Izdvojeno
O Defensor Sporting
Defensor Sporting rezultati uživo, igrači, raspored sezone i današnji rezultati dostupni su na Sofascoreu.
Defensor Sporting - sljedeća utakmica
Defensor Sporting će igrati sljedeću utakmicu protiv tima Racing Club Montevideo dana 24. lis 2026. 19:00:00 UTC u sklopu natjecanja Liga AUF Uruguaya.
Kad utakmica započne, moći ćete pratiti Defensor Sporting vs Racing Club Montevideo rezultate uživo, poredak, rezultate koji se ažuriraju u stvarnom vremenu te statistike utakmice.
Možda ćemo imati videosadržaje s golovima i vijestima za neke Defensor Sporting utakmice, ali samo ako utakmicu igraju u nekoj od najpopularnijih nogometnih liga.
Defensor Sporting prethodna utakmica
Posljedni meč koji je Defensor Sporting odigrao/la bio je protiv Boston River u sklopu Liga AUF Uruguaya natjecanja, meč je završio s rezultatom 1 - 0 (Boston River je pobijedio).
Defensor Sporting kartica sa utakmicama prikazuje posljednjih 100 nogometnih utakmica uključujući i statistiku sa ikonama pobjeda/izgubljeno.
Također ima popis svih zakazanih utakmica koje će Defensor Sporting odigrati u budućnosti.
Defensor Sporting graf učinka i forme je jedinstveni Sofascore algoritam kojeg izračunavamo iz zadnjih 10 utakmica, statistika, detaljne analize i vlastitog znanja.
Ovaj graf ti može pomoći u predviđanju budućih Defensor Sporting utakmica.
Defensor Sporting - trenutni igrači
Napadač: José Neris, Brian Montenegro, Nicolás Scotti, Lautaro Navarro, Nicolas Scotti Urruty, Alex Perdomo, Emiliano Alonso Vezni igrač: Xavier Biscayzacu, Facundo Castro, Alan Torterolo, Erico Cuello Gutiérrez, Nicolás Wunsch, Tomás Pozzo, Lucas De los Santos, Germán Barrios, Martín Rabuñal, Nicolás Medina, Juan Manuel Jorge, Bruno Pereira, Lorenzo Cafaro Branič: Lucas Agazzi, Edgar Elizalde, Francisco Sorondo, Axel Frugone, Mateo Caballero, Guillermo De los Santos, Geanfranco Rodríguez, Diego Abella Vratar: Kevin Dawson, Lucas Machado, Bruno Simone
Trenutni Defensor Sporting popis igrača, statistike te formu i učinak igrača možeš pronaći na ovoj stranici.
Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa ukupnim brojem odigranih i započetih utakmica, odigranim minutama, zabijenim golovima, dobivenim kartonima i puno više.
Defensor Sporting lista najboljih strijelaca se osvježava uživo tijekom svake utakmice.
Možeš kliknuti na igrača s popisa iznad i vidjeti sve dostupne informacije kao što su državljanstvo, datum rođenja, visina, preferirana noga, pozicija, vrijednost igrača, povijest transfera itd.
Za današnje nogometne utakmice i rezultate posjetite našu stranicu nogomet rezultati uživo.
Defensor Sporting
Izdvojeno
O Defensor Sporting
Defensor Sporting rezultati uživo, igrači, raspored sezone i današnji rezultati dostupni su na Sofascoreu.
Defensor Sporting - sljedeća utakmica
Defensor Sporting će igrati sljedeću utakmicu protiv tima Racing Club Montevideo dana 24. lis 2026. 19:00:00 UTC u sklopu natjecanja Liga AUF Uruguaya.
Kad utakmica započne, moći ćete pratiti Defensor Sporting vs Racing Club Montevideo rezultate uživo, poredak, rezultate koji se ažuriraju u stvarnom vremenu te statistike utakmice.
Možda ćemo imati videosadržaje s golovima i vijestima za neke Defensor Sporting utakmice, ali samo ako utakmicu igraju u nekoj od najpopularnijih nogometnih liga.
Defensor Sporting prethodna utakmica
Posljedni meč koji je Defensor Sporting odigrao/la bio je protiv Boston River u sklopu Liga AUF Uruguaya natjecanja, meč je završio s rezultatom 1 - 0 (Boston River je pobijedio).
Defensor Sporting kartica sa utakmicama prikazuje posljednjih 100 nogometnih utakmica uključujući i statistiku sa ikonama pobjeda/izgubljeno.
Također ima popis svih zakazanih utakmica koje će Defensor Sporting odigrati u budućnosti.
Defensor Sporting graf učinka i forme je jedinstveni Sofascore algoritam kojeg izračunavamo iz zadnjih 10 utakmica, statistika, detaljne analize i vlastitog znanja.
Ovaj graf ti može pomoći u predviđanju budućih Defensor Sporting utakmica.
Defensor Sporting - trenutni igrači
Napadač: José Neris, Brian Montenegro, Nicolás Scotti, Lautaro Navarro, Nicolas Scotti Urruty, Alex Perdomo, Emiliano Alonso Vezni igrač: Xavier Biscayzacu, Facundo Castro, Alan Torterolo, Erico Cuello Gutiérrez, Nicolás Wunsch, Tomás Pozzo, Lucas De los Santos, Germán Barrios, Martín Rabuñal, Nicolás Medina, Juan Manuel Jorge, Bruno Pereira, Lorenzo Cafaro Branič: Lucas Agazzi, Edgar Elizalde, Francisco Sorondo, Axel Frugone, Mateo Caballero, Guillermo De los Santos, Geanfranco Rodríguez, Diego Abella Vratar: Kevin Dawson, Lucas Machado, Bruno Simone
Trenutni Defensor Sporting popis igrača, statistike te formu i učinak igrača možeš pronaći na ovoj stranici.
Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa ukupnim brojem odigranih i započetih utakmica, odigranim minutama, zabijenim golovima, dobivenim kartonima i puno više.
Defensor Sporting lista najboljih strijelaca se osvježava uživo tijekom svake utakmice.
Možeš kliknuti na igrača s popisa iznad i vidjeti sve dostupne informacije kao što su državljanstvo, datum rođenja, visina, preferirana noga, pozicija, vrijednost igrača, povijest transfera itd.
Za današnje nogometne utakmice i rezultate posjetite našu stranicu nogomet rezultati uživo.