Svetový Pohár
FC Tosno

FC Tosno

Russia
Rusko
192

Dôležité

Aktuálna forma
Informácie o Tíme
27
Hráčov celkovo
23.1 yrs
Priemerný vek hráča
Info
TrénerAnton Ivanov
RU
KrajinaRusko
Founded1. 3. 2013

O FC Tosno

Aktuálne výsledky tímu FC Tosno, hráči, rozpis sezóny a dnešné výsledky sú k dispozícii na Sofascore.

Ďalší zápas tímu FC Tosno

K niektorým zápasom tímu FC Tosno môžeme mať zvýraznené videá s gólmi a novinkami, ale iba v prípade, že hrajú svoj zápas v jednej z najpopulárnejších futbalových líg.

Predchádzajúci zápas FC Tosno

FC Tosno predchádzajúci zápas bol proti SSh Kirovets-Voskhozhdenie St. Petersburg v Club Friendly Games, zápas sa skončil s výsledkom 0 - 2 (FC Tosno zápas vyhral).

Karta zápasov tímu FC Tosno zobrazuje posledných 100 futbalových zápasov so štatistikami a ikonami výhier/remíz/prehier.

K dispozícii sú tiež všetky naplánované zápasy tímu FC Tosno, ktoré sa budú hrať v budúcnosti.

Graf výkonnosti a formy tímu FC Tosno je jedinečný algoritmus Sofascore, ktorý generujeme z posledných 10 zápasov tímu, štatistík, podrobných analýz a našich vlastných znalostí.

Tento graf môže pomôcť predpovedať budúce zápasy tímu FC Tosno.

Súčasní hráči FC Tosno

Krídlo: Arsen Magomedov, Ivan Pichugin, Savva Dogar, Abdullakh Dadashov, Aleksey Boyko, Daniil Olshevskiy Záložník: Yan Suslov, Aleksandr Ayloyan, Eduard Kovtun, Igor Yatchev, Andrey Aleksashin-Kaluga, Gleb Sidorenko, Ilya Ushakov Obranca: Artem Kamyanskiy, Nikita Kashirin, Kirill Suslov, Egor Voronin, Aziz Tikhomirov, Igor Nikitin, Fedor Golovin, Denis Yakovlev, Anton Stepanov, Egor Tomashev Brankár: Nikita Drobyshevskiy, Anton Chupakhin, Egor Dubrovin, Ilya Petrov

Aktuálnu súpisku tímu FC Tosno, štatistiky a výkonnosť hráčov nájdete na tejto stránke.

Nechýba ani štatistika pre každého hráča vo všetkých súťažiach so všetkými odohratými a začatými zápasmi, odohranými minútami, počtom strelených gólov, počtom kariet a oveľa viac.

Zoznam najlepších strelcov tímu FC Tosno sa aktualizuje naživo počas každého zápasu.

Môžete kliknúť na hráčov zo súpisky vyššie a zobraziť dostupné osobné informácie, ako je národnosť, dátum narodenia, výška, preferovaná noha, pozícia, hodnota hráča, história prestupov atď.

Dnešný futbalový rozpis zápasov a výsledky nájdete na našej stránke s aktuálnymi futbalovými skóre.

FC Tosno

FC Tosno

192 sledovatelia
Matches
Aktuálna forma

Dôležité

O FC Tosno

Aktuálne výsledky tímu FC Tosno, hráči, rozpis sezóny a dnešné výsledky sú k dispozícii na Sofascore.

Ďalší zápas tímu FC Tosno

K niektorým zápasom tímu FC Tosno môžeme mať zvýraznené videá s gólmi a novinkami, ale iba v prípade, že hrajú svoj zápas v jednej z najpopulárnejších futbalových líg.

Predchádzajúci zápas FC Tosno

FC Tosno predchádzajúci zápas bol proti SSh Kirovets-Voskhozhdenie St. Petersburg v Club Friendly Games, zápas sa skončil s výsledkom 0 - 2 (FC Tosno zápas vyhral).

Karta zápasov tímu FC Tosno zobrazuje posledných 100 futbalových zápasov so štatistikami a ikonami výhier/remíz/prehier.

K dispozícii sú tiež všetky naplánované zápasy tímu FC Tosno, ktoré sa budú hrať v budúcnosti.

Graf výkonnosti a formy tímu FC Tosno je jedinečný algoritmus Sofascore, ktorý generujeme z posledných 10 zápasov tímu, štatistík, podrobných analýz a našich vlastných znalostí.

Tento graf môže pomôcť predpovedať budúce zápasy tímu FC Tosno.

Súčasní hráči FC Tosno

Krídlo: Arsen Magomedov, Ivan Pichugin, Savva Dogar, Abdullakh Dadashov, Aleksey Boyko, Daniil Olshevskiy Záložník: Yan Suslov, Aleksandr Ayloyan, Eduard Kovtun, Igor Yatchev, Andrey Aleksashin-Kaluga, Gleb Sidorenko, Ilya Ushakov Obranca: Artem Kamyanskiy, Nikita Kashirin, Kirill Suslov, Egor Voronin, Aziz Tikhomirov, Igor Nikitin, Fedor Golovin, Denis Yakovlev, Anton Stepanov, Egor Tomashev Brankár: Nikita Drobyshevskiy, Anton Chupakhin, Egor Dubrovin, Ilya Petrov

Aktuálnu súpisku tímu FC Tosno, štatistiky a výkonnosť hráčov nájdete na tejto stránke.

Nechýba ani štatistika pre každého hráča vo všetkých súťažiach so všetkými odohratými a začatými zápasmi, odohranými minútami, počtom strelených gólov, počtom kariet a oveľa viac.

Zoznam najlepších strelcov tímu FC Tosno sa aktualizuje naživo počas každého zápasu.

Môžete kliknúť na hráčov zo súpisky vyššie a zobraziť dostupné osobné informácie, ako je národnosť, dátum narodenia, výška, preferovaná noha, pozícia, hodnota hráča, história prestupov atď.

Dnešný futbalový rozpis zápasov a výsledky nájdete na našej stránke s aktuálnymi futbalovými skóre.

Reklama
SofaScore - O násFootball live scores on Sofascore livescore has live coverage from more than 500 worldwide soccer leagues, cups and tournaments with live updated results, statistics, league tables, video highlights, and fixtures. Live matches from all football leagues have fast and accurate updates for minutes, scores, halftime and full time soccer results, goal scorers and assistants, cards, substitutions, and match statistics. Video highlights are available for most popular football leagues: Spain La Liga BBVA league and Copa del Rey , Italy Serie and Coppa Italia, German Bundesliga and DFB pokal, France Ligue 1 and UEFA Champions League, Europa league and International tournaments like World Championship, European Championship. Sofascore live score has details for each team where you can see last 10 soccer matches, tables, fixtures, results, statistics and much more. In match details you can find dropping/rising odds. Also, all scores on Sofascore.com livescore are automatically updated and you don't need to refresh it manually. With adding football matches or teams you want to follow in favorites, following your matches or teams livescores, results and statistics will be even more simple. There is an option to select All or Live football matches.
Keď prestane zábava, STOJTE