utakmica

Arminia Hannover kartica sa utakmicama prikazuje posljednjih 100 nogometnih utakmica uključujući i statistiku sa ikonama pobjeda/izgubljeno.

Također ima popis svih zakazanih utakmica koje će Arminia Hannover odigrati u budućnosti.

Arminia Hannover graf učinka i forme je jedinstveni Sofascore algoritam kojeg izračunavamo iz zadnjih 10 utakmica, statistika, detaljne analize i vlastitog znanja.

Ovaj graf ti može pomoći u predviđanju budućih Arminia Hannover utakmica.

Arminia Hannover - trenutni igrači

Napadač: Abdulmalik Abdul, Aleksejs Petrovs, Bjorn Masur, Aron Gebreslasie, Rolan Kunytskyi Vezni igrač: Erhan Yilmaz, David Lucic, Dag Rudiger, David Sitzer, Anis Nehme, Anton Zholud, Shin Akimoto, Delchad Jankar, Dominik Karaca, Frank Munu, Jose Gasperini, Lukas-Nigel Nensel, Pa Salieu Njie Branič: Jannis Plaschke, Emin Sassi, Vladyslav Pronko, Ahmed Belgacem, Yannick Bahls, Malik Mamadou Dieudonne, Moritz Alten, Abdullah Jankir, Araz Amo, Justin Grete Vratar: Luca Joel Grimpe, Lars Holm, Dominik Grimpe, Benjamin Benkert, Ronald Maier

Trenutni Arminia Hannover popis igrača, statistike te formu i učinak igrača možeš pronaći na ovoj stranici.

Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa ukupnim brojem odigranih i započetih utakmica, odigranim minutama, zabijenim golovima, dobivenim kartonima i puno više.

Arminia Hannover lista najboljih strijelaca se osvježava uživo tijekom svake utakmice.

Možeš kliknuti na igrača s popisa iznad i vidjeti sve dostupne informacije kao što su državljanstvo, datum rođenja, visina, preferirana noga, pozicija, vrijednost igrača, povijest transfera itd.

Za današnje nogometne utakmice i rezultate posjetite našu stranicu nogomet rezultati uživo.

Oglas
O namaNogometni rezultati uživo na Sofascoreu pokrivaju više od 500 liga, kupova i turnira diljem svijeta, uz stalno ažurirane rezultate, statistiku, ljestvice, video-sažetke i rasporede. Utakmice iz svih nogometnih natjecanja ažuriraju se svake minue i donose brze i precizne podatke o rezultatima, tijeku utakmice, strijelacima i asistenatima, kartonima, zamjenama te statistikama utakmica. Video sažeci dostupni su za većinu najpopularnijih liga i natjecanja: Španjolska La Liga BBVA i Copa del Rey, Italija Serie A i Coppa Italia, Njemačka Bundesliga i DFB-Pokal, Francuska Ligue 1, kao i UEFA Liga prvaka, UEFA Europa liga te velika reprezentativna natjecanja poput Svjetskog prvenstva i Europskog prvenstva. Sofascore pruža detalje za svaki tim i nudi detalje u kojima možeš vidjeti posljednjih 10 utakmica, ljestvice, rasporede, rezultate, statistiku i još mnogo toga. U detaljima utakmice možeš pronaći i promjene koeficijenata (pad/rast). Svi rezultati na Sofascore.com ažuriraju se automatski, bez ručnog osvježavanja. Dodavanjem utakmica ili timova u favorite još je jednostavnije pratiti rezultate, ishode i statistiku. U svakom trenutku možeš prebaciti prikaz na Sve ili Uživo.
Kad zabava prestane, PRESTANI