Izdvojeno
O Stal Brzeg
Stal Brzeg rezultati uživo, igrači, raspored sezone i današnji rezultati dostupni su na Sofascoreu.
Stal Brzeg - sljedeća utakmica
Stal Brzeg igra sljedeću utakmicu Kluczbork protiv tima 28. kol 2026. 17:00:00 UTC u sklopu natjecanja Betclic 3. Liga, Group 3.
Kad utakmica započne, moći ćete pratiti Kluczbork vs Stal Brzeg rezultate uživo, poredak, rezultate koji se ažuriraju u stvarnom vremenu te statistike utakmice.
Možda ćemo imati videosadržaje s golovima i vijestima za neke Stal Brzeg utakmice, ali samo ako utakmicu igraju u nekoj od najpopularnijih nogometnih liga.
Stal Brzeg prethodna utakmica
Posljedni meč koji je Stal Brzeg odigrao/la bio je protiv Raków II Częstochowa u sklopu Betclic 3. Liga, Group 3 natjecanja, meč je završio s rezultatom 3 - 0 (Stal Brzeg je pobijedio).
Stal Brzeg kartica sa utakmicama prikazuje posljednjih 100 nogometnih utakmica uključujući i statistiku sa ikonama pobjeda/izgubljeno.
Također ima popis svih zakazanih utakmica koje će Stal Brzeg odigrati u budućnosti.
Stal Brzeg graf učinka i forme je jedinstveni Sofascore algoritam kojeg izračunavamo iz zadnjih 10 utakmica, statistika, detaljne analize i vlastitog znanja.
Ovaj graf ti može pomoći u predviđanju budućih Stal Brzeg utakmica.
Stal Brzeg - trenutni igrači
Napadač: Michal Kaczmar, Eryk Sobków, Kacper Chmielewski, Karol Garwol Vezni igrač: Tomasz Mamis, Mateusz Mozoła, Maksymilian Nowak, Tomasz Górski, Dawid Kowalski, Waldemar Gancarczyk, Marcin Niemczyk, Dominik Bronislawski, Dawid Wroński, Jakub Jakubik, Dominik Radziemski, Jakub Chołast, Oliwier Pustowar, Łukasz Staniów Branič: Udo Agomuonso, Yevhen Zakharchenko, Mateusz Gancarczyk, Krzysztof Waliś, Jakub Kowalski, Marcel Tupaj, Pawel Bujakiewicz, Artur Łuczkiewicz, Nataniel Szota, Norbert Kuziemski, Stanislav Volosinovych, Konrad Naspiański, Rafał Bednarski, Jakub Małek Vratar: Dominik Czeremski, Oliwier Maciocha, Alex Raczkowski
Trenutni Stal Brzeg popis igrača, statistike te formu i učinak igrača možeš pronaći na ovoj stranici.
Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa ukupnim brojem odigranih i započetih utakmica, odigranim minutama, zabijenim golovima, dobivenim kartonima i puno više.
Stal Brzeg lista najboljih strijelaca se osvježava uživo tijekom svake utakmice.
Možeš kliknuti na igrača s popisa iznad i vidjeti sve dostupne informacije kao što su državljanstvo, datum rođenja, visina, preferirana noga, pozicija, vrijednost igrača, povijest transfera itd.
Za današnje nogometne utakmice i rezultate posjetite našu stranicu nogomet rezultati uživo.
Stal Brzeg
Izdvojeno
O Stal Brzeg
Stal Brzeg rezultati uživo, igrači, raspored sezone i današnji rezultati dostupni su na Sofascoreu.
Stal Brzeg - sljedeća utakmica
Stal Brzeg igra sljedeću utakmicu Kluczbork protiv tima 28. kol 2026. 17:00:00 UTC u sklopu natjecanja Betclic 3. Liga, Group 3.
Kad utakmica započne, moći ćete pratiti Kluczbork vs Stal Brzeg rezultate uživo, poredak, rezultate koji se ažuriraju u stvarnom vremenu te statistike utakmice.
Možda ćemo imati videosadržaje s golovima i vijestima za neke Stal Brzeg utakmice, ali samo ako utakmicu igraju u nekoj od najpopularnijih nogometnih liga.
Stal Brzeg prethodna utakmica
Posljedni meč koji je Stal Brzeg odigrao/la bio je protiv Raków II Częstochowa u sklopu Betclic 3. Liga, Group 3 natjecanja, meč je završio s rezultatom 3 - 0 (Stal Brzeg je pobijedio).
Stal Brzeg kartica sa utakmicama prikazuje posljednjih 100 nogometnih utakmica uključujući i statistiku sa ikonama pobjeda/izgubljeno.
Također ima popis svih zakazanih utakmica koje će Stal Brzeg odigrati u budućnosti.
Stal Brzeg graf učinka i forme je jedinstveni Sofascore algoritam kojeg izračunavamo iz zadnjih 10 utakmica, statistika, detaljne analize i vlastitog znanja.
Ovaj graf ti može pomoći u predviđanju budućih Stal Brzeg utakmica.
Stal Brzeg - trenutni igrači
Napadač: Michal Kaczmar, Eryk Sobków, Kacper Chmielewski, Karol Garwol Vezni igrač: Tomasz Mamis, Mateusz Mozoła, Maksymilian Nowak, Tomasz Górski, Dawid Kowalski, Waldemar Gancarczyk, Marcin Niemczyk, Dominik Bronislawski, Dawid Wroński, Jakub Jakubik, Dominik Radziemski, Jakub Chołast, Oliwier Pustowar, Łukasz Staniów Branič: Udo Agomuonso, Yevhen Zakharchenko, Mateusz Gancarczyk, Krzysztof Waliś, Jakub Kowalski, Marcel Tupaj, Pawel Bujakiewicz, Artur Łuczkiewicz, Nataniel Szota, Norbert Kuziemski, Stanislav Volosinovych, Konrad Naspiański, Rafał Bednarski, Jakub Małek Vratar: Dominik Czeremski, Oliwier Maciocha, Alex Raczkowski
Trenutni Stal Brzeg popis igrača, statistike te formu i učinak igrača možeš pronaći na ovoj stranici.
Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa ukupnim brojem odigranih i započetih utakmica, odigranim minutama, zabijenim golovima, dobivenim kartonima i puno više.
Stal Brzeg lista najboljih strijelaca se osvježava uživo tijekom svake utakmice.
Možeš kliknuti na igrača s popisa iznad i vidjeti sve dostupne informacije kao što su državljanstvo, datum rođenja, visina, preferirana noga, pozicija, vrijednost igrača, povijest transfera itd.
Za današnje nogometne utakmice i rezultate posjetite našu stranicu nogomet rezultati uživo.